צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שערים חשמליים בבאר שבע

מחפשים בעל מקצוע להתקנת או תיקון שערים חשמליים בבאר שבע? בפורטל מסגרנט תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמינו בעל מקצוע! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר במהירות ובקלות ולבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף!

מחיר להתקנת שערים חשמליים בבאר שבע

מחיר שערים חשמליים בבאר שבע משתנים בעיקר בגלל סוג המנוע אותו תבחרו ובנוסף גם גודל השער משפיע על מחיר השער חשמלי. המחיר מתומחר לפי מטרים. המחיר בעבור מטר של שער חשמלי בממוצע הוא 2,250 ש''ח. טווח המחירים נע בין 2,000 - 2,500 ש''ח. 

 

מחיר ממוצע לשערים חשמליים בבאר שבע לפי מטר

מחיר ממוצע לשערים חשמליים בבאר שבע לפי מטר: 2250 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 2000 ₪

מחפשים שערים חשמליים בבאר שבע? השוו וחסכו!

בפורטל מסגרנט משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לשערים חשמליים בבאר שבע בקלות ובמהירות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותקבלו את הצעות המחיר עוד באותו היום. מה שישאר לכם לבצע זה השוואת מחירים ולחסוך כסף!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

איך תבחרנו מנוע לשער חשמלי בבאר שבע?

קשה לכם לבחור את המנוע לשער חשמלי בבאר שבע? ראשית, תוכלו להתייעץ עם מסגריה בבאר שבע והסבירו לו את השימוש שיהיה לשער שלכם ומה סוג השער שעומד להיות לכם מכיוון ויש צורך להתאים את סוג המנוע לשער. שער חשמלי מברזל יהיה הרבה יותר כבד משער חשמלי מאלומיניום ולכן יש צורך להתאים לשער מנוע חזק יותר ועוצמתי יותר.

 

שערים חשמליים בבאר שבע

תיקון שערים חשמליים בבאר שבע

רוב התקלות של שערים חשמליים מסתכמות בתיקון של עד 400 ש''ח אלא אם כן מדובר פה בתקלה בלוח הפיקוד של השער או המנוע של השער. בפורטל מסגרנט תוכלו למצוא טכנאי לתיקון שערים חשמליים בבאר שבע. אלו התקלות הנפוצות ביותר:

 • תאונה - ישנם מקרים בהם רכב נכנס בשער החשמלי או חפץ שפוגע, כאשר השער החשמלי מתעקם יש צורך לתקן אותו על מנת שיוכל לעבוד שוב בצורה חלקה.
   
 • תקלה במנגנון הנעה - מנגנון ההנעה אחראי על הפעלת השער כגון פתיחה וסגירה. במידה וישנה תקלה בלוח הפיקוד יש להזמין טכנאי על מנת שיוכל לאבחן את התקלה ולטפל בה על מנת שתוכלו לחזור להשתמש בשער החשמלי.
   
 • חשמל - ישנם תקלות בהם לא מגיע חשמל אל השער ובכך אי אפשר לבצע שום פעולה בשער החשמלי. יש להזמין טכנאי על מנת שיאבחו את מקור התקלה.

אילו סוגי שערים חשמליים בבאר שבע נפוצים?

אלו סוגי השערים החשמליים הנפוצים בבאר שבע:

 • שער הרמה - שער זה הינו שער נפוץ מאוד בקרב שערים חשמליים לחניה בבאר שבע. שער הרמה הוא פתרון מעולה כאשר אין מקום להתקין שער הזזה.
   
 • שער הזזה - היתרון המשמעותי ביותר של שער הזזה הוא שהוא עמיד מאוד לאורך זמן. בנוסף, הוא מתאים מאוד לשימוש תכוף, לדוגמא: בבניינים.
   
 • שער כנף - שער כנף זהו שער תלוי והוא לא מותקן על גבי מסילה. הוא נפוץ מאוד בכניסה לחניות של בניינים, מקומות ציבוריים וכדומה.