צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שערים חשמליים בראשון לציון

מתכננים להתקין שער חנייה חשמלי? כאן תוכלו לקרוא על סוגי שערים חשמליים, כמה עולה להתקין אותם, על סוגי תקלות נפוצות בשערים אלו ואיך בהליך פשוט בפורטל מסגרנט תוכלו לבצע השוואה בין מתקיני שערים חשמליים בראשון לציון ולחסוך בכסף ובזמן. קיראו וגלו.

סוגי שערים חשמליים בראשון לציון

שוקלים לבצע התקנה של שער חשמלי לחנייה שלכם? בסעיף זה נציין סוגים נפוצים של שערים חשמליים בראשון לציון:

 • שער גלילה חשמלי - שער חשמלי מסוג זה נפתח באמצעות קיפול תריס השער כלפיי מעלה, דומה בניראותו לתריסי גלילה במרפסת ביתית, נחשב לחסכוני במקום עבור מי שאיזור החנייה שלו קטן.
   
 • שער כנף חשמלי - שער חשמלי זה נפתח כלפי חוץ או פנים שטח החנייה בהתאמה. יתרון של שערי כנף הוא שהם אינם תלויים במסילה, שעם הזמן צוברת ליכלוך, דבר הפוגם בתזוזת השער העובר על המסילה, כמו בשערי הזזה חשמליים לדוגמה.
   
 • שער הזזה חשמלי - שער חשמלי שפעולת הפתיחת והסגירה שלו נעשית ע"י הזזה הצידה. יתרון של שער זה הוא בעמידות שלו מפני חבלות והקושי שהוא מסב בפני פריצות.
   
סוגים נפוצים של שערים חשמליים בראשון לציון אופן הפתיחה יתרון
שער גלילה חשמלי כלפיי מעלה חסכוני במקום
שער כנף חשמלי כלפי חוץ או פנים בהתאמה היעדר מסילה הצוברת ליכלוך
שער הזזה חשמלי פתיחה הצידה בסיס שער עמיד בפני פריצות וחבלות

מחירי התקנה של שערים חשמליים בראשון לציון

אם תהיתם כמה עולה לבצע הליך התקנת שערים חשמליים בראשון לציון - צירפנו לכם מחירון המונה עבודות נפוצות שמבוצעות ע"י מסגרים בראשון לציון, ע"מ לאפשר לכם להבין סדרי מחירים:

 

מחירי התקנת שערים חשמליים בראשון לציון

כמה עולה שער גלילה חשמלי לחנייה?

מחיר להתקנת שער גלילה לחנייה מאלומיניום, יחד עם עלות המנוע.


800 - 1,200 ש"ח למ"ר
התקנת שער הזזה חשמלי

המחיר להתקנת שער הזזה חשמלי, ללא עלות המנוע.


700 - 1,550 ש"ח למ"ר
התקנת שער כנף חשמלי

המחיר עבור התקנה של שער כנף חשמלי ע"י מתקין שערים חשמליים.


1,200 - 2,200 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

 

שערים חשמליים בראשון לציון

השוו בין מתקיני שערים חשמליים וחסכו

התקנה של שער חשמלי זה דבר מעט מורכב ויש לא מעט פרמטרים חשובים כמו - יציבות הקרקע לבניית השער, גודל השער שסביבת המחייה שלכם מאפשרת והחומר ממנו עשוי השער.
 

ההליך למציאת בעל מקצוע שיבצע התקנת שערים חשמליים בצורה מיטבית עשוי לקחת מכם לא מעט זמן ומאמצים ולכן דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בחינם בפורטל מסגרנט ולקבל עד 3 מתקיני שערים חשמליים בראשון לציון, שביניהם תוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בזמני חיפוש ובלא מעט כסף. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

תיקון שערים חשמליים בראשון לציון

יש ברשותכם שער חשמלי שזקוק לתיקון מהיר ויעיל? דעו כי דרך פורטל מסגרנט תוכלו להשיג גם שירותי תיקון שערים חשמליים בראשון לציון. נציין מתחת כמה מהתקלות הנפוצות שביכולתו של טכנאי שערים לפתור עבורכם:

 • תקלה באמצעים הנלווים לשער החשמלי - בכל שער חשמלי לחנייה קיימים מספר אובייקטים שאחראיים לפעילותו, ביניהם - חיישנים האחראיים על זיהוי אותות משלט השער, מערכת ההתרעה - המתריעה בפני מקרי פריצה של השער ושלט השער. במקרה בו אחד או יותר מהחלקים הנ"ל אינם עובדים - דעו כי זה הזמן להזעיק טכנאי שערים חשמליים בראשון לציון.
   
 • תקלה בשער החשמלי עצמו - כאשר צצה בעיה במנוע של השער החשמלי, או במנגנונים החשמליים של השער - זה עשוי להשבית את פעילות השער שלכם הן בתוך החנייה והן מחוץ לחנייה שלכם - יש לקרוא לטכנאי שערים בראשון לציון שיביא לתיקון מהיר שיאפשר לכם לחזור לשיגרה כמה שיותר מהר.
   
 • תקלה בגוף השער - קיימים מקרים בהם גוף השער עצמו מתעקם או שבגלל הצטברות של ליכלוך בצירי השער או על מסילת השער (במקרים של שערי הזזה חשמליים), מה שמונע מהשער להיפתח או להיסגר.