צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שער פשפש

מתחת תקראו מהו שער פשפש, אילו סוגים נפוצים בו, מהם היתרונות שלו וגם איך תוכלו לאתר מסגר מומלץ באזורכם בעזרת פורטל מסגרנט - המשיכו לקרוא וגלו.

מהו שער פשפש?

משמעות הביטוי - שער פשפש הוא "פתח קטן" המצוי בגדר, בחומה או קיר, מדובר לרוב בשער חד כנפי המעניק גישה נוחה להולכי רגל. הוא בד"כ עשוי ממתכת ,אלומניום או מפלדה והוא משתלב בצורה טובה עם גדרות ברזל וגדרות אלומיניום.

 

שערי פשפש ניתן לנעול בצורה ידנית (ע"י מנעול נפרד או צילינדר מובנה) או באמצעות מנגנון חשמלי ע"מ להגביל כניסה של אנשים לאזורים כמו מוסדות רפואיים וממשלתיים, מוסדות חינוך, מגרשי כדור וכדומה.

 

שער פשפש בכניסה למגרש כדורגל

שער פשפש - הסוגים הנפוצים:

בישראל ניתן למצוא כבר כמה סוגים של שער פשפש - שער פשפש רשת הבסיסי, שער פשפש חשמלי ועם קורא כרטיסים, נסביר:

 • שער פשפש רשת - כאן מדובר באופציה הבסיסית של שער הולכי רגל שניתן להתאים לסוג הגדר הקיימת ע"מ שישתלב בצורה מתאימה. הוא חד כנפי ומלבד שער כניסה להולכי רגל, הוא יכול להתאים גם למילוט. יכולת הפתיחה שלו נעשית בצורה ידנית ע"י צילינדר מובנה או ע"י מנעול שניתן להפריד מהשער. ניתן למצוא שער זה בכניסה למגרשי משחקים, בתי ספר וגני ילדים.
   
 • שער פשפש חשמלי - כאן ניתן להשיג שער משוכלל יותר שאופן הפתיחה והנעילה שלו נעשה בצורה חשמלית, מה שמקשה על הפריצה שלו. לרוב ניתן למצוא אותו בכניסה למוסדות רפואיים, בתי ספר, מפעלים ובמוסדות צבאיים. 
   
 • שער פשפש עם קורא כרטיסים - כאן מדובר בדור הבא של שערי פשפש היות ובעזרת מנגנון לקריאת אצבע, ניתן להבחין בנכנסים למקום מהשער הנ"ל. המנגנון מאפשר למעסיק לדעת מי נכנס לעסק שלו בכל זמן נתון וגם במקרים בהם קיימת הסגת גבול מצד זרים. ביכולתו של קורא כרטיסים אף לציין שעות כניסה ויציאה עבור עובדים שמשתכרים במשכורת שעתית.

מהם היתרונות של שער פשפש להולכי רגל?

לשער פשפש כמה יתרונות משמעותיים, ביניהם סוג החומר ממנו הוא מיוצר, זמני ההתקנה הקצרים שהוא דורש וגם היכולת שלו להשתלב עם מערכות אבטחה חשמליות נוספות.

 • החומר ממנו עשוי שער פשפש - ניתן לייצר שערי פשפש הן מברזל מגולוון והן מאלומיניום, הנחשב למתכת קלת משקל שמאפשרת פתיחה של השער ללא מאמץ ובנוסף, מראה האלומיניום משדרג את מראה שער הפשפש שלכם בהשוואה לברזל הנחשב "סתמי" יותר.
   
 • התקנה קצרה - שער פשפש להולכי רגל יופעל ברוב המקרים באופן ידני ועל כן, התקנתו תהיה מהירה מפני שאין צורך בחיבור מיוחד לאמצעים חשמליים. כמובן שבמידה ואתם מעוניינים בחיבור השער למערכת חשמלית, הדבר עשוי לקחת זמן רב יותר.
   
 • שילוב שער הפשפש עם אמצעי חשמלי - ניתן בקלות לחבר אמצעים חשמליים שונים לשער הפשפש שתתקינו. אמצעים כמו פתיחה וסגירה חשמליים, אינטרקום וכפי שכבר רשמנו - גם מערכת לרישום כרטיסים במקומות עבודה.
   
 • עמיד - החומרים מהם עשוי שער פשפש - אלומיניום, ברזל ופלדה נחשבים עמידים בתנאי מזג האויר השונים וגם בפני פריצות (- בעיקר במקרים של מנגנון חשמלי).

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מהו מחיר שער פשפש?

מחיר שער פשפש מפלדה ברוחב 1.2 מטר ובגובה של עד 2 מטר נע בין 3,000 - 3,500 ש"ח.  במידה ותהיו מעוניינים להוזיל את עלות התהליך כולו, תוכלו לבחור בשער פשפש מברזל מגולוון ולשלם בין 2,000 - 2,500 ש"ח למ"ר. אם תרצו להוזיל אף יותר את המחיר תוכלו להתקין שער פשפש מאלומיניום שינוע בין 1,000 - 1,300 ש"ח למ"ר. קחו בחשבון שמחיר שער פשפש משתנה בהתאם לסוג החומר ממנו יהיה עשוי וכן גם שיטת ההתקנה, שמשתנה בין חומר אחד למשנהו.

 

מחיר ממוצע להתקנת שער פשפש מפלדה

מחיר ממוצע להתקנת שער פשפש מפלדה : 3250 ₪

טווח מחיר גבוה 3500 ₪

טווח מחיר נמוך 3000 ₪

איך לאתר מסגר להתקנת שער פשפש?

כדי להבטיח ששער הפשפש מותקן בצורה מיטבית, תחילה יהיה עליכם לבחון מספר היבטים בכל הקשור לבחירת המסגר לביצוע העבודה:

 • נסיון - אז כמובן, חשוב לוודא שהמסגר שאתם משוחחים איתו מחזיק בותק מסויים שאיפשר לו לצבור נסיון עם לקוחות קודמים, מה שאומר ברוב המקרים - שהסיכוי שיבצע טעות בעת התקנת שער הפשפש שלכם הוא קטן עד אפסי.
   
 • גילוון - אם בחרתם בשער פשפש מברזל, יהיה עליכם לוודא מול המסגר שהברזל אכן עובר תהליך גילוון שמטרתו למנוע חלודה בברזל. אם הוא לא מעביר את הברזל גילוון, קרוב לוודאי שהחלודה תופיע תוך זמן קצוב, דבר שיגרום להתפוררות של הברזל.
   
 • אמצעים נלווים - חשוב שתבררו גם על מחירי אלמנטים נלווים שתרצו להוסיף לשער כמו אינטרקום או מנגנון פתיחה חשמלי לשער פשפש כדי שלא תקבלו "הפתעה" בזמן אמת וכדי שתוכלו לברר גם מול מסגרים אחרים את מחירי העבודה שהם גובים.
   
 • השוו מחירים - השאירו פרטים בטופס המצורף בעמוד, מה שיאפשר לכם לקבל עד 3 מסגרים מומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי התקנת שער פשפש עוד בשיחת הטלפון וכך לבחור במסגר שמציע את מחיר העבודה הזול ביותר. למידע נוסף על היתרונות בפורטל מסגרנט.
   
 • אחריות - על התקנת שערי פשפש מברזל מסגרים נוהגים להעניק אחריות שנעה בין שנה עד שנתיים, במידה ומדובר על שער פשפש עם מנגנון חשמלי, נהוג לתת עד 3 שנות אחריות.  חשוב לציין שהאחריות לא מכסה נזקים שנגרמו לשער פשפש בגלל שימוש לא מבוקר או בהתאם להוראות הבטיחות או במקרים של אסונות טבע. (- לא עלינו..)
   
משך תקופת האחריות הממוצעות להתקנת שער פשפש:
3 שנות אחריות שנתיים אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מסגרים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.