צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שער קונזולי

הכל אודות שער קונזולי חשמלי החל מתחזוקה ותיקון, מה זה שער קונזולי, מתי משתמשים בו וכמובן מה שכל ישראל תמיד אוהב לדעת - המחיר.

מה זה שער קונזולי?

שער קונזולי הוא שער כבד במיוחד בו משתמשים במקרים בהם הקרקע אינה מאפשרת התקנה של שער הזזה סטנדרטי מפני שאינה מפולסת או שלא נבנתה מסילה. שער הזזה קונזולי מרחף מעל האדמה ובכך מייתר את הצורך בסלילת הקרקע תוך כדי שמירת האיכויות שלו כשער כבד שמונע את הכניסה למבנה, לקיבוץ או לכל מקום אחר שתרצו למנוע אליו גישה.

 

שער קונזולי

מה המחיר של שער קונזולי?

המחיר של שער קונזולי הוא מאוד משתנה ומדובר בשער יקר לעומת מחירי שערים חשמליים אחרים. המחיר שלו גבוה בגלל המשקל והחומר שממנו הוא עשוי הגדול שלו ובגלל המנוע, הגלגלים והמסילה החזקים שצריכים להחזיק את השער הזה מעל הקרקע. מחיר שער קונזולי שמתאים לבתים ובניינים לרוב ינוע בין 18,000 - 24,000 ש"ח.

מחיר ממוצע של שער קונזולי חשמלי לחניה בבניין

מחיר ממוצע של שער קונזולי חשמלי לחניה בבניין: 21000 ₪

טווח מחיר גבוה 24000 ₪

טווח מחיר נמוך 18000 ₪

  • שימו לב שאם תצטרכו שער יותר גדול, נגיד לקיבוץ או יישוב המחיר לרוב יהיה בין 28,000 - 42,000 ש"ח.

תחזוקה ותיקון של שער קונזולי

שער קונזולי הוא שער עמיד שלא דורש תחזוקה יותר מדי שוטפת, אבל עדיין עבודה קטנה תעזור לשער שלכם להישאר איתכם לעשרות שנים. תחזוקה כוללת שימון השער הקונזולי וגם כיוון שלו ומומלץ לעשות זאת פעם בשנה. כן שימו לב שהתנאים שבו השער נמצא ישפיעו על תכיפות התחזוקה. אם השער שלכם במקום מקורה, התחזוקה לא תצטרך להיות שוטפת כמו תחזוקה של שער בחוץ, במיוחד אם אתם גרים במקום לח לעומת יבש.

 

אז מה יכול להתקלקל בכל זאת? לא תצטרכו להזמין מסגר כל שנה, אבל לאחר 10 - 20 שנה גם החלקים של השער לא תמיד יחזיקו. תיקון שער קונזולי לרוב יסתכם בהחלפה של החלקים שלא עובדים כראוי.

מתי משתמשים בשער חשמלי קונזולי?

הבנו שלרוב השימוש של שער חשמלי קונזולי יהיה במקרים בהם הקרקע לא מאפשרת בנייה של מסילה. אז איפה בדרך משתמשים בו?

  • שער כניסה קונזולי לחנייה: אחד השימושים הנפוצים ביותר הוא התקנת שער כניסה קונזולי לחנייה שלכם. השער יעזור במניעת כניסה של אורחים לא רצויים ויעזור לתחושת הביטחון שלכם.
     
  • שער קונזולי חשמלי ליישוב: כל מי שגר ביישוב יודע שזה ממש כמו בית, והיישוב לרוב ידאג לשער מאסיבי שיחזיק לאורך זמן. שער חשמלי קונזולי הוא מומלץ במיוחד ליישובים בהם יש כניסות מרובות והשער צריך להיפתח כל פעם.

התקנת שערים קונזוליים בזול

כשמדובר על מוצר עם עלויות כל כך גבוהות, אפילו חיסכון של 20 או 15 אחוזים מהמחיר הסופי יכול לעשות הבדל מהותי. באמצעות פורטל מסגרנט תוכלו לערוך השוואת מחירים שתעזור לכם בהורדת המחיר של מתקין השערים החשמליים שתבחרו.

 

ברגע שאתם משאירים אצלנו פרטים אנחנו דואגים לברר בדיוק את הצורך שלכם ואז לשלוח לכם 3 מתקיני שערים קונזולים חשמליים שביניהם תוכלו להשוות במחיר וכך לחסוך בקלות. שימו לב שהמחיר יכול להשתנות גם בהתאם לדברים נוספים כמו מנגנוני בטיחות, האם תצטרכו שער קונזולי עם פשפש ועוד דברים נוספים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

שאלות ותשובות לגבי שער קונזולי חשמלי

הוספנו לכם שאלות נוספות שנשאלנו הרבה מהגולשים באתר שלנו בנושא שערים קונזולים:

מתי נצטרך להשתמש בשער קונזולי?

לרוב במקרים בהם הקרקע לא מאפשרת זאת כמו שהרחבנו בעמוד.


כמה זמן אמור להחזיק שער קונזולי חשמלי?

עם תחזוקה נכונה ותיקונים קטנים מדי פעם אין סיבה שער קונזולי לא יחזיק לפחות 15 - 20 שנה.