צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

שיווק ופרסום מסגריות

אם אתם מחפשים לקוחות חדשים ואתם לא בטוחים איך מוצאים אותם תוכלו לפרסם אצלנו באתר "מסגרנט" ונדאג להביא לכם לקוחות ממוקדם לעיר/האזור שלכם.

צריכים לקוחות חדשים?

אם אתם צריכים לקוחות חדשים ואתם לא בטוחים איפה למצוא מקום שישווק אתכם או שאתם לא אוהבים את החלופות שבשוק תוכלו למצוא להשיג לקוחות חדשים באמצעות פורטל "מסגרנט". איך זה עובד? אנשים משאירים לנו פרטים באתר או מתקשרים אלינו ואנחנו מקשרים ביניהם לבין עד 3 מסגריות בעיר שלהם.

 

לידים למסגריות

מה אתם מקבלים מאיתנו?

אתם תקבלו מאיתנו לידים חמים. מה זה אומר? ליד הוא אדם שרוצה את השירות שלכם ויכול להפוך ללקוח. איך זה נראה בפועל? תקבלו מאיתנו אסמס/וואצאפ שבו כתוב "ישראל ישראלי 0500000000 צריך התקנה של שער הזזה חשמלי". למה הם נקראים לידים חמים? כי אתם מקבלים את האסמס הזה דקות ספורות לאחר שהאדם השאיר את הפרטים, כלומר הוא עכשיו התעניין וכבר אתם יכולים ליצור איתו קשר.

למה לבחור לפרסם ב"מסגרנט"

כמובן אחד היתרונות הברורים הוא שהפורטל כולו עוסק במסגריות. הפרסום ממוקד ומי שיוצר איתנו קשר זה רק כי הוא רוצה כרגע שירות של של מסגריות ואתם מקבלים את הלידים שכמובן נמצאים בעיר או באזור שלכם. מעבר לכך אתם משלמים רק על לידים שאתם מקבלים - לא משלמים שום תשלום חודשי, שכר טרחה או שום דבר כזה. לא קיבלתם לא שילמתם.

שיווק למסגריות בכל רחבי הארץ

דרכנו תוכלו לפרסם את עצמכם בלי קשר למקום ההימצאות של העסק שלכם. אנחנו דואגים למצוא לקוחות למסגריות מכל רחבי הארץ.  לא רק זה, אלא גם המחיר על כל ליד הוא קבוע והוא לא משתנה בהתאם לזמן בשנה, סוג השירות או שום דבר כזה, כשכמובן אנחנו דואגים שתקבלו לידים לכל סוגי השירותים שאתם מציעים.