צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שער כנף

מעוניינים להתקין שער כנף חדש בבית או בעסק? השוו מחירים בין מספר מסגריות ותוכלו להכיר את העלויות ולהזמין שירות מקצועי. דרך מסגרנט ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות.

מה זה בכלל שער כנף?

רבים נוטים לבלבל בין סוגי השערים השונים ולא תמיד מבינים מה זה שער כנף וכיצד הוא נפתח. אז למעשה, שער כנף הוא שער אשר נפתח על ידי ציר מחלקו האמצעי הצידה, אל הצדדים ולא כלפי מעלה כמו שער הרמה או שערי גלילה.

 

ניתן להתקין שער כנף ידני או לבחור בואפציה של שער כנף חשמלי, אשר פועל באמצעות מנוע חשמלי. שערי כנף יכולים להיפתח פנימה (אל תוך שטח החנייה למשל) או כלפי חוץ, אל הרחוב או האזור החיצוני של המבנה.

 

שער כנף

כיצד נקבע המחיר של שערי כנף חשמליים?

אלו הפרמטרים המרכזיים אשר ישפיעו על המחיר של שערי כנף חשמליים:

  • גודל השער: כפי שתראו בהמשך, נהוג לתמחר את עלות השער בראש ובראשונה בהסתמך על הגודל הנדרש. המחיר שתקבלו מהמסגרייה יכול להיות מחיר לפי מ"ר אך לעיתים גם יסופק לכם מחיר סופי, כאשר תציינו את הגודל המדויק שתרצו.
     
  • עיצוב השער: קחו בחשבון שאם תרצו שער מיוחד עם עיטורים ופרזולים, עבודתו של המסגר תהיה מעט מורכבת יותר ולכן בעבור שער כזה תשלמו מעט יותר מאשר שער פשוט וסטנדרטי.
     
  • המשקל שלו: ככל שהשער ישקול יותר, כך מחירו יעלה. המשקל הוא תוצאה של חומר הגלם ממנו הוא עשוי וישפיע באופן ישיר על המנוע - ככל שמדובר בשער כבד יותר, כך המנוע צריך להיות חזק יותר וזה מתבטא כמובן במחיר.
     
  • חומר הגלם: האם תרצו שער פשוט מברזל? אולי שער אלומיניום? האם ברצונכם להוסיף לו מרכיבים שעשויים מחומרי גלם נוספים כמו עץ או אולי זכוכית? 

מה המחיר של שער כנף חשמלי?

מבדיקות שערכנו עם מספר מסגריות בכל רחבי הארץ, עולה כי המחיר הממוצע לשער כנף חשמלי עומד על 1,700 ש"ח למ"ר. ייתכנו כמובן שינויים מעת לעת אך בדרך כלל אפשר להסתמך על מחיר זה כנקודת התייחסות כללית אך יחד עם זאת יש לבדוק את המחיר הסופי לפני הזמנת השער.

מחיר ממוצע לשער כנף (למ"ר)

מחיר ממוצע לשער כנף (למ"ר): 1700 ₪

טווח מחיר גבוה 2200 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

שער דו כנף או חד כנף?

כאשר מדובר על שערי כנף, ניתן לבחור באחת מהאופציות: שער עם כנף אחת או שער דו כנפי. שער חד כנף הוא שער אשר יש לו כנף בודדת שמכסה וסוגרת את כל השער. שער דו כנפי, מורכב משתי כנפיים אשר תלויות משני הצדדים. בדרך כלל הבחירה בין שתי האופציות הללו נעשית על ידי חישוב של המקום בחנייה או החצר בו השער מותקן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מצאו מסגר להתקנת שערי כנף חשמליים

מחפשים מסגר מקצועי שיעזור אשר יסייע לכם בעיצוב והתקנת השער? דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מספר מסגריות באזורכם ולקבל שירות אדיב, מקצועי ומהיר. ייצור שערי כנף חשמליים הוא תהליך אשר חייב להיעשות בצורה טובה וזה כולל את ההתקנה עצמה מאחר וצריך לכוון נכון את מנוע השער כך שלא יתקע בעת הפתיחה או הסגירה.

מה היתרונות של שער כנף לחניה?

היתרון המרכזי של שער זה הוא שהוא אינו תלוי בקרקע שנמצאת מתחתיו מאחר ואנו לא מתקינים אותו על גבי מסילה. היעדר המסילה הוא יתרון בפני עצמו, מדוע? מכיוון שהמסילה (קיימת למשל בשערי הזזה) צוברת לא מעט חול, אבק ולכלוך ופתיחת השער יכולה להיעצר בשל אבן או חפץ שחוסם את המעבר.

שאלות נפוצות על שערי כנף

מה זה שער כנף מתקפל?

שער אשר בעת פתיחתו, כל כנף מתקפלת לשניים. 


לאיזה כיוון כדאי לפתוח את שער הכנפיים?

בדרך כלל נהוג לפתוח את השער לכיוון הפנימי, כלומר אל תוך החנייה או שטח המפעל, בשביל למנוע פגיעה באנשים שעוברים מחוץ לשטח ועשויים להיפגע מכנפי השער.


האם אתם מספקים שירות של תיקון שער כנף?

כן. ניתן לקבל מענה גם בעבור עבודה זו אך מאוד תלוי מה התיקון הנדרש לכם. נמליץ שתחייגו אל המוקד שלנו ותקבלו מידע מדויק בהתאם לתקלה הספציפית בה נתקלתם.