צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שער הייטק צף

מחפשים שער במראה יוקרתי ומודרני? שער הייטק צף יכול להיות אופציה מושלמת עבורכם! בעמוד זה תקבלו את כל המידע על שער הייטק צף חשמלי או ידני לבית ולחניה. קראו מה המחירים ואיך ניתן למצוא מסגר מומלץ המתמחה בייצור והתקנה של שערי היי טק צפים באזורכם, במהירות ובקלות!

שער הייטק צף במחיר משתלם

שער מדגם הייטק צף הינו שער אלומיניום המורכב מפרופילים במרווחים קבועים המחוברים בתוך פרופיל שדרה בחלקו האחורי או הפנימי של השער (ליצירת המראה ה"צף"). שער מסוג הייטק צף מתאים לבתים בסגנון מודרני, כפרי, אורבני ועוד המשדר סגנון מודרני אך יחד עם זאת מינימליסטי ומתאים כמעט לכל סגנון. 

שער מדגם הייטק צף עשוי להיות יקר יותר מדגם הייטק רגיל, בשל מורכבות הייצור וההתקנה המצריכים חוזק ועמידות גבוהה יותר לחיבור ללא מסגרת כמו בדגם שער הייטק רגיל. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממסגרים מומלצים באזורכם ובכך למצוא את ההצעה הזולה והמשתלמת עבורכם!
 

שער הייטק צף

מחיר שער הייטק צף

מחיר שער הייטק צף נע בממוצע בין 2,500 - 3,000 ש"ח למ"ר. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לשער ידני / חשמלי, סוגי הידיות והמנעול, גוון השער, המרווח בין הפרופילים ועוד.

מחיר שער היי טק צף ממוצע למ"ר

מחיר שער היי טק צף ממוצע למ"ר: 2750 ₪

טווח מחיר גבוה 3000 ₪

טווח מחיר נמוך 2500 ₪

שער הייטק צף לכניסה לבית ולשער חניה

שער הבית והחניה מהווה את הרושם הראשוני עבור מי שמגיע לבית ומאפשר מתן פרטיות וחוצץ בין הרחוב לבית עצמו. שער הייטק צף יכול להתאים עבור שער כניסה לבית להולכי רגל (נקרא גם: שער פשפש) ועבור שער החנייה יחד להשלמת מראה אחיד, נקי ומעוצב. שער הייטק צף יכול להגיע במספר גוונים בהתאם לבחירתכם ובכך מאפשר יכולת התאמה לסגנון והעיצוב של הבית.

עיצובו של דגם זה מקנה מצד אחד פרטיות ומצד שני מראה קליל ואינו אטום לגמרי ולכן נחשב בין הדגמים הפופולריים בשנים האחריות המאפשרים תחושה של יוקרתיות, יופי ומינימליסטיות גם יחד. 

השוו מחירים של שער הייטק צף וחסכו

המחיר עבור ייצור והתקנת שער הייטק צף אינו זול ועשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים. לכן, אנו ממליצים לערוך השוואת מחירי ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר של מסגרים מומלצים באזורכם המתמחים בייצור והתקנת שערים בינהם דגם הייטק צף, לערוך השוואת מחירים ולחסוך זמן וכסף יקר.

השאירו את הפרטים, השוו מחירים ומצאו את ההצעה הזול הוהמתשלמת ביותר עבורכם!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

שער הייטק צף חשמלי

שער הייטק צף ניתן לייצור עם מנגנון ידני וגם חשמלי. שער הייטק צף חשמלי מתאים עבור שער חניה מתרומם או שער הזזה וכן לשער כניסה לבית חשמלי בתוספת אינטרקום או קודן. שער הייטק צף חשמלי מאפשר לכם שילוב של יופי ונוחות - מצד אחד שליטה מרחוק עם שלט / אפליקציה ומצד שני מראה עיצובי ומיוחד. 

יתרונות וחסרונות שער הייטק צף

שער הייטק צף נחשב לאחד מהשערים האהובים והפופולריים כיום. ישנם יתרונות רבים לדגם זה, אך יחד עם זאת גם חסרונות. בכדי לעזור לכם בתהליך קבלת ההחלטות לבחירת שער, ריכזנו לכם את היתרונות והחסרונות של שער הייטק צף שיעזרו לכם בתוך השיקולים השונים:
 

יתרונות חסרונות
מראה נקי, קליל, מודרני ועיצובי מחיר יקר 
עמיד מאוד, לא דורש תחזוקה מורכבות ביצוע לעומת החלופות
אפשרויות עיצוב ובחירת גוון אטומה חלקית - ניתן לראות את הצד השני
אופציה למנגנון חשמלי  
מתאים לסגנונות עיצוב שונים  

שאלות ותשובות בנושא שער הייטק צף

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בשער הייטק צף:

מה ההבדל בין שער היי טק צף לשער היי טק רגיל?

כפי שציינו, שער היי טק צף מורכב מפרופילים המחוברים ע"י שדרה אחורית/ פנימית ליצירת המראה הצף, לעומר שער היי טק רגיל שהינו בעל מסגרת הנראת לעין, אליה מחוברים הפרופילים.


מה המחיר של שער היי טק צף?

מחיר שער היי טק צף ינוע בין 2,500 - 3,000 ש"ח למ"ר בממוצע. המחיר עשוי להשתנות בין החברות השונות ובהתאם לגוון, לתוספות השונות, לגודל וכו'.