צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שער הזזה

שער הזזה הוא סוג שער שאנשים רבים בוחרים כשער המתאים לחניה שלהם, הוא חזק ועמיד אך בהחלט יכול לעלות יותר מאשר שערים אחרים. המשיכו לקרוא כדי להבין לגבי המחירים, היתרונות וגם החסרונות של שער הזזה כדי להבין האם זה השער המתאים בשבילכם.

בחרו שער הזזה לחניה שלכם

התלבטתם איזה סוג שער אתם מחפשים, שקלתם את כל האפשרויות, אבל בסוף הבנתם ששער הזזה לחניה שלכם זו הבחירה הטובה ביותר. באמצעות פורטל מסגרנט תוכלו למצוא מתקיני שער הזזה חשמלי לחניה במחירים מוזלים באמצעות השוואת מחירים.

 

אנחנו עובדים עם הרבה מסגרים ברחבי הארץ, ככה שמי שמשאירים אצלנו פרטים (או מתקשרים אלינו) מקבלים מספרי טלפון של 3 מתקיני שערים חשמליים שונים. ניתן לבקש שיתקשרו אליכם, או כמובן להתקשר אליהם, ולאחר מכן לקבל הצעות מחיר מכל אחד מהם כדי להשוות מחירים וכך לחסוך בעלויות.

 

שער הזזה (נגרר)

מה זה שער הזזה

שער הזזה, הנקרא גם שער נגרר, הוא שער אשר בנוי על מסילה והוא נפתח בצורה אופקית. השער בנוי על מסילה מבטון והוא נגרר המסילה באמצעות גלגלים אשר מזיזים אותו מצד לצד. שער הזזה לרוב עשוי ברזל, דבר אשר מאפשר לו להיות עמיד יותר מאשר שערים אחרים והוא יכול להיות חשמלי או ידני.

 

מחירון שער נגרר?

העלות של שער נגרר משתנה בהתאם לכמה דברים, כשהדבר הראשון הוא האם מדובר על שער נגרר חשמלי או ידני. במידה ומדובר בשער נגרר חשמלי המחיר יכלול השער וההתקנה, ובנוסף תצטרכו לקנות מנוע של שער נגרר. במידה ומדובר בשער ידני כמובן לא תצטרכו לשלם על המנוע. שימו לב שלפעמים יהיה צורך ליצוק בטון במידה והקרקע לא מאפשרת התקנה של המסילה.

 

מחירון שער נגרר

מחיר שער נגרר

המחיר הוא למ"ר והוא כולל רק את השער עצמו ומשתנה בהתאם לסוג השער.


700 - 1,550 ש"ח
עלות של מנוע בשביל שער נגרר חשמלי

המחיר הוא למנוע של עד 500 ק"ג.


2,800 - 3,200 ש"ח
כמה תעלה יציקת בטון לצורך התקנת מסילה?

מיועד למקרים בהם הקרקע לא ישרה ויש צורך ביציקה של בטון על מנת להתקין עליה את המסילה.


1,400 - 1,600 ש"ח
עינית ביטחון לשער הזזה

המחיר כולל את העינית עצמה וגם את עלות ההתקנה.


600 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

יתרונות של שער נגרר

כשמדובר על היתרונות של שער נגרר מדובר בעיקר על יתרון אחד בולט - העמידות שלו. שער נגרר הוא חזק מאוד ויחזיק שנים רבות בשימוש סביר. הוא ישרוד חבלות ומאוד קשה לפריצה. הגלגלים של השער (גלגלי מיסב) נמצאים בחיכוך מתמיד עם המסילה ובכך מונעים שחיקה לשנים רבות קדימה. הם לרוב גם יגיעו משומנים לשנים רבות מראש כך שגם לזה לא תצטרכו לדאוג לזמן רב.

 

מעבר לזה הוא יכול להתאים גם לשימושים תכופים כמו במקרים של בניין גדול עם הרבה דיירים. בנוסף לשער נגרר יש את היתרון שהוא ניתן בעיצובים שונים כמו סורגים, עץ וכו'.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

באילו מקרים לא נוכל להתקין שער הזזה

העמידות שלו היא יתרון מרכזי למה הרבה אנשים בוחרים בשער הזזה כשער החניה שלהם, אך לא נהיה הוגנים אם לא נגיד לכם גם את החסרונות:

 1. קרקע לא מאפשרת: לפעמים יש מצבים בהם לא ניתן להתקין מסילה על הקרקע אפילו לא אחרי יציקת בטון. במקרים כאלו מומלץ לחפש שער חניה אחר.
   
 2. מחיר: התקנה של שער הזזה היא לא זולה, במיוחד אם מדובר על שער הזזה חשמלי ולא כולם יכולים להרשות לעצמם.
   
 3. איטיות: זה לא בהכרח אומר שלא נוכל להתקין אבל זה בהחלט שיקול. בגלל הכובד והמאסיביות של השער הנגרר הוא ייפתח בצורה יותר איטית מאשר שערים אחרים.

 

שאלות ותשובות

הוספנו לכם כמה שאלות ותשובות נפוצות ששאלנו אותנו:

כמה תעלה לי התקנה של שער הזזה?

עלות שער נגרר משתנה בהתאם כמה פרמטרים כמו גודל, חומר והאם מדובר בשער חשמלי או ידני כפי שהרחבנו בעמוד.


האם מומלץ שער הזזה חשמלי או ידני?

שער חשמלי יהיה הרבה יותר נוח לתפעול שכן לא תצטרכו לצאת מהרכב כל פעם שתרצו לפתוח את השער. עם זאת חשוב לומר שהוא יהיה יותר יקר בגלל עלות המנוע.


מאיזה חומר מומלץ להתקין שער נגרר?

אנחנו ממליצים לקחת שער נגרר מברזל למי מביניכם שמחפשים שער עמיד יותר. אפשרות אחרת היא לקחת שער נגרר מעץ שהוא יכול להיות יותר אסתטי אך יחזיק פחות זמן.


איך בוחרים מתקין שער נגרר מומלץ?

ישנם כמה דברים שהיינו ממליצים לבדוק כשבוחרים מתקין לשער הנגרר לחניה שלכם:

 • אחריות: קחו אדם שנותן אחריות על העבודה שלו ויבוא לתקן במידת הצורך. זמן האחריות הנפוץ הוא 3 שנים.
   
 • מחיר: אי אפשר לדבר על מתקין מומלץ בלי לחשוב על המחיר. צרו קשר עם כמה חברות והשוו בין המחירים שהם נותנים לכם.
   
 • התמחות: מומלץ לקחת מתקין שההתמחות שלו היא שערים נגררים אז כדאי לבדוק את זה איתו.