צריך עבודת מסגרות?
צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מסגר בכפר סבא

מתכננים שער חדש לבית? רוצים לבנות מעקה או גדר? דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר שונות לעבודות מסגרות בכל הגדלים כולל עבודות מסגרות מיוחדות.

מסגר בכפר סבא לבניית סורגים מכל הסוגים

כיום ניתן למצוא סורגים לחלונות הבית מחומרים שונים כמו למשל סורג מפלדה או סורג בחומר האלומיניום המעולה. תשאלו כל מסגר בכפר סבא והוא יסביר לכם שבחירת חומר הגלם לסורגים בבית שלכם מתבצעת תוך התייחסות והתחשבות במטרה העיקרית שלשמה אתם בונים את הסורגים מלכתחילה. הכוונה היא שבמידה והמטרה המרכזית היא מניעת נפילה, ייתכן ויספיק סורג מאלומיניום. לעומת זאת במידה והמטרה היא הגנה מפני פריצות, עדיף שתבחרו בחומר הפלדה. כיום נהוג להתקין סורג בטן בחלונת אשר עליו ניתן להניח אדניות ודברים נוספים. 

כמה עולה להתקין סורג מתקפל?

המחיר המוצג הוא למטר רבוע 

מחיר ממוצע של סורג מתקפל למרפסת

מחיר ממוצע של סורג מתקפל למרפסת: 900 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

מסגריה בכפר סבא גם עבור שערים

אם אתם מתכננים לעשות שער בכניסה אל ביתכם על מנת למנוע כניסה של זרים לשטח הפרטי שלכם וגם בשביל להגן על הילדים ולמנוע יציאה שלהם אל הכביש, תוכלו למצוא באתר שלנו גם שערים מסוגים שונים של מתכות בין היתר אלומיניום, ברזל ועוד. אם אתם לא בטוחים באיזה חומר כדאי לבחור, כדאי שתתייעצו עם מסגר מומלץ שיסייע לכם בקבלת ההחלטה. לעיתים על מנת לקבל החלטה טובה, בעל המקצוע יבקש שתשלחו לו תמונות של האזור או אפילו יגיע פיזית בשביל לראות במה מדובר.

מסגר בכפר סבא

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מסגריה בכפר סבא - מה כדאי לבדוק?

לפני תחילת העבודה המשותפת שלכם עם בעל המקצוע, כדאי לדעת שניתן למצוא היום לא מעט מסגריות בכפר סבא אשר מעניקות שירות עבור יצירת מעקות למרפסת או למקומות אחרים ומתמחות גם בעבודות מסגרות נוספות. אנו ממליצים לכם לבדוק המלצות וחוות דעת על המסגר, כמו גם לבחון את חומרי הגלם בהם הוא משתמש ולבקש לראות עבודות שבוצעו בעבר על מנת להתרשם מהרמה. בנוסף, בקרו באתר שלו וחפשו פרויקטים דומים לפרויקט שאותו אתם רוצים לבצע ואיך לא? בדקו את המחיר. על מנת לוודא שאתם משלמים מחיר הוגן, הכנו עבורכם מחירון עבודות מסגרות מקיף ומפורט וזאת בכדי לספק לכם מידע כללי על המחירים הנהוגים בתחום.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה