צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שער חשמלי

מחפשים שערים חשמליים לחניה או לבית פרטי ולקבל מחירים זולים? דרך מסגרנט ניתן לבצע השוואת מחירים לצורך התקנת שער חשמלי לבית פרטי או בניין המגורים, למידע נוסף - המשיכו לקרוא.

מחפשים שערים חשמליים מעוצבים? השוו וחסכו!

בפסקה הבאה תדעו כבר מהו המחיר המשוער לרכישת שער חשמלי לחניה הכוללת התקנה, לא מדובר בסכום זעום ולכן - השוואת מחירים זה הדבר הנכון לעשות, למה? כי באמצעות השוואה מהירה תוכלו לקבל טווח מחירים, לאסוף מידע מהיר על סוגים ולדעת איזה מחיר ריאלי ביותר בעבורכם ואיזה פתרונות מתאימים לכם. אנחנו במסגרנט פועלים בשיטת השוואת המחירים ויכולים לספק לכם עד שלוש פניות של חברות ואנשי מקצוע העוסקים בתחום ונמצאים באזורכם. 

שער חשמלי

מהו מחיר שער חשמלי לחניה פרטית?

המחיר המוצג בעבור שער חשמלי לחניה פרטית, מתייחס אל שער הזזה חשמלי אשר עשוי מברזל או שער אלומיניום (המחירים לא רחוקים אחד מהשני במקרה זה). אם אתם רוצים לדעת מחיר על שער חשמלי אחר או על סוגים נוספים, עברו כבר עכשיו אל מחירון השערים. המחיר לשער חשמלי בממוצע ינוע בין 650 - 1,100 ש"ח לפי מ"ר.

 

מחיר ממוצע לפי מ"ר שער חשמלי

מחיר ממוצע לפי מ"ר שער חשמלי: 875 ₪

טווח מחיר גבוה 1100 ₪

טווח מחיר נמוך 650 ₪

סוגי שערים חשמליים לבית ולבניין:

מחפשים פתרונות של שערים חשמליים לחניה? ישנם לא מעט סוגים, הכירו את הנפוצים ביותר:

  • שער הרמה חשמלי (שערי כנף): את שערי הכנף ודו כנף אנו מכירים בכניסה לבניינים, חניונים וקניונים, הם עדינים ופחות שומרים מבחינת אבטחה, זהו שער חשמלי לבניין הנפוץ ביותר.

  • שער חשמלי מעוצב: אם בחרתם בשער חשמלי ואתם מעויינים להוסיף לו עיצוב, מומלץ לבדוק על שער חשמלי מאלומיניום אשר ניתן לעצבו ולקבל דוגמאות שונות במחיר משתלם.

  • שערים חשמליים מתקפלים: יכול להיות עשוי מ-2 חלקים (מעין 2 דלתות) אשר נפתחות כלפי פנים על גבי ציר, מתאים לאלו אשר רוצים שער מאסיבי בסגנון הזזה ולא שטח גדול מספיק.

  • שער הזזה חשמלי: השער הנפוץ בחניה הפרטית שלכם שער הזזה מתאים לבית פרטי אשר יש לו מספיק שטח יכול לשמש גם בתור שער חשמלי לחניה בבניין.

  • שערים חשמליים קונזולי: שערים מאסיבים ביותר אשר מיועדים לשמש ככניסה ליישוב או מושב, כמו כן גם לכניסה למפעל או אזור גדול. שער קונזולי פחות נפוץ לשימוש של בתים ובניינים.

  • שער גלילה חשמלי: פחות נפוצים בארץ, אבל אלו שערים המיועדים לחניה פרטית מקורה אשר יכולים להיגלל כלפי מעלה.

 

מחפשים שער חשמלי מסוג מסוים? לחצו על הכפתור המתאים:

 

כך תשיגו מחיר זול בעבור שער חשמלי לחנייה

הסברנו מעלה על השוואת מחירים בין שערים חשמליים, אז אחרי שאתם יודעים את המחיר ומכירים את הסוגים השונים, הגיע הזמן להתחיל ולאסוף את הצעות המחיר. עם מסגרנט זה פשוט, מהיר וקל.

 

פשוט משאירים פרטים בטופס מטה או מחייגים אל המוקד האנושי שלנו אשר זמין בעבורכם במרבית שעות היממה ואנו נדאג לכך שתקבלו לפחות שלוש פניות של אנשי מקצוע, מסגרים וחברות העוסקות בשער חשמלי הדרוש לכם ואכן מספקות שירות באזורכם. השירות - ניתן בחינם וללא התחייבות כלפינו. נסו והתחילו גם אתם לחסוך.

 

שער חשמלי מאלומיניום

 

אזורי השירות הנפוצים ביותר:

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

הכירו את היתרונות של השערים החשמליים

לפניכם 4 יתרונות של שערים חשמליים לבניין ולבית הפרטי, אם עדיין לא החלטתם שזהו הצעד הנכון, קראו:


  1. רובם עשוים מאלומיניום, חומר קל אשר אינו מחליד ולא מצריך תחזוקה.

  2. אפשרות שליטה מרוחקת, ניתן לפתוח עם הטלפון, אפליקצייה וכמובן שלט, אך הפתרונות המרוחקים מאפשרים שליטה גם שאינכם בסביבה.

  3. פתרון אידאלי לבניינים, לא תרצו שמישהו יתפוס את החניה שלכם ומצד שני שער כניסה רגיל אינו אופציה - לכן שערים חשמליים הם התשובה.

  4. המחיר, עם מרוץ השנים המחיר לשער חשמלי אכן הפך להיות זול ומשמעותי כאשר ישנם פתרונות כמו שער כנף או הזזה שהוא זול באופן משמעותי יותר משער ברזל רגיל.

לסיכום, הוספת שער חשמלי לחניה לעיתים יכול להיות פתרון טוב יותר משער רגיל, בגלל הטכניקות השונות שהוא מאפשר לנו וכמובן אין לשכוח את השליטה מרחוק אשר פותרת בעיות רבות.