צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שערי כניסה לבית

מחפשים שער לגינה? רוצים להזמין שער כניסה לבית פרטי ולקבל מחיר זול ומשתלם? בעזרת מסגרנט תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה ולחסוך בענק!

השוואת מחירים בעבור שערים לגינה ולבית

שערי כניסה לגינה ולבית לא עולים מעט, לכן בשירות כזה אשר עשוי להגיע לכמה אלפי שקלים - מומלץ ורצוי לבצע השוואת מחירים, אשר הוכיחה את עצמה כפתרון להוזלת עלויות, מבלי לפגוע באיכות המוצר עצמו. אז איך עושים זאת במהירות? נעזרים בנו! מסגרנט יכול לספק לכם עד שלוש הצעות מחיר של חברות ומסגרים העוסקים בייצור והתקנת שער לבית פרטי ומגוון שערים לגינה ויכולים לתת לכם הצעה במהירות (כמובן שנמצאים באזורכם). אז התחילו כבר עכשיו - זה בחינם!

מהו המחיר לשער כניסה לבית פרטי?

תמחור שערים לבית פרטי מתבצע בדרך כלל באופן שלם (גבייה עבור כלל הפרויקט), אבל על מנת לעמוד את המחירים הפשטנו זאת לרמה של מ"ר. כך שתוכלו להבין פחות או יותר מהי העלות להתקנת שער כניסה לביתכם. המחיר משתנה גם על פי סוג החומר וגם על פי סוג הפתיחה (צירים או נגרר). ממוצע המחיר לשער כניסה לבית למ"ר נע בין 2,000 - 2,500 ש"ח, שער עם צירים, תוספת מסילה יכול ליקר את המחיר בכ-500 ש"ח בממוצע למ"ר.

מחיר ממוצע למ"ר שער לגינה

מחיר ממוצע למ"ר שער לגינה: 2250 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 2000 ₪

הכירו את הסוגי שערי הכניסה הנפוצים בישראל:


  • שער כניסה מברזל: שער כניסה מברזל צריך להיות מברזל מגלוון באיכות גבוה, כולל צביעה בתנור אשר לא תחליד בקלות ולא תרד מכל שריטה בברזל. אלו שערים מאסיבים וכבדים יותר שמחזיקים מעמד לשנים רבות. ניתן למצוא שערים מסוגים שונים אשר עשויים מברזל כמו למשל שער הזזה, שער גלילה ועוד פתרונות המתאימים כשער לגינה מברזל.

  • שער מאלומיניום: חומר קל אשר ניתן לעיצוב, נוח להתקנה ומאפשר פתרונות רבים (כמו גדרות אלומיניום). החסרון המרכזי הוא חולשתו של החומר, אשר עשוי להתעוות ממכות פה ושם. חומר האלומיניום אינו מחליד וזה היתרון הגדול ביותר שלו.

  • שער כניסה לחצר מעץ: כן מצריך חידוש תקופתי אך גמיש ומאפשר תחזוקה עצמאית שאינה מסובכת, כמו צביעה לבד. כמובן שיש לו את המראה שלו והחמימות שלו ולעיתים - זה רק עניין של טעם.

  • שער פשוט לגינה מפלסטיק: לא עמיד כמו שאר חבריו. אם הזמן הברגים מחלידים שערי הכניסה עשוי הפלסטיק פשוט מתפרקים ומציריכים תיקון שלא תמיד יראה כמו המקורי (הבדלי צבע וכדומה).

  • שדרוגים ועיצובים בעבור שער כניסה לחניה: ניתן להוסיף לכל שער קודן, מנוע חשמלי, שלט וכמובן שילובים בין חומרים אשר יאפשרו לנו לקבל עיצובים ייחודים וגם לשפר את האבטחה. אם תרצו לשפר אפילו עוד את הנושא מומלץ להתקין אינטרקום לשער שלכם ואפילו לבצע התקנת מצלמות אבטחה שתעזור לכם לראות מי עובר באזור הבית שלכם.
     
  • שער קטן: ניתן להוסיף שער קטן לגינה (בדרך כלל ישמש כשער לפח או גישה ליחידת דיור). המחיר שלו כמובן יהיה יותר קטן מאשר של שערים אחרים.

 

מחפשים מידע נוסף? לחצו על הכפתורים הבאים:

 

כך תשיגו שער לגינה בזול מבלי לוותר על איכות

הסברנו לכם כבר בפסקה הראשונה כי השוואת מחירים היא ללא ספק הפתרון האידאלי לחסכון בעלויות ולקבל מחירים זולים יותר באופן משמעותי. אז כעת, אחרי שהבנתם קצת יותר לגביי המחירים והכרתם את סוגי שערי הגינה והחצר השונים. רצינו להסביר כי השירות שלנו ניתן ללא התחייבות שלכם כלפינו וללא כל תשלום נוסף. אנו דואגים שתקבלו פניות רלוונטיות מבעלי מקצוע מאזורכם וחוסכים לכם זמן יקר בחיפוש אחריהם ברשת האינטרנט, לאחר עריכת השוואת מחירים תוכלו למצוא שער לחצר בזול לאחר חסכון משמעותי במחיר.

 

שערי כניסה

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים שערים לחצרות?

ראשית, האם יש אחריות ולכמה זמן היא תקפה ומה היא מכסה. בנוסף, לבדוק שהחומר ממנו עשוי השער איכותי ומטופל בתנאי הטובים ביותר, למשל ברזל האם הוא מגלוון. או צבע - האם זוהי צביעה בתנור? גם בנושא של שער מעץ האם מרוח בלקה וצבע? וסוג העץ עצמו צריך להיות עמיד יותר.

 

לכל שדרוג נוסף של השער החל מתיבת דואר ועד לקודן - יש לבדוק שאכן מדובר על מוצר התואם את עיצוב השער וכמובן גדר הגינה שלכם. כמו כן, גבהים ורוחבים צריכים להיות על פי תקן, כל הפרמטרים האלו עשוים להשפיע על מחיר שער לחצר ביתכם, אך לא תמיד מומלץ לחסוך במקרים אלו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

השאלות הנפוצות ביותר בנושא שערים:

מהו רוחב שער כניסה לחניה?

בחניה קיים סטנדרט לרוחב חניה תקין, כאשר הרוחב המינימלי הוא כ-230 ס"מ, כך שגודל הפתח יהיה בהתאם לכך.


למה חשוב לגלוון ברזל לשער?

ברזל מגולוון למעשה הוא הפתרון ואי החלדה של הברזל וחיזוק עמידותו בתנאי מזג האוויר. כל ברזל אשר נמצא בחוץ צריך להיות מגולוון, אחרת עם הזמן פשוט יחליד ויהרס.


איך לתקן שער כניסה חורק?

שער הכניסה חורק? אם מדובר על שער צירים - שימון צריך לפתור את הבעיה. אם מדובר על שער נגלל - צריך לבדוק שאכן המסילה נקייה ולשמן את גלגלי השער.