צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

תיקון שערים חשמליים

חזרתם הביתה מהעבודה והשער החשמלי לא נפתח? לחצתם על שלט השער ואין תגובה? כאן תוכלו לקרוא על סוגי תקלות של שער חשמלי שניתן לתקן בעצמכם, אילו סוגי תקלות מצריכות תיקון שער חשמלי ע"י טכנאי, מחירים עבור תיקון תקלות שונות ואיך בהליך קצר תוכלו להשוות בין טכנאיי שערים חשמליים ולחסוך בזמן ובכסף.

מחיר תיקון שערים חשמליים ע"י טכנאי שערים

מחירי תיקון שערים חשמליים הם מאוד משתנים היות ומדובר במנגנון המכיל חלקים רבים ולכן טווח מחירי תיקון שערים חשמליים עשוי לנוע בין מאות שקלים לתקלות קטנות ועד לאלפי שקלים לתקלות גדולות יותר.
 

מחיר ביקור של טכנאי שערים נע בין 250 - 400 ש"ח, סכום זה נכלל לרוב בעלות התיקון הסופית אם יש בה צורך. שירות תיקון שער חשמלי ע"י טכנאי שערים לרוב כולל אחריות של בעל המקצוע על עבודתו. ריכזנו עבורכם מספר הצעות מחיר של תיקוני שערים חשמליים שתוכלו להבין סדרי מחיר:

 

מחירון תיקון שערים חשמליים

החלפת מפסקי חשמל בשער חשמלי

המחיר כולל עלות המפסקים החדשים וגם את עלות הביקור של הטכנאי.


450 - 500 ש"ח
כמה עולה החלפת עין אלקטרונית בשער חשמלי?

המחיר כולל את עלות הביקור וגם אחריות לביצוע העבודה ע"י טכנאי.


450 - 550 ש"ח
תיקון ברזל בסיסי בשער חשמלי

תיקון ויישור של השער עצמו במקרים של עיקום.


300 - 500 ש"ח
תיקונים מורכבים של השער עצמו

ובמידת הצורך גם החלפת השער עצמו עם מתן אחריות.


700 - 1,200 ש"ח למ"ר
החלפת לוח פיקוד של שערים חשמליים

המחיר על לוח פיקוד חדש והחלפתו כולל מע"מ ואחריות על ביצוע ההחלפה ע"י טכנאי שערים חשמליים


1,500 - 3,000 ש"ח

הדפס מחירון

סוגי תקלות בשער חשמלי 

שער חשמלי מורכב מאובייקטים רבים המרכיבים אותו, שכל אחד בניפרד עשוי להביא להשבתה של השער החשמלי שלכם. קיבצנו עבורכם מספר תקלות נפוצות המצריכות תיקון ע"י טכנאי שערים:

 • תקלה במוצרים הנלווים לתפעול השער החשמלי - חיישני השער האחראיים על זיהוי , מערכת ההתרעה והשלט האלחוטי שאחראי על פתיחה וסגירה של השער החשמלי לא מגיבים.
   
 • תקלה בשער החשמלי עצמו - כאשר יש בעיה או קצר במנוע או במנגנוני החשמל של השער עצמו.
   
 • בגוף השער עצמו - בעיה הקשורה לציר עליו נע השער החשמלי - גוף זר נתקע בין הגלגלים המניעים את השער או שהשער עצמו התעקם פיזית מסיבה כזאת או אחרת שלא מאפשרת לו לנוע בעת הפעלה חשמלית.

 

תיקון שער חשמלי

שער חשמלי לא נפתח - דרכי תיקון

שער חשמלי לא נפתח לכם? מתחת תוכלו לקרוא על תקלות נפוצות בשערים חשמליים שלא נפתחים ועל דרכי תיקון לתקלות אלו:

 • תקלה בשלט של השער החשמלי - כאשר השלט לא מגיב גם לאחר החלפת בטריות ושימוש בשלט הנוסף - יש לתקן את את מערכת הפיקוד של השלטים עצמם.
   
 • בעיה בלוח הפיקוד של השער - לוח הפיקוד הוא מי שאחראי על שיתוף הפעולה בין השער החשמלי לשלט עצמו. בנוסף, לוח הפיקוד גם יכול להכתיב לשער באיזו מהירות וכיוון לנוע והוא אחראי לחבר בין השער עצמו למנוע החשמלי שלו כך שאם נוצרה תקלה בלוח הפיקוד זה יוביל לתיקון שלו או להחלפה כוללת של לוח הפיקוד ע"י טכנאי שערים חשמליים.
   
 • תקלה במנוע של השער החשמלי - מנוע חדש לשער חשמלי אמור להחזיק בין 10 - 15 שנים. אם רכשתם מנוע משומש או אם חלפו להם השנים - גוף המנוע עשויי להישחק מהשימוש עצמו ולגרום לתופעה של שער חשמלי לא נפתח או לחילופין לשער חשמלי שנפתח ונסגר בצורה איטית מאוד (או לא נסגר בכלל). במקרה כזה טכנאי שערים חשמליים יבצע תיקון מנוע לשער חשמלי או החלפה של המנוע הקיים למנוע חדש.

תיקון מנוע לשער חשמלי זה אפשרי?

תיקון מנוע לשער חשמלי לא תמיד מתאפשר מכיוון וישנן תקלות אשר מצריכות את החלפת המנוע לשער חשמלי. על מנת לדעת האם ניתן לבצע תיקון מנוע לשער חשמלי, יש להזמין טכנאי שערים חשמליים שיבחון האם התקלה במנוע ניתנת לתיקון או שאין מנוס מלהתקין מנוע חדש לשער.

השוו בין טכנאיי שערים חשמליים וחסכו

כמו שכבר נוכחתם לקרוא, מחירי תיקון שער חניה חשמלי הם יקרים ומאוד דינאמיים. על מנת שתוכלו למצוא טכנאי שערים חשמליים אמין ומומלץ באיזורכם דעו כי באמצעות שירות חינמי ולא מחייב תוכלו להשאיר פרטים בפורטל מסגרנט ולקבל 3 טכנאי שערים חשמליים באיזורכם - דבר זה יאפשר לכם להשוות בין בעלי המקצוע שקיבלתם ולחסוך בזמני חיפוש ארוכים ובכסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

תיקון שער חשמלי - עשה זאת בעצמך

לפני שאתם מזעיקים טכנאי ומשלמים עלות ביקור דעו כי ישנם פעולות שתוכלו לתקן בעצמכם בין אם תיקון שער חשמלי ע"י החלפת בטרייה בשלט השער, ניקוי מסילת השער עצמה, נרחיב על כך מטה:

 • החלפת בטריות בשלט השער - במידה ואתם לא מצליחים לפתוח את השער ע"י השלט שלכם כדאי שתחליפו בטריות כי יכול להיות שהבטריות הקיימות נשחקו עם הזמן.
   
 • שער חשמלי תקוע - אם החלפתם בטריות בשלט והשער החשמלי לא זז - בצעו סריקה אחר חפץ שתקוע במסילה המפריע לתנועה של השער  כמו - אבן או כדור.
   
 • שער חשמלי חורק - אם השער החשמלי שלכם נפתח ונסגר בצורה לא חלקה ועם רעשים מתלווים - נסו לבצע שימון של צירי השער.

 

סוג התקלה בשער פיתרון עצמי לתקלה
שלט השער לא עובד החלפת בטריות בשלט.
שער חשמלי תקוע לנקות את מסילת השער מגורמים מפריעים.
שער חשמלי חורק יש לחדש שימון של צירי השער.

תיקון שערים חשמליים - שאלות ותשובות

קיבצנו לכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים בנושא תיקון שערים חשמליים ותשובות שנענו ע"י צוות פורטל מסגרנט :

איך אדע שהטכנאי שהזמנתי באמת מומלץ?

לאחר שקיבלתם מאיתנו 3 בעלי מקצוע המבצעים תיקון שערים חשמליים, תוכלו לחפש עליהם באינטרנט ולקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים וכך ללמוד על ההתנהלות של בעלי המקצוע לפני.


האם אוכל לתקן שער חשמלי בעצמי?

כן, ניתן להביא לתיקון שערים חשמליים באופן עצמאי אך רק לבעיות שטחיות שלא קשורות בחשמל כמו החלפת בטריות בשלט השער החשמלי, שימון של צירי שער חשמלי וניקוי של המסילה עליה נע שער חשמלי.


מה עושים שהשער החשמלי לא נפתח עד הסוף?

ככל הנראה יש צורך לבצע כיוון מנוע לשער חשמלי שאמור לפתור את הבעיה. על מנת לבצע כיוון מנוע לשער חשמלי יש להזמין טכנאי שערים חשמליים.