צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שערים אוטומטיים

שוקלים להתקין שער חשמלי לחניה שלכם? במאמר זה תוכלו לקרוא על סוגי שערים אוטומטיים, היתרונות בשערים אלו לחנייה, כמה עולה התקנה מסוג זו? ואיך בהליך פשוט במסגרנט תוכלו לקבל בחינם 3 מתקיני שערים אוטומטיים לחניה, ביניהם תוכלו להשוות ולחתוך במחיר - קראו וגלו.

שערים אוטומטיים - מה זה אומר?

המושג "שערים אוטומטיים" מתייחס לשערים חשמליים הנפתחים בצורה אוטומטית על בסיס זיהוי של לוחית רישוי של רכב, שהוגדרה במערכות של השער עצמו מבעוד מועד וזאת בשונה מפתיחה של שערים חשמליים אחרים, הנשלטים ע"י מנגנון כמו שלט או תוכנה מובנית במכשיר הסלולארי.

 

שער אוטומטי

אילו סוגי שערים אוטומטים קיימים?

שוקלים להתקין שער אוטומטי בכניסה לבית או לעסק שלכם? דעו כי קיימים מספר סוגי שערים אוטומטיים, עליהם נרחיב מתחת:

 • שערי הזזה אוטומטיים - נחשב לסוג השער הנפוץ ביותר בחניות של בנייני מגורים ועסקים, סוג שער זה נפתח הצידה ונע על גבי גלגלים הנעים על מסילה.
   
 • שערים אוטומטיים (מתרוממים) - מדובר בסוג שערים אוטומטיים המצויים בד"כ בכניסה לחניות של בתים פרטיים ואופן הפתיחה הוא באמצעות דלת, המתרוממת באופן אנכי כלפיי מעלה.
   
 • שערים אוטומטיים כוללים כנף - מדובר בדלת בודדת שתי דלתות שזזות בהתאמה על צירים ונפתחות לכיוון פנים וחוץ (כמו דלת בבית). לסוג שערים אלו, במידה ובחרתם להתקין זוג דלתות - יהיה צורך בהתקנת זוג מנועים המתחלקים לכל דלת בנפרד.
   
 • מחסום חניה אוטומטי זרוע - מדובר במחסום חניה אוטומטי בצורת זרוע שנפתחת כלפיי מעלה ונסגרת כלפיי מטה ונתמכת ע"י "מקל סבא" המחובר לקרקע.

 

סוג השער האוטומטי אופן הפתיחה
שער הזזה אוטומטי באמצעות הזזה הצידה
שער אוטומטי מתרומם נפתח באופן אנכי כלפיי מעלה
שער כנף אוטומטי נפתח ע"י ציר החוצה ופנימה (כמו דלת בבית)
מחסום זרוע אוטומטי נפתח כלפיי מעלה

יתרונות בשערים אוטומטיים לחנייה

להתקנת שערים אוטומטיים לחניה קיימים מספר יתרונות, עליהם נרחיב מתחת:

 • פתיחה אוטומטית - איך אפשר שלא, עצם פעולת הפתיחה האוטומטית על בסיס מספר לוחית רישוי מקלה פי כמה על הנוהג ברכב להיות מרוכז בנהיגה עד לנקודה בה הוא מחנה את הרכב, ללא הסחות דעת בשימוש בשלטים או במערכת מובנית בטלפון הנייד.
   
 • חומר - מרבית השערים האוטומטיים עשויים מחומר האלומיניום הנחשב לקל משקל וחסין מפני חלודה, דבר המקנה שימוש ארוך טווח בשערים אוטומטיים לחנייה.
   
 • מקום חנייה - שערים אוטומטיים לחנייה מאפשרים כניסה למורשים בלבד וזאת ע"מ להביא לשימור של מקומות החנייה של בעלי החנייה מבלי החשש שמא יתפסו ע"י זרים.
   
 • אבטחה - שימוש בשערים אוטומטיים לחניה מאפשר כניסה מבוקרת ובטוחה של בעלי רכב מורשים בלבד וזאת כדי למנוע מבקרים שאינם רצויים במקום.

מחיר התקנת שערים אוטומטיים לחניה

מחיר התקנת שער אוטומטי לחנייה (שער אוטומטי הזז הצידה ע"י חשמל) נע בין 800 - 1,300 ש"ח. מחיר זה מתייחס לייצור של שער אוטומטי מאלומיניום, יחד עם המנוע החשמלי המגיע איתו וזה כולל את ההתקנה עצמה בבית הלקוח או בבית העסק.

 

מחיר ממוצע להתקנת שערים אוטומטיים חשמליים ע"י מסגר

מחיר ממוצע להתקנת שערים אוטומטיים חשמליים ע"י מסגר: 1050 ₪

טווח מחיר גבוה 1300 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

השוו בין מתקיני שערים אוטומטיים וחסכו

אז לאחר שקיבלתם את ההחלטה המוצלחת לבצע התקנת שערים אוטומטיים לחניה שלכם, כל שנותר זה לאתר מתקין שערים באיזורכם שיוכל לבצע זאת עבורכם, אבל יש כל כך הרבה מתקינים שיכולים להתאים והשאלה שעולה היא במי כדאי שתבחרו?

דרך פורטל מסגרנט תוכלו להשאיר את פרטיכם ולקבל בחינם וללא התחייבות עד 3 מתקיני שערים אוטומטיים באיזורכם, שביניהם תוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בזמני חיפוש ארוכים ובכסף.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מאילו חומרים מיוצרים שערים אוטומטיים לחנייה?

בכל הקשור לשערים אוטומטיים, כדאי שתדעו כי קיימים שני סוגי חומרים שמסגרים בוחרים להשתמש בהם לצורכי ייצור, והם - אלומיניום וברזל. נרחיב על כך מתחת:

 • שערים אוטומטיים מאלומיניום - חומר האלומיניום נחשב לקל משקל , אינו מחליד וכזה שמצריך תחזוקה מינימלית ולכן הוא המומלץ ביותר בעבור ייצור שערים אוטומטיים לחנייה, בין אם מדובר בשער אוטומטי הנגרר הצידה, נפתח כלפי מעלה או נפתח פנימה והחוצה, החיסרון באלומיניום הוא המחיר הגבוה שלו בהשוואה לחומר הברזל הבסיסי.
   
 • שערים אוטומטיים מברזל - חומר הברזל נחשב לכבד משקל, מצריך תחזוקה קבועה ע"מ למנוע חלודה, בסוג שערים אוטומטיים העשויים מברזל, המנוע עצמו עובד בצורה מאמצת יותר, דבר המביא לשחיקה יחסית מהירה של המנוע.

  היתרון בחומר הברזל הוא שהוא נחשב לזול יותר מבחינת ייצור והתקנה.
   
שערים אוטומטיים מאלומיניום שערים אוטומטיים מברזל
חומר קל משקל חומר כבד משקל
אינו מחליד מטבעו צריך לבצע הליך גלוון נוגד חלודה
התקנה מהירה ופשוטה התקנה מורכבת 
אין צורך בתחזוקה מצריך צביעה בצבע מונע חלודה לעתים קרובות
חומר יקר  חומר זול

מה חשוב לדעת לפני התקנת שערים אוטומטיים לחנייה?

בסעיף זה נציין את ההיבטים שיסייעו לכם לבחור במתקין שערים אוטומטיים לחנייה שלכם:

 • מחיר - לאחר שתקבלו מפורטל מסגרנט 3 מתקיני שערים אוטומטיים תוכלו לבצע השוואת מחירים כדי להביא לחיסכון במחיר מבלי לחסוך באיכות ההתקנה.
   
 • גודל השטח - לפני שתבצעו התקנת שערים אוטומטיים לחניה שלכם, כדאי לבדוק את גודל השטח עליו צפוי להיות השער האוטומטי. במידה ושטח החניה המוקצה עבורכם הוא צר וקטן, העדיפו לבצע התקנת שער אוטומטי הנפתח כלפיי מעלה וזאת כדי לאפשר פתיחה וסגירה של החנייה שלכם בצורה שתחסוך בשטח, וזאת בשונה משערים אוטומטיים הנפתחים בהזזה הצידה ודורשים מרחב רזרבי רב.
   
 • אחריות - כמו בכל אמצעי המונע ע"י חשמל, קיימים מקרים בהם נוצרות תקלות הקשורות בחשמל ולכן - העדיפו לבחור במתקין שערים אוטומטיים שמעניק אחריות בעבור עבודת ההתקנה שלו, בכדי שבמקרה הצורך - תוכלו לפנות אליו לצורך תיקון השער האוטומטי שהתקין עבורכם. טווח האחריות שמתקיני שערים אוטומטיים נוהגים לתת הוא בין שנתיים לשלוש שנות אחריות. יש לוודא עם המתקין אודות אורך ופרטי האחריות עוד בשיחת הטלפון עמו.
משך תקופת האחריות הממוצעות להתקנת שערים אוטומטיים:
3 שנות אחריות שנתיים וחצי אחריות שנתיים אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.