צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שערים חשמליים בדרום

הזמינו מתקין שערים חשמליים בדרום בזול באמצעות השוואת מחירים. בהמשך תראו כמה עולה התקנה של שער חשמלי, אילו שערים חשמליים הכי נפוצים בדרום בשביל החניה וגם תוכלו למצוא מסגר שיתקן לכם את השער החשמלי.

כך תתקינו שערים חשמליים בדרום בזול

התקנה של שערים חשמליים בדרום יכולה להיות עסק יקר שיכול להגיע בקלות לאלפי שקלים. הסיבה המרכזית לזה כמובן היא ששער זה משהו שאמור להחזיק שנים רבות, וכשאתם מתקינים שער חשמלי אתם בהחלט רוצים להתקין אחד איכותי שיעשה את העבודה כראוי מבלי שתצטרכו לתקן אותו יותר מדי או להחליף אותו כל פעם.
 

אחד הדברים שהכי עוזרים לחסוך, במיוחד כשמדובר על שירות שעולה מאות או אלפי שקלים הוא השוואת מחירים. באמצעות השוואת מחירים תוכלו לראות פער בין המחירים מסגרים בדרום, וחיסכון של 20 או אפילו 10 אחוזים מהמחיר הסופי יכול לעשות הבדל מהותי. רק התקשרו אלינו ואנחנו נשלח לך שמות של 3 מתקיני שערים חשמליים בדרום כדי שתוכלו לערוך את השוואת המחירים ולחסוך.

 

שער חשמלי בדרום

מה המחיר של שערים חשמליים בדרום?

חשוב לומר שהמחיר של שערים חשמליים בדרום תלוי כמובן גם בסוג השער שתרצו להתקין. לרוב מבקשים דרכנו התקנה שער חשמלי לחניה בדרום שהמחיר שלו ינוע בין 650 - 1,100 ש"ח למ"ר. אם תרצו תוכלו לראות מחירים של שערים חשמליים נוספים.

 

מחיר ממוצע למ"ר של שער חשמלי בדרום

מחיר ממוצע למ"ר של שער חשמלי בדרום: 875 ₪

טווח מחיר גבוה 1100 ₪

טווח מחיר נמוך 650 ₪

תיקון שערים חשמליים בדרום

שערים חשמליים מחזיקים הרבה זמן, אבל כמו כל מוצר אחר מדי פעם הוא יצטרך תיקון. דרכנו תוכלו למצוא מסגרים לעבודות תיקון שערים חשמליים בדרום כדי לוודא שהשער יחזיק איתכם באמת שנים רבות תוך כדי עשיית עבודתו נאמנה. חשוב לומר שהיינו ממליצים לוודא שאתם מתחזקים את השער שלכם כראוי, לעיתים מדובר רק בשימון והכוונה של השער פעם בשנה. מומלץ להתייעץ על כך עם מתקין השערים החשמליים בעת ההתקנה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

אילו שערים חשמליים נפוצים לחניה?

לא בטוחים עדיין איזה שער כדאי לכם להתקין? אספנו לכם את 2 השערים החשמליים בדרום הנפוצים ביותר. תוכלו ללמוד עוד על שערים חשמליים במידה ותרצו.

  • שער הרמה חשמלי: השער הנפוץ ביותר לבניינים. מדובר בשער פשוט ולא כבד מדי. לרוב נועד פשוט בשביל לפתוח ולסגור את החנייה שלכם.
     
  • שער הזזה: שער הזזה הוא השער הנפוץ ביותר בחניה לבית פרטי. שער מאסיבי שיחזיק לשנים רבות עם תחזוקה פשוטה. שימו לב רק שהמחיר בהתאם לרמה שתקבלו.