צריך עבודת מסגרות?
צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

​שער גלילה

מחפשים מסגר שיסייע לכם בייצור והתקנה של שער גלילה חשמלי לחניה הפרטית? הגעתם אל המקום הנכון. דרכנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות ממסגריות באזור מגוריכם עבור ייצור תריס חשמלי לחניה ולבצע סקר שוק לפני קבלת ההחלטה הסופית.

שערי גלילה בהתאמה אישית

שערי גלילה הם פתרון נהדר להגנה מפני כניסה של זרים אל תוך שטח החניה הפרטית. מנגנון הפתיחה האוטומטי המתבצע באמצעות שלט, מאפשר שליטה נוחה ופשוטה גם כאשר אנו נמצאים בתוך הרכב. שערי גלילה מגיעים כיום במגוון צבעים ועיצובים כאשר ניתן לבצע התאמה אישית של גודל השער בהתאם לפתח החניה שלכם.

שער גלילה לחניה

מה משפיע על מחיר שער גלילה לחניה?

ישנם מספר מרכיבים אשר משפיעים על העלות ועל מחיר שער גלילה לחניה. להלן הדברים אשר משנים את העלויות של ייצור והתקנת השער:

  • גודל השער: כפי שציינו קודם, שער גלילה לחניה הוא אינו מוצר מדף ולמעשה נדרש לבצע התאמות שלו אל פתח החניה בבית הלקוח. ככל שהשער יהיה רחב וארוך יותר, כך המחיר יעלה.

  • סוג חומר הגלם: חומר הגלם אשר ממנו עשוי השער משפיע גם על העלויות כאשר בדרך כלל מייצרים שערי גלילה מחומר האלומיניום או מברזל.

  • שער גלילה חשמלי או ידני: במידה ותסכימו לוותר על המנגנון החשמלי של השער, תוכלו לחסוך בעלויות בצורה משמעותית ולהוזיל את המחיר.

  • עיצוב השער: יש מספר עיצובים של שערי גלילה וניתן לבחור צבעים לפי התאמה אישית, מה שעשוי להשפיע על המחיר שתשלמו.

מה היתרונות של שערי גלילה?

במקומות בהם לא ניתן לשלב מסילה אשר מאפשרת פתיחה של השער כלפי הצד, הפתרון של שער גלילה (וגם שערי הרמה) מתאים בצורה הטובה ביותר. מדובר בניצול מקסימאלי של השטח ולמעשה שערי גלילה נכנסים לחלק העליון כאשר הם פתוחים במצב מלא כך שהם אינם חוסמים את שטח החניה בשום צורה.

יתרון נוסף של שערי הגלילה הוא בכל הקשור לנוחות הפתיחה שלהם. בלחיצת כפתור (בהנחה שמדובר בשער חשמלי) ניתן לפתוח ולסגור את השער, לצאת ולהיכנס אל החניה עם הרכב ולהגן על הציוד המאוחסן בתוך החניה. יתרון מרכזי נוסף שכדאי להכיר הוא נושא האבטחה, שערי גלילה נחשבים לשערים אשר אינם מאפשרים כניסה וחדירה של זרים אל תוך שטח החניה והבית מאחר ומאוד קשה לחבל בהם או לשבור אותם.

קבלו הצעות מחיר עבור שער גלילה חשמלי לחניה

מחפשים מסגר מקצועי שיסייע לכם בייצור השער ובהתקנתו? בעזרתנו תוכלו לבחון את המחירים והעלויות על ידי קבלת הצעות מחיר ממסגרים מומלצים ומקצועיים בזור מגוריכם אשר ביצעו לא פעם ייצור והתקנה של שער גלילה חשמלי לחניה. בעל המקצוע יגיע לבצע את ההתקנה ולחבר את השער אל מערכת החשמל עד למצב בו השער עובד.

חשוב לדעת שכמו בכל שער חשמלי, גם בשערי גלילה חשמליים נדרש לבצע כיוון ראשוני של מנגנון הפתיחה והסגירה של השער על מנת להתאים אותו בצורה הטובה ביותר אל האזור, אך מדובר בפעולה חד פעמית שמתבצעת לאחר התקנת השער.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

הזמינו תריס גלילה לחניה בבית פרטי

לא פלא שכיום ניתן לראות יותר ויותר תריסים מסוג גלילה בכניסה אל חניות של בתים פרטיים בכל הארץ. למעשה תריס גלילה לחניה נחשב לנוח יותר מתריסי הרמה בשל העובדה שתריס ההרמה בולט החוצה בעת הפתיחה ואף עשוי לפגוע בעוברים והשבים. תריס גלילה חשמלי לחניה למעשה נכנס אל תוך שטח האחסון מאחר והשלבים שלו מתקפלים בעת הפתיחה ועל כן הוא נחשב למילה האחרונה בתחום של שערים לבית ולחצר

שאלות נפוצות אודות שער גלילה לחניה

מה קורה כאשר מישהו עובר מתחת לשער בעת תהליך הסגירה שלו?

כאשר מתקינים שער גלילה חשמלי לחניה, מתקינים גם חיישנים מיוחדים אשר מזהים הימצאות של חפצים אשר מפריעים לסגירה התקינה של השער. החיישנים עוצרים את פעולת השער באופן אוטומטי ושומרים על הבטיחות.


כיצד ניתן לשלוט בפתיחתו של שער גלילה חשמלי?

ישנן מספר דרכים אשר מושפעות מסוג מנגנון הפיקוד שהותקן. הדרכים הנפוצות הן באמצעות כפתור פתיחה וסגירה אשר מתקינים על הקיר בסמוך לשער או באמצעות שלט רחוק.


האם שערי גלילה מתאימים גם לעסקים?

בהחלט! ניתן לראות כיום בתי עסק רבים, החל ממסעדות, מחסנים ומפעלים אשר מתקינים שערי גלילה לצורך הגנה ושמירה על הציוד במקום.


מדוע משתמשים בחומר האלומיניום לייצור תריס גלילה לחניה?

חומר האלומיניום אינו מחליד ונחשב לחומר שקל מאוד לניקוי ותחזוקה.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה