צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מדרגות ברזל

כאשר מייצרים ומתקינים מדרגות ברזל, כדאי לעשות זאת פעם אחת ועל הצד הטוב ביותר. בואו להשוות מחירים בין מסגרים שונים באזור מגוריכם עבור בניית מדרגות ברזל לבית ותוכלו לחסוך לעצמכם בעלויות.

מדרגות ברזל עושים דרך פורטל 'מסגרנט'

מתכניים לבצע התקנה של מדרגות בברזל בבית או בעסק? כדאי שתתנו למסגר מנוסה לבצע את העבודה. ישנם סוגים שונים של מדרגות ברזל וניתן לשלב חומרים נוספים כמו עץ או זכוכית לקבל עיצוב מרשים יותר של המדרגות. פורטל המסגרים שלנו עוזר לכם לקבל עוד היום, עד שלוש הצעות מחיר שונות של מסגרים מומלצים באזורכם עבור ביצוע התקנת מדרגות ברזל ומסייע לכם להשוות בין המחירים השונים במטרה לחסוך לכם בעלויות.

בניית מדרגות ברזל

כמה עולה להתקין מדרגות ברזל?

כפי שציינו קודם לכן, ישנם סוגים שונים של מדרגות ברזל וניתן לשלב את המדרגות עם חומרי גלם נוספים. כמות המדרגות, אורך המדרגה ועיצובה - משפיעים על המחיר והעלויות ולכן נדרש להבין בדיוק מה אתם מחפשים על מנת לתמחר זאת. פורטל מסגרנט ביצע בדיקות מקיפות בקרב מסגרים המספקים במסגרת עבודות המסגרות שירות של התקנת מדרגות ברזל וזאת במטרה לספק לכם מחירון עבור שירות זה.

אתם מוזמנים לעיין במחירון המצורף ולקבל מידע אודות המחירים אך חשוב לזכור כי המחיר עשוי להשתנות מבעל מקצוע אחד לאחר בעקבות שיקולים מגוונים של בעל המקצוע.

מחירון מדרגות ברזל

מחיר מדרגות ברזל ישרות

המחיר הוא עבור מדרגה בודדת ונקבע בהתאם לאורך המדרגה.


500 - 1,000 ש"ח
מה המחיר של מדרגות ברזל בשילוב עם עץ?

שילוב של מדרך עץ מעל הברזל.


900 - 1,500 ש"ח
מה העלות של מדרגות ברזל מרחפות?

עבור מדרגות מרחפות, המחיר הוא למטר.


900 - 1,600 ש"ח
כמה עולה לייצר מדרגות ברזל בצורת ספירלה?

המחיר המוצג הוא עבור מדרגה בודדת.


700 - 1,000 ש"ח
מחיר למטר עבור צביעת מדרגות ברזל

המחיר הוא ממוצע וכמובן עשוי להשתנות בעקבות סוג הצבע ושיקולים נוספים.


70 ש"ח למטר

הדפס מחירון

איך מתבצע תהליך של בניית מדרגות ברזל?

אם תהיתם איך בונים מדרגות ברזל, כדאי שתדעו שמדובר בתהליך מורכב המצריך ידע, ניסיון והבנה. ראשית, המסגר מגיע אל הבית או המשרד בו עתידות להיות מוצבות המדרגות לאחר הכנתן ומבצע מדידות.

בשלב הבא, נדרש לאפיין איך יראו המדרגות עד לירידה לרזולוציות הכי קטנות כמו למשל האם משלבים מעקה אלומיניום או ברזל למדרגות? מה הצורה הרצויה, מה העובי של כל מדרגה וכמובן האם מחליטים לשלב בה חומרי גלם נוספים כמו זכוכית או עץ.

לאחר מכן, חוזר בעל המקצוע אל המסגריה ומתחיל לעבוד על הפרויקט ומבצע חיתוכים לפי האיפיון והעבודה שהוזמנה על ידי הלקוח.

מדרגות ברזל לגינה

מקומות מרכזיים בהם נהוג להתקין מדרגות ברזל

באופן כללי, ניתן לבצע עיצוב מדרגות ברזל מכל סוג ולשלב עיטורים, פרזולים וגם מעקות מחומרי גלם שונים. יחד עם זאת, מבדיקות שערכנו, אלו הם האיזורים המרכזיים בהם מתקינים כיום מדרגות מברזל:

  • מדרגות ברזל לבית - האזור הנפוץ ביותר בו מבצעים התקנה של מדרגות ברזל הוא בתוך שטח הבית. מדרגות ברזל פנימיות הן פתרון מושלם ומהוות פריט עיצובי שתורם לעיצוב החלל.

  • ייצור של מדרגות ברזל לגינה - היות וחומר הברזל נחשב לחומר עמיד מאוד אשר ניתן לגילוון, הוא פתרון נהדר לאזורי חוץ כמו גינות ושטחים פתוחים אשר חשופים לפגעי מזג האוויר השונים כמו רוח, גשם או שמש חזקה.

  • מדרגות ברזל במפעל או בניין - אנו רואים לא אחת מדרגות ברזל תעשייתיות במפעלים שונים וזאת מאחר וניתן לנקות אותן בקלות ונחשבות לאיכותיות מאוד. בדרך כלל במפעלים, נבצע התקנה של מדרגות פשוטות יחסית ללא עיצובים מיוחדים ופרזולים.

עיצוב מדרגות ברזל מכל סוג על ידי מסגר מומלץ

מדרגות ברזל מעוצבות הן פתרון עיצובי מדהים וניתן להזמין אותם בסוגים שונים. אחד מהשילובים הנפוצים הוא בין חומר הברזל וחומר העץ ולמעשה במידה ומדובר במדרגות ברזל לבית, אפשר להלביש על גבי הברזל תוספת של עץ לקבלת מראה חם יותר. כמו כן, ניתן ליצור מדרגות בצורות מיוחדות ולהתאים אותן אל החלל בצורה מיטבית. בין הצורות הנפוצות ניתן למצוא מדרגות ברזל מרחפות או מדרגות ספירלה (לולייניות). על מנת להתאים את המדרגות אל השטח בצורה הנכונה ביותר, פנו אלינו ונדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר עוד היום.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

שאלות נפוצות אודות מדרגות ברזל

איך מתחזקים מדרגות ברזל?

ניתן לשטוף את המדרגות במים וחומרי ניקיון אך גם כמובן לבצע גלוון חם שעוזר לשמור על המדרגות.


האם מדרגות ברזל מתאימות גם לאזורי חוץ?

בהחלט! היות וניתן לבצע תהליך של גלוון הברזל, הוא מתאים לאזורים פתוחים בהם יש גשם, רוחות חזקות או שמש ישירה.


באיזה אזורים ניתן לקבל שירות של תכנון מדרגות ברזל?

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מסגריות מכל הארץ מצפון ועד דרום ולכן ניתן לקבל שירות כמעט בכל מקום.


מה היתרונות של חומר הברזל ולמה הוא מתאים לייצור מדרגות?

מצד אחד מדובר בחומר גלם חזק מאוד ומן הצד השני, קל לעצב אותו ולבצע בו חיתוכים.