צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

כיוון שער חשמלי

מתי עולה הצורך בכיוון שער חשמלי? כמה עולה להזמין מסגר לשם כך וגם נסביר איך לכוון שער חשמלי בעצמכם.

כיוון שער חשמלי - מתי צריך?

כיוון שער חשמלי יתבצע רק במקרים מסויימים, כמו כאשר צירי השער נחלשים, בגלל חפצים זרים או הפסקות חשמל הגורמות למנוע ולחיישני התנועה לצאת מכיוון. נסביר:

  • צירי השער יצאו מכיוון - מדובר בדבר טבעי שקורה לצירים בשערים חשמליים, גם בדלתות. במקרים כאלו טכנאי שערים חשמליים יצטרך לכוונם מחדש כדי לפתור את התקלה.
     
  • שחיקה בגלל גורם חיצוני - כיוון שער חשמלי יידרש גם כאשר השער כבר לא נע על המסילה או מתקפל בצורה חלקה. הדבר בד"כ יכול להעיד על שחיקתו בגלל חפצים שונים שהפריעו לו במהלך פעולתו, כמו אבנים קטנות, משחק של הילד ועוד.
     
  • קצר חשמלי - לעתים כיוון מנוע לשער חשמלי יוצא מאיזון עקב קצרים חוזרים בחשמל, מה שמצריך מטכנאי שערים חשמליים שיכוון אותו מחדש. סימנים מנחים לתקלה יתבטאו בגבולות עצירה ופתיחה של השער. לדוגמה: כאשר השער נפתח רק עד חצי הדרך או נסגר עד חצי הדרך.

 

כיוון שער חשמלי

כמה עולה כיוון שער חשמלי לרכב?

מחיר כיוון שער חשמלי לרכב ע"י טכנאי שערים יעלה בין 250 - 400 ש"ח. הדבר כמובן יכלול את הגעת הטכנאי לסריקת מקיפה של השער, כיוון ושימון צירים. בנוסף, הדבר גם יכלול כיוון מנוע לשער חשמלי, שכן לעתים השער דווקא יצא מכיוון בגלל שיבושים במנוע

 

מחיר כיוון שער חשמלי בממוצע

מחיר כיוון שער חשמלי בממוצע: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

כוונו את השער החשמלי שלכם תוך דקות עם מסגרנט!

השער החשמלי כבר לא נסגר כהלכה? נתקע באמצע הדרך? השיגו מסגר מוסמך שידאג לכוון אותו מחדש תוך דקות! איך? השאירו פרטים מתחת וקבלו בחינם עד 3 מסגרים מומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לתעדף את מי שהציע את המחיר הזול ביותר עוד בשיחת הטלפון וכך להביא לכיוון שער חשמלי תוך פחות מיממה!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

איך לכוון שער חשמלי לבד?

ובכן, כשמדובר במערכות מורכבות כמו אלו של שערים חשמליים, כמובן שנמליץ להמנע מלתקן אותן בעצמכם כי הדבר יכול לגרום נזק בלתי הפיך לשער ולעלויות גבוהות אף יותר כדי לתקן את הנזק שגרמתם.

 

אז איך תוכלו בכל זאת לנסות לכוון שער חשמלי לבד? תחילה האזינו לרעשים וצלילים הבוקעים מהשער, לעתים הסיבה ליציאה מכיוון של השער נובעת מתקיעות של חפץ זר במנגנון ההנעה שלו או על המסילה ואפילו בצירים. כל שתצטרכו הוא פשוט לסרוק את האזורים שציינו ולהסיר כל גורם זר.

 

אם הרעש שזיהיתם הוא של חריקות, יכול להיות ששימון של הצירים עם חומר סיכה מתאים יפתרו את חוסר הכיוון שנוצר בו. בכל מקרה חשוב שתפעלו במשנה זהירות ותיעזרו בטכנאי שערים חשמליים במידה והתקלה לא נפתרה.