צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שערים חשמליים בחולון

מחפשים שערים חשמליים בחולון? בפורטל 'מסגרנט' תוכלו לבצע השוואת מחירים של התקנת שערים חשמליים ולחסוך כסף! במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו לפני התקנת שער חשמלי.

מחיר התקנת שערים חשמליים בחולון

המחיר של שער חשמלי מורכב מכמה דברים, אורך השער, סוג השער והמנוע של השער. המחיר הממוצע של שעריים חשמליים הוא 900 ש''ח. טווח המחירים נע בין 800 - 1,000 ש''ח. המחיר הממוצע הינו לשער חשמלי מאלומיניום והמחיר משתנה בין בעלי המקצוע השונים ובין גודל השער אותו תצטרכו.

 

מחיר ממוצע לשערים חשמליים בחולון (למ''ר)

מחיר ממוצע לשערים חשמליים בחולון (למ''ר): 900 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪


 

השוואת מחירים של שערים חשמליים בחולון

בפורטל מסגרנט משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממתקיני שערים חשמליים בחולון מומלצים ומקצועיים. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותקבלו במהירות הצעות מחיר שונות. כל מה שישאר לכם הוא לבצע השוואת מחירים ולחסוך.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מה הם השערים החשמליים הנפוצים ביותר?

ישנם 2 סוגים נפוצים ביותר של שערים חשמליים בחולון:

 • שער חשמלי הרמה - שער חשמלי זה נפוץ בעיקר בבנייני מגורים, משרדים וכו'. השער הינו פשוט ואינו כבד. השער קל לתפעול והוא הפתרון הטוב ביותר למקומות קטנים.
   
 • שער חשמלי הזזה - שער הזזה הינו שער המותקן על גבי מסילה אשר תפקידה לשאת את משקלו. שער הזזה הינו מסיבי העשוי לרוב מסורגי פלדה. השער נפתח הצידה והוא קל לתפעול.

 

שערים חשמליים בחולון

תיקון שערים חשמליים בחולון

ישנן מגוון סיבות אפשריות לתקלות אשר מצריכות תיקון שערים חשמליים בחולון, אלו הנפוצות:

 • תקלה בשער החשמלי עצמו - כאשר תקלה זו מתרחשת, לרוב יש תקלה במנוע או במנגוני השער עצמו וצריך להזמין טכנאי לתיקון השער החשמלי
   
 • תקלה בשלט של השער החשמלי - כשהשלט אינו מגיב, נסו להחליף בטריות ובמידה וזה לא עזר, לרוב זו תהיה בעיה במערכת הפיקוד של השלטים.
   
 • תקלה במנוע של השער החשמלי - תקלה זו אינה נפוצה מכיוון שמנוע של שער חשמלי אמור להחזיק בין 10 - 15 שנים. אך במידה ויש תקלה במנוע של השער, לרוב תצטרכו להחליף למנוע חדש על ידי טכנאי שערים חשמליים בחולון.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

איך תבחרו מתקין שערים מומלץ?

ישנם כמה דברים שחשוב להסתכל עליהם לפני שמזמינים מתקין שערים חשמליים בחולון:

 • ניסיון - בדקו שאכן אתם מזמינים מתקין שערים בעל ניסיון וותק בתחום.
   
 • ביקורות - לאחר שיהיה לכם את שם המתקין, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת לוודא שאכן אתם עושים את הבחירה הנכונה.
   
 • מחיר - שאלו על המחיר בעת השיחה על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים בין מתקיני שערים חשמליים בחולון שתקבלו מ'מסגרנט'.