צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שער הרמה

מצאו מסגר מומלץ מאזורכם לצורך ייצור והתקנה של שער הרמה חשמלי מברזל או מאלומיניום עבור החניה במגוון צבעים ועיצובים, תוך ביצוע השוואת מחירים.

מחפשים שער הרמה? בואו להשוות מחירים

אין ספק, שער הרמה הוא פתרון נהדר וחדשני עבור אזור החניה של הבית. כיום ניתן למצוא מסגרים מעולים אשר מספקים שירות מקיף של ייצור שער הרמה וגם התקנה שלו אצל הלקוח. על מנת לשמור על תקציב שפוי והגיוני בעת ייצור השער, מומלץ לבצע בדיקה מקיפה ואיכותית של המחירים. אתר מסגרנט, מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור ייצור שער הרמה לחניה וזאת כמובן תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים בעת תהליך הייצור.

שער הרמה

שער הרמה חשמלי במגוון עיצובים

כיום, רוב שערי ההרמה פועלים באמצעות מנגנון פתיחה חשמלי אשר מופעל על ידי שלט. בעת הלחיצה על השלט, השער מתרומם למעלה (אל תוך השטח הפנימי של החניה או אל מחוצה לה, בהתאם לבקשת הלקוח) ולמעשה מקביל לרצפה כאשר הוא במצב פתוח. שער הרמה חשמלי יכול להגיע במגוון רחב של צבעים ועיצובים וניתן לייצר שער "אטום" או שער עם מרווחים בהתאם לדרישות פרטניות שמספק הלקוח.

מה המחיר של שער הרמה חשמלי?

בדרך כלל, מחירו של שער הרמה נע בין בין 600 ל-3,500 ש"ח. המחירים משתנים בעקבות מגוון שיקולים כמו למשל חומר הגלם ממנו מיוצר השער, הגודל שלו וכמובן האם מדובר בשער הרמה חשמלי או שער ללא מנגון פתיחה חשמלי אלא ידני. המחירון המצורף יסייע לכם בהבנת המחירים השונים של שערים מתרוממים. חשוב לציין שהמחיר עשוי להשתנות מבעל מקצוע אחד למשנהו ושהמחירון אינו מחייב את המסגר שאיתו תדברו בעת התהליך.

כמה עולה שער הרמה?

מה העלות לשער הרמה חשמלי מברזל?

ללא עיצוב.


600 - 1,500 ש"ח
כמה יעלה שער הרמה מעוצב מברזל?

המחיר המוצג הוא עבור שער חשמלי.


700 - 1,800 ש"ח
עלות שער הרמה העשוי מחומר אלומיניום ללא עיצוב

המחיר כולל את ייצור שער האלומיניום והתקנתו.


600 - 1,600 ש"ח
מחיר שער הרמה מעוצב מחומר האלומיניום

ניתן לבחור עיצוב בהתאמה אישית.


1,300 - 3,800 ש"ח

הדפס מחירון


  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מצאו שער מתרומם דרך פורטל מסגרנט

אם אתם מחפשים להתקין בחצר שלכם שער מתרומם, כדאי שתבדקו את שירות השוואת המחירים שלנו. אנו מקפידים לעבוד אך ורק עם מסגרים מומלצים מהאזור שלכם ולבחור במסגריות הטובות ביותר אשר פועלות לפי סטנדרטים מוקפדים. דרך האתר שלנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולהתקדם אך ורק עם בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם. השירות שלנו הוא לגמרי בחינם ולכן תוכלו להכניס את הפרטים בטופס המצורף באתר שלנו ולהתחיל לקבל פניות ממסגרים מומלצים בעיר שלכם עוד היום.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מה היתרונות של שער הרמה לחניה?

  • פתרון מעולה לכניסה צרה אל החניה ועבור מקומות בהם אין אפשרות להתקין שער הזזה אשר תזוזתו היא הצידה.
  • ניתן לבצע פתיחה חלקית של השער או פתיחה מלאה בהתאם למטרה שלכם.
  • בדרך כלל, התנועה של פתיחת השער וסגירתו היא שקטה יותר מאשר בשערים מסוגים אחרים.

שער הרמה מאלומיניום או מברזל - מה עדיף?

חשוב להבין שלכל סוג של חומר גלם, יש לא מעט יתרונות וחסרונות שצריך לקחת כשיקול בקבלת ההחלטה הסופית. כידוע, חומר האלומיניום נחשב לחומר קל הרבה יותר מחומר הברזל ולכן אנו רואים לא מעט שערי הרמה מאלומיניום בכל הארץ. יחד עם זאת, מדובר בחומר גלם יקר יותר ולכן השימוש בו תלוי במסגרת התקציב שלכם. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון שעבור שער הרמה מברזל, ייתכן ותידרשו למנוע חזק יותר שיחזיק את משקלו הרב של האלומיניום, מה שעלול לייקר את המחיר.