צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מסתור מזגן

הנה כל מה שחשוב לדעת על מסתור מזגן: ממה הוא עשוי, היכן נתקין אותו וכמה העבודה צפויה לעלות. בנוסף, תוכלו לבצע השוואה בין מסגריות אשר מספקות את השירות וכך להוזיל עלויות.

מה זה מסתור מזגן?

מסתור מזגן הוא למעשה מוצר אשר נועד להסתיר את היחידה החיצונית (המנוע) של המזגן. בדרך כלל מסתור מזגן עשוי מפרופילי אלומיניום עם רווחים בין פרופיל לפרופיל, אשר מאפשרים זרימת אוויר, מה ששומר על עבודתו התקינה של מדחס המזגן.

 

מסתור למזגן

כמה עולה מסתור למזגן?

מחיר מסתור למזגן נע בין 200 ל-400 ש"ח למ"ר, תלוי בדגם הספציפי, חומר הגלם שממנו עשוי המסתור והעיצוב שהוזמן. המחיר אינו כולל את עבודת ההתקנה.
 

מחיר מסתור מזגן (למ"ר) ללא התקנה

מחיר מסתור מזגן (למ"ר) ללא התקנה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪


 

 • מחיר התקנת מסתור מזגנים: בעבור ההתקנה עצמה, תשלמו בין 300 ל-500 ש"ח.

למה להתקין מסתור מזגנים?

למסתור המזגן יש שני יתרונות מרכזיים אשר בגינן נרצה להתקינו:

 • מראה אלגנטי: המסתור מאפשר "להצניע" ולטשטש את המיקום בו נמצא המדחס של המזגן, מה שמקנה לחצר, הגינה או הדופן (בבניין רב קומות) קו נקי ואלגנטי הרבה יותר.
   
 • מגן על מדחס המזגן: מסתור מזגנים משמש כשכבת בידוד אשר מונעת כניסה של לכלוך וחפצים שונים אשר עשויים להיכנס אל מדחס המזגן ולהפריע לפעילותו התקינה.

אחריות על מסתור למנוע מזגן

משך האחריות על התקנת מסתור למנוע מזגן נעה בין 4 ל-10 שנים. האחריות היא בעבור המוצר אך חלק גדול מהחברות יספקו לכם גם אחריות לתקופה זו בעבור ההתקנה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
10 שנים 7 שנים 4 שנים
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מה לבדוק לפני שמזמינים מסתור למזגנים?

לפני שמזמינים מסתור למזגן, כדאי לבדוק את הדברים הבאים:

 • זמני אספקה: לכל מסגר יש את לוחות הזמנים שלו ומאחר ונדרש לבצע ייצור בהתאם למידות המדויקות והמפרט הרצוי, התהליך עשוי להתארח. נסו להבין תוך כמה זמן מרגע ההזמנה המוצר יהיה מוכן.
   
 • אחריות: כפי שהסברנו קודם לכן, האחריות משתנה בין מתקין למתקין ולכן הקפידו לבדוק מה משך האחריות ומה בדיוק היא מכסה בפועל.
   
 • חומר הגלם: נהוג להזמין מסתור למזגן מאלומיניום, בעיקר כי חומר זה נחשב לעמיד מאוד בפני תנאי מזג האוויר השונים. לא מומלץ להתפשר על חומרים אחרים, גם אם המחיר זול יותר.
   
 • מחיר המוצר: מחיר הוא פרמטר חשוב למדי וכאשר מדובר על עבודות מסגרות, המחיר פר מ"ר עשוי להשתנות. בדקו לפחות שלוש הצעות מחיר שונות ואז קבלו את ההחלטה.
   
 • עיצוב המוצר: מסתור מזגן יכול להגיע בגוון אלומיניום, בציפוי שחור ואפילו בגוון אשר דומה לעץ. בדקו מה הצבע והעיצוב (כולל המרווחים בין פרופיל לפרופיל) והקפידו לוודא כי הצביעה של הפרופילים מתבצעת בתנור, כך תיווצר עמידות גבוהה בפני קרני השמש.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

כמה זמן לוקח להתקין מסתור מזגן?

משך הזמן הממוצע להתקנה של מסתור מזגן הוא כשעה מהרגע שבו מתחיל המתקין לבצע את העבודה ועד שהמסתור מחובר. בבנייני מגורים משותפים (קומות גבוהות) העבודה לוקח בסביבות שעתיים מאחר והגישה פחות נוחה מאשר התקנה המתבצעת בבית פרטי.

 

זמן ממוצע להתקנת מסתור למזגן:
שעה
שעתיים משך זמן חצי שעה