צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

ארונות מתכת

אתר מסגרנט עוזר לכם למצוא בעל מקצוע מעולה לייצור ארונות מתכת איכותיים, המכונים גם פילרים, וזאת לצורך הסתרת פחים ואשפה ואחסון מונה גז או חשמל בבתים פרטיים או בניינים משותפים 

מגוון ארונות מתכת באיכות ללא פשרות

ייתכן ואתם זקוקים לארון מתכת בבית שלכם וזאת במטרה להצניע פחים או אפילו במטרה לאחסן את המונה של הגז או החשמל. אין ספק שהשימוש בארונות מסוג זה נפוץ מאוד בישראל והסיבות לכך הם ברורות. חומר המתכת נחשב לאיכותי מאוד ועמיד בפני תנאי אקלים. היעזרו באתר מסגרנט על מנת לבצע השוואת מחירים ולחסוך בעלות ייצור והתקנת הארון.

מה היתרונות של ארון מתכת (פילר)?

  • עמידות: בעוד ארונות מחומרים אחרים עשויים להיפגע בעקבות רטיבות או אפילו כתוצאה ממזיקים שונים כמו טרמיטים במקרה של ארון מעץ, ארון ממתכת נחשב עמיד מאוד ואיכותי לתנאי אקלים שונים ולשימוש באזורי חוץ.

  • פתחי אוורור בארון: תוכלו לשלב פתחים על דלת הארון אשר מסייעים בשמירה על טמפרטורה רצויה ומניעת חום בתוך הארון. 

  • אפשרות להוספת פונקציות נוספות: ניתן לשלב נעילה בארון על מנת ליצור הגנה של תכולתו.

ארון מתכת (פילר)

מצאו פילרים לגז או חשמל בקלות

אחד השימושים הנפוצים לארונות המתכת הוא כמובן אחסון של מונה החשמל או הגז. שילוב הארון מתאים גם לבתים פרטיים וגם לבנייני מגורים משותפים עם מספר קומות וזאת מאחר וניתן לשלב אותו בכל אזור ולהתאים את גודלו ומידתו של הארון בהתאם לשטח בו הוא מיועד להיות.

שאלות נפוצות על ארונות מתכת ופילרים

האם ניתן לצבוע את הארונות?

כן, היום אפשר למצוא פילרים בצבע לבן וצבעים נוספים ולא רק בצבע המתכתי הרגיל ובכך לבצע התאמה של הארון מבחינה עיצובית לאזור בו הוא ממוקם.


מי בעל המקצוע אשר מבצע את בניית ארון המתכת?

ארון מתכת הוא חלק מעבודת מסגרות ולכן בעל המקצוע הוא מסגר.


האם הפילרים מתאימים גם לסגירת חדרי אשפה?

בהחלט! אחד השימושים הנפוצים הוא לאחסון פחים ואשפה והגנה מפני כניסת בעלי חיים או פגעי מזג האוויר. 


קצת על תהליך העבודה מול המסגר ביצירת הארון

ראשית, המסגר מגיע לבדוק את האזור בו אמור להיות ממוקם הארון. הוא לוקח מידות ומבין מה הגובה והרוחב הדרוש. שנית, הוא מתחיל לייצר אותו בהתאם לבקשות הלקוח וכמובן ביחס למטרות של הארון. ארון עבור אשפה יהיה שונה מאשר ארון חשמל או גז ולכן חשוב לבצע את ההתאמות הדרושות. בשלב הסופי מגיע בעל המקצוע להתקנה של הארון בבית הלקוח או בניין המגורים ובשלב זה נבדקת גם תקינותו. במידה והזמנתם ארון, חשוב מאוד להיות בשלב בדיקתו ולוודא שקיבלתם את מבוקשכם ושהארון נפתח ונסגר בצורה חלקה.