צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

עבודות מסגרות

בעזרת פורטל מסגרנט ניתן לקבל מספר הצעות מחיר בעבור עבודות מסגרות קטנות וגדולות, מיוחדות ופשוטות, כלל הסוגים נמצאים תחת קורת גג אחת וניתן לקבל פתרונות בכלל אזורי המדינה. 

השוואת מחירים לעבודות מסגרות

מחפשים עבודת מסגרות איכותית ומיוחדת ורוצים לקבל מחיר זול? מבלי לפגוע באיכות השירות שתקבלו, בצעו השוואת מחירים ובכך תוכלו להוזיל את העלויות באופן משמעותי! איך זה עובד? משאירים פרטים או מחייגים אל מסגרנט, מקבלים בחזרה עד שלוש פניות ומתחילים לבצע את השוואת המחירים. השירות שלנו ניתן בחינם וללא התחייבות, התחילו כבר עכשיו.

עבודת ריתוך

סוגי עבודות המסגרות השונים:


  • עבודות מסגרות למדרגות: מתאימות בעיקר לחוץ או לכאלו אשר רוצים עיצוב אורבני יותר בתוך הבית. ניתן לבצע מסגרות למדרגות מתכת ופלדה במגוון דגמים שונים, כמובן שתקבלו התאמה אישית מבחינת מידות.

  • עבודות מסגרות מיוחדות: רוצים משהו יוצא דופן? יש לכם רעיון שתרצו להמחיש אותו על גבי מעקה המדרגות ואפילו בסורגים? ניתן להזמין עבודת מסגרות מיוחדת לצורך עיצוב מותאם אישי.

  • מסגרות עם פלדה: פלדה הוא חומר כבד וחזק מאוד, עבודות כאלו מיועדות יותר למגזר העסקי והמסחרי ויכול לשמש כגדר, שער או יצירה של כל העולה על דעתכם מפלדה. כמובן טרם תחליטו שאתם רוצים להשתמש בחומר כבד וחזק - מומלץ להתייעץ עם מסגר.

  • אלומיניום: כיום רוב העבודות המתבצעות באמצעות אלומיניום מגיעות מוכנות ורק נושא ההתקנה נותר. אך ניתן לעשות מסגרות באלומיניום מותאם אישית, פחות נפוץ - אבל בהחלט אפשרי.

  • נירוסטה: חומר הנירוסטה הוא יקר מאוד, אך יש לו לא מעט יתרונות - הוא חזק ועמיד בפני מפגעי מזג האוויר. יכול לשמש כחלק ממטבח פנים תעשייתי או חוץ.

  • קונסטרוקציות שונות: לא חסרות עבודות קונסטורקציה אשר נעשות על ידי מסגרים. אם אתם צריכים קונסטורקציה למבנה בין אם הוא גדול או קטן - ללא ספק זה מסגר הוא האיש המתאים לכם.

  • מסגרות לשערים: כל תחום שערי הכניסה והחניה מפותח מאוד. קיום ניתן לרכוש דגמים רבים המוכנים מראש מחומרי גלם שונים. אך עדיין - אפשר להזמין מסגרות מותאמת אישית לשערים דרך מסגרנט.

  • תיקונים ועבודות ריתוך: רוצים להאריך את הגדר? צריכים לתקן סורג ברזל שנפל? חיזוק של שער? עבודות תיקון ועבודות ריתוך ללא ספק הן הפתרון האידאלי בעבורכם.

אז מהם המחירים הממוצעים לעבודת מסגרות?

תחום המסגרות גדול ומורכב מתת נושאים רבים, החל מסורגים, מדרגות, שערים ועד לגדרות ומעקות. לעמוד מחיר כללי בעבור כלל הנושאים קשה ללא ספק. מה שכן? ריכזנו מכלל התחומים באתר את המחירים וערכנו ממוצע סביר לצורך הבנה כללית של מחירי המסגרות השונים. על פי ממוצע המחירים העבודה הזולה ביותר נעה בין 600 ש"ח למטר ואילו היקר יותר עולה כ-2,500 ש"ח למטר.

מחיר ממוצע לעבודות מסגרות לפי מטר

מחיר ממוצע לעבודות מסגרות לפי מטר: 1550 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

עבודות מסגרות קטנות וגדולות, הכל במסגרנט!

דרכנו ניתן לקבל את כלל עבודות המסגרות תחת קורת גג אחת, החל מסורג בודד ועד לשער ומדרגות באופן מלא. צריכים עבודת מסגרות קטנה? מחפשים איש מקצוע לפרויקט גדול יותר? אנחנו הכתובת הנכונה. השאירו פרטים או התקשרו וכבר תתחילו לקבל פניות מתאימות מאנשי מקצוע המבצעים את העבודה הדרושה לכם על פי אזורכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

עבודות מסגרות מיוחדות, מה ניתן לעשות?

מחפשים עבודת מסגרות שונה? רוצים אלמנט מותאם אישית? בעזרת מסגרנט תוכלו להגיע אל מסגרים המבצעים עבודות מסגרות מיוחדות. החל מעיצוב מדוקדק ועד לפתרון אידאלי על פי מידות מסוימות. כמובן שמומלץ לבדוק איזה חומר הכי מתאים (ברזל, פח, אלומיניום, פלדה או נירוסטה) הן מבחינת עלויות והן מבחינת השימושיות והעמידות. למשל ליצור דלת פלדה כבדה לא תמיד תתאים למחסן הביתי, שם אולי יהיה עדיף ברזל פשוט יותר.