צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שער חניה מתקפל

מהו שער חניה מתקפל, למי הוא יתאים, כמה הוא עולה וגם איך תשיגו תוך דקות מסגר מומלץ באזורכם במחיר משתלם במיוחד - קראו ויאללה לעבודה!

מהו שער חניה מתקפל?

שערי חניה מתקפלים הם שערים שמונעים חשמלית והם מגיעים בשתי צורות עיקריות: כאשר הם נפתחים לכיוון שוליי החניה (בדומה לשער כנף) או ע"י קיפול מדורג כלפי תקרת החניה (בדומה לשער הרמה). שער חניה מתקפל לצד יתאים לרוב לפתחי חניה רחבים ופחות לצרים, שכן, הם יכולים להגביל את תנועתו. שערים מתקפלים יתאימו כשערים לפריקת סחורות, כשערי חניה לבתים פרטיים וציבוריים.

 

שער חניה מתקפל

מהו מחיר התקנת שער חניה מתקפל?

מחיר התקנה של שער מתקפל לחניה נע לרוב בין 900 - 1,200 ש"ח. המחיר כולל את השער המתקפל ואת ההתקנה שלו אך שימו לב: במידה והמסגר שייצר לכם את השער אינו מוסמך להתקין מנועים, דהיינו שתצטרכו נוסף אליו להסתייע בחשמלאי מוסמך. קחו גם בחשבון שעלות המנוע עצמו נכללת בנפרד למחיר שציינו למעלה בעבור השער וזה עשוי לנוע בין 3,200 - 3,500 ש"ח בעבור זוג מנועים.

מחיר שער חניה מתקפל בממוצע

מחיר שער חניה מתקפל בממוצע: 1050 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 900 ₪

האם ניתן לייצר שער חניה מתקפל בעיצובים שונים?

בהחלט, היות ומדובר בשערים שמיוצרים מאפס ע"י מסגרים, תוכלו לבקש מהם מראש לייצר את השער העתידי בעיצוב לבחירתכם או מאלו המוצעים לכם ע"י נותן השירות. קחו בחשבון שעיצוב בהתאמה אישית עשוי לייקר משמעותית את מחיר שער חניה מתקפל, כך שאם אתם מעוניינים במחיר זול, צוות מסגרנט ממליץ לפסוח על האופציה הנ"ל.

התקנת שער חניה מתקפל - רק עם מסגר!

מעוניינים להתקין שער חניה מתקפל לבית, לבניין או לעסק שלכם? דרך פורטל מסגרנט תוכלו לאתר בחינם עד 3 מסגרים מומלצים להתקנת שערים, ביניהם תוכלו לברר מחירי עבודה עוד בטלפון וכך לחסוך בזמן וגם בלא מעט כסף.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

האם מקבלים אחריות על שער מתקפל לחניה?

על התקנת שער מתקפל לחניה ניתן לקבל מצד המסגר אחריות של בין שנה עד שנתיים וזאת במקרים בהם עבודת ההתקנה לא התבצעה כשורה, במקרים בהם חל קלקול ברכיב החשמלי בשער וזאת, תוך מתן שירות ללא עלות, כוללה המנוע החדש וההתקנה שלו.

 

הקפידו לברר פרטים על האחריות לפני שתסגרו מול מסגר, זאת מפני שבמידה ואין לו הסמכה לעבודה עם חשמל - הוא לא יוכל לקחת אחריות על הרכיב החשמלי (הנחשב ליקר יותר מעלות השער כולו), מה שאומר שתצטרכו לקרוא לחשמלאי בנפרד כדי להשיג פתרון למנוע שהתקלקל. לכן רצוי להעסיק מראש מסגר המוסמך לעבוד עם חשמל כדי לחסוך בעלויות.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות על שער חניה מתקפל:
שנתיים אחריות שנה וחצי אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️מסגרים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.