צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

דלת חניה

מחפשים דלת חניה לחניון שלכם? תוהים מה זו דלת מתרוממת לחניה? כאן תוכלו לקרוא על מחירי התקנת דלת חניה חשמלית, לאילו עוד שימושים דלת זו משמשת ואיך בהליך קצר בפורטל מסגרנט תוכלו להשוות בין בעלי מקצוע ולחסוך בזמני חיפוש ובכסף.

דלת מתרוממת לחניה - מה זה?

דלת מתרוממת לחניה היא דלת המבצעת פתיחה וסגירה של איזור החניה באמצעות התרוממות מעלה מן הקרקע ונחיתה מטה חזרה לקרקע בהתאם לצורך. כמו כן, ניתן להשתמש בסוג זה של דלת כדלת חניה פרטית וגם בשימוש מסחרי כמו דלתות מוסך חשמליות , דלתות הרמה בכניסה למפעלים וכד'.
 

דלת מתרוממת לחניה לרוב עשויה מאלומיניום, פח או כל סוג של מתכת שעברה הליך גלוון (חומר הנוגד חלודה) כדי למנוע שחיקה של צירי הדלת האחראיים לשאת את כל משקל הדלת כלפיי מעלה ומטה.
 

בחירה בדלת חניה העשויה מחומר נוגד חלודה חשובה ביותר וזאת בשונה משערי חניה הנעים הצידה על מסילה או נפתחים פנימה והחוצה על פני הקרקע - בדלת מתרוממת לחניה מדובר בבסיס מלא של דלת שנע כל כולו באויר, דבר המצריך כוח רב להשלמת פעולת פתיחה וסגירה באופן בטיחותי ועמיד.

 

דלת מתרוממת לחניה

דלת מתרוממת לחניה - מאלומיניום או מברזל?

סוגי החומר הנפוצים ביותר לייצור דלת מתרוממת לחניה הם אלומיניום וברזל. בכל אחד מהחומרים הנ"ל קיימים פלוסים ומינוסים שעליהם נרחיב מתחת:

 • דלת חניה מאלומיניום - אלומיניום נחשב לחומר קל יותר מברזל ולכן נחשב לנגיש יותר לביצוע הרמה של דלת חניה אך נחשב ליקר יותר מברזל.
   
 • דלת חניה מברזל - ברזל נחשב לחומר כבד יותר מאלומיניום אבל גם זול יותר ממנו. קחו בחשבון שיהיה צורך בשימוש במנוע איכותי יותר (יקר יותר) ע"מ לתפעל את משקל הברז הכבד יחסית כך שאומנם תחסכו על מחיר הדלת עצמה אך עלות המנוע תתייקר.
   
סוג החומר יתרון  חיסרון
דלת חניה מאלומיניום חומר קל יקר
דלת חניה מברזל עלות זולה כבד ודורש מנוע איכותי יקר

מחיר התקנת דלת חניה חשמלית

מחיר דלת חניה חשמלית מברזל נע בין 600 - 1,800 ש"ח כאשר הטווח הגבוה יותר של המחיר מתייחס לדלת ברזל מעוצבת וסוג המנוע הכלול בהתקנה עצמה. המחיר עשוי להתייקר ולנוע בין 600 - 3,800 ש"ח במידה ותעדיפו להתקין דלת חניה מתרוממת מאלומיניום, כאשר המחיר הגבוה יותר בטווח שצויין מתייחס לדלת חניה מעוצבת מאלומיניום.
 

כמו כן, המחירון הבא מציג מחירים הכוללים ייצור והתקנה של דלתות הרמה חשמליות ע"י מסגרים.

עלויות ייצור והתקנת דלתות חניה חשמליות

כמה עולה דלת חניה חשמלית מברזל?

טווח המחירים הוא לייצור והתקנת דלת חניה סטנדרטית מברזל ללא עיצוב. המחיר הוא למ"ר.


600 - 1,500 ש"ח
ייצור והתקנת דלת חניה מעוצבת מברזל

מחיר עבור ייצור והתקנה של דלת מעוצבת מברזל ע"י מסגר. המחיר הוא למ"ר.


700 - 1,800 ש"ח
כמה עולה דלת חניה מתרוממת מאלומיניום?

המחיר כולל את עלות ייצור והתקנה של דלת הרמה מאלומיניום ללא עיצוב. המחיר הוא למ"ר.


600 - 1,600 ש"ח
דלת חניה מעוצבת מאלומיניום

המחיר כולל את ייצור הדלת בהתאמה אישית והתקנתה ע"י מסגר. המחיר הוא למ"ר.


1,300 - 3,800 ש"ח

הדפס מחירון

שימושים לדלת חניה מתרוממת

כבר מהשם ניתן להבין את השימוש הראשי של דלת זו והוא בשביל להגדיר שטח חניה עבור בעל הבית, דלת חניה מאפשרת פתיחה וסגירה מהירים, דלת חניה מאפשרת לתחום איזור בית נוסף ובנוסף היא מאפשרת שמירה מפני גניבת הרכב החונה שזוהי המטרה החשובה ביותר. נרחיב על כך מתחת:

 • מונעת גניבות - דלת מתרוממת לחניה מאפשרת לבעל הרכב להחנות את רכבו בשטח מוגדר מבלי שיהיה ניתן להזיז את הרכב ללא היתר מבעליו.
   
 • חניה קבועה - דלת חנייה חשמלית מאפשרת לבעל הרכב להחנות את רכבו בחניה שלו ומונעת מנהגים זרים להשתלט על מיקום חניה זה במקומו.
   
 • פתרון דינאמי  - דלת מתרוממת לחנייה היא נגישה יותר לאיזורי מגורים צרים שבהם אין אפשרות להתקין שער חשמלי הזז הצידה בגלל המחסור במרחב צידי וסוג שער זה יעיל גם לאיזורים בהם הקרקע אינה ישרה.
   
 • איחסון נוסף - התקנת דלת מתרוממת לחניה מאפשרת לתחום חדר נוסף בבית לצורכי איחסון או לשם שהייה פרטית של בני הבית.

השוו בין מסגרים וחסכו בזמן ובכסף

כמו שקראתם במחירון - טווחי המחירים לייצור והתקנת דלתות חניה חשמליות עשויים להיות יקרים ומשתנים בין מסגר אחד לשני. ע"מ שתוכלו לקבל את המחיר המשתלם ביותר עבורכם במינימום מאמץ מצדכם דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בחינם בפורטל מסגרנט ולקבל עד 3 הצעות מחיר ממסגרים באיזורכם וכך תוכלו להשוות הצעות מחיר ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

שאלות ותשובות בנושא דלת מתרוממת לחניה

לנוחיותכם, ריכזנו עבורכם מספר של שאלות שנשאלו ע"י גולשים אמיתיים בנושא דלתות הרמה לחניה ונענו ע"י צוות פורטל מסגרנט.

איך אדע שהמסגר שבחרתי באמת מומלץ?

לאחר שקיבלתם 3 הצעות מחיר ממסגרים בפורטל מסגרנט תוכלו לחפש אודותם באינטרנט ולקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים שהסתייעו בהם להתקנת דלתות הרמה לחניה ודבר זה יסייע לכם לבחור בבעל המקצוע המועדף ביותר.


מהי דלת חניה הנפתחת בהרמה?

דלת חניה באמצעות הרמה היא דלת לחניה שנפתחת כלפיי מעלה ונסגרת כלפיי מטה.


ניתן לעצב דלת חניה חשמלית?

כמובן, דלת חניה חשמלית ניתנת לעיצוב בשלל עיצובים וזאת בהתאם לבחירתו של הלקוח ולתקציב שהוא מחזיק בו.