צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

ריתוך ברזל

ריתוך ברזל מגלוון צריך להיעשות באופן נכון ומקצועי, דרך מסגרנט תמצאו מסגרים איכותיים המבצעים את העבודה. השאירו פרטים או חייגו והתחילו לקבל הצעות!

השוואת מחירים בין רתכי ברזל עושים במסגרנט

מחפשים רתך ברזל מקצועי? בעזרת פורטל מסגרנט אתם יכולים לבצע השוואת מחירים בין מספר רתכים מאזורכם. השיטה שלנו מהירה וחסכונית - פשוט משאירים פרטים בטופס או מחייגים ואנו דואגים לכך שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות מאותם מסגרים העוסקים בריתוך ברזל. כמובן שהמיקום הגיאוגרפי שלהם יתאים לדרישתכם. השירות שלנו ניתן בחינם וללא התחייבות, הזמינו והתחילו לחסוך כבר עכשיו.

ריתוך ברזל

כמה עולה עבודת ריתוך ברזל?

ריתוך ברזל עשוי להיות תיקון של סורג שהתפרק, חיזוק ציר דלת או החלפה באמצעות ריתוך ואפילו הוספה של אלמנט נוסף (קיבוע). כל עבודת ריתוך קטנה או גדולה יכולה להיות במחיר שונה כמובן ועל מנת לדעת בדיוק את המחיר המשוער צריך לקבל הצעות מחיר לאחר איפיון העבודה. באופן נקודתי כן נוכל לומר כי המחיר לעבודת ריתוך נעה בין 300 - 450 ש"ח, אך אלו עבודות קטנות יחסית ולא פרויקטים גדולים.

מחיר ממוצע לעבודת ריתוך פשוטה

מחיר ממוצע לעבודת ריתוך פשוטה: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איזה עבודות ריתוך נפוצות יש?

הנה כמה עבודות ריתוך ברזל נפוצות, כמובן שאין סוף לאפשרויות אך החלטנו לפרט רק על החלק הבולט יותר:


  • ריתוך סורגים: התפרק סורג קיים? התקנתם סורג חדש ורוצים לחזק באמצעות ריתוך? עבודות ריתוך לסורגים זה בדיוק מה שאתם צריכים.

  • ריתוך צנרת ברזל: במידה ואתם רוצים לתקן או להאריך צנרת מים עשויה ברזל, חיתוך החלקים הוא בדיוק החלק שחסר לכם? זאת עבודה לרתך מקצועי.

  • ריתוך נקודתי לצורך תיקון: התפורר חלק מהברזל? רוצים לתקן ברזל אשר ניתק ממקומו או אולי צריכים תיקון סורג ברזל? ריתוך נקודתי הוא שירות נפוץ וידוע.

  • חיבור אלומיניום לברזל: פונקצייה מורכבת מאוד אשר לא משתלמת מבחינת מחיר ברוב המקרים. ריתוך כאן הוא לא כלכך פונקציה אך ניתן לבצע את החיבור בדרכים שונות.

  • ריתוך לדלת ברזל: דלתות מברזל כבדות ולעיתים הציר מתפרק ויש צורך לחבר אותו שוב באמצעות רתכת. כמובן שגם התאמה לדלת חדשה היא אפשרות.

ריתוך נקודתי ונכון - עד כמה זה תורם?

אם מבצעים ריתוך מהיר ולא נכון עשוים להוויצר חורים בברזל. קיימים מספר פרמטרים אשר עשוים לגרום לכך - למשל שימוש בעוצמה גבוה מידי או ניסיון לרתך על גבי מתכת דקה יחסית. גם ריתוך ברזל מגלוון בעל שכבה אשר עשויה לגרום לריתוך להראות לא טוב ואף להתפרק בקלות.

 

אז ריתוך נקודתי ונכון הוא ללא ספק פתרון אידיאלי לכך, למה? כי כאשר מרתכים בצורה נכונה החומר מתחבר טוב יותר ויהיה חזק יותר. אי הווצרות החורים תמנע חלודה בהמשך ואטימה טובה יותר. לכן - אם אינכם יודעים כיצד לעשות זאת, מומלץ להזמין בעל מקצוע אשר כן יודע.