צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

צביעת סורגים

מחפשים בעל מקצוע לצביעת סורגים? בואו לבצע השוואת מחירים באתר שלנו ולקבל עד שלוש הצעות מחיר עבור צביעה של כל סוגי הסורגים, בבית או במשרד.

זקוקים לצביעת סורגים? השוו מחירים ב'מסגרנט'!

במידה ואתם מעוניינים לבצע חידוש וצביעה של הסורגים בבית שלכם, כדאי שתבחרו בבעל מקצוע מקצועי שיבצע את המלאכה. על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר, נדרש לבחור בצבע שיתאים לסוג הסורג שלכם וזאת על מנת לסייע בהגנה מפני היווצרות חלודה על הסורג בעתיד. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע רבים אשר מספקים שירותי צביעה לסורגים בכל הגדלים ומכל הסוגים, כולל סורגי בטן וגם סורגים בממ"ד ותהליך העבודה עם האתר שלנו חוסך לכם זמן ואנרגיה ומקצר את תהליך החיפושים.

צביעת סורגים

אז איך צובעים סורגים?

על מנת לצבוע את הסורגים בבית שלכם, תוכלו ליישם את אחת מ2 השיטות הנפוצות לצביעה של סורג:


  • צביעה באמצעות מברשת - בדרך כלל מדובר בשיטה חסכונית יותר מאחר וניתן לחסוך צבע רב ולעבוד בצורה מדויקת יותר. 

  • צביעת הסורג באמצעות התזה - לרוב, מדובר בטכניקה מהירה ופיזור הצבע הוא אחיד מאוד על פני הסורג, אך מדובר בשיטה שמבזבזת כמות צבע רבה יותר.

  • צביעה בתנור: צבע בתנור היא שיטה נפוצה, צריך לפרק את הסורגים - לקחת אותם אל המפעל, לצבוע במכונה ולהחזיר. השירות נפוץ גם בתחום של צביעת מעקות ברזל.

עדיין לא בטוחים איך לצבוע סורגים בצורה מקצועית? מעדיפים שבעל המקצוע המתאים יסייע לכם בפעולה מהירה ונקייה של צביעת הסורג? אל תהססו וצרו איתנו קשר עוד היום דרך הטופס המצורף באתר.

כמה עולה צביעת סורגים?

מתלבטים מה המחיר של צביעת סורגים? מבדיקות שערכנו, מחיר צביעת סורג בגדל של 3X3 מטרים נע בדרך כלל בין 350 ש"ח ל-550 ש"ח. יחד עם זאת המחיר משתנה בהתאם למגוון שיקולים של בעל המקצוע כמו למשל סוג הסורג או המיקום בו הוא נמצא ודרכי הגישה אליו. מומלץ לוודא זאת מראש טרם הזמנת העבודה וזה כלל לא משנה אם ברצונכם לצבוע סורג במרפסת או סורג חלון.

מחיר ממוצע לצביעת סורג

מחיר ממוצע לצביעת סורג: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

כך מתבצעת צביעת סורגים עם חלודה

אחת הסיבות המרכזיות עבור צביעה של הסורגים היא הרצון להיפטר מהחלודה הנמצאת על הסורג. חשוב להבין, אם אתם רואים חלודה על הסורג, זו ממש לא סיבה להחליפו בחדש. כיום יש פתרונות לצביעת סורגים עם חלודה שמספקים תוצאות מדהימות ומסייעים לקבלת מראה חדש ונקי של הסורג. צביעת סורגים חלודים מתבצעת בדרך כלל לאחר מספר שנים ממועד התקנת הסורג ועשויה לייקר במעט את המחיר וזאת מאחר ונדרשת לעיתים עבודת הכנה של ניקוי האזור עליו מתבצעת פעולת הצביעה.

צביעת סורג עם חלודה מצריכה בדרך כלל תהליך מקדים של שיוף החלודה באמצעות מברשת מיוחדת מברזל המסירה גם את שאריות הצבע הישן ולאחר מכן נהוג להשתמש בצבע מקצועי שחודר אל המתכת ומונע את היווצרות החלודה. בנוסף ניתן לצבוע את הסורג גם באמצעות חומר המרייט המתאים לפעולה של צביעה ישירה על החלודה עצמה מבלי פעולות קודמות. 

שאלות נפוצות אודות צביעת סורגי מתכת

האם נדרש לפרק את הסורג על מנת לצבוע אותו?

באופן כללי אין צורך לפרק את הסורגים טרם צביעתם. תהליך הפירוק של הסורג הוא מורכב ומסבך את התהליך. כיום יש מגוון חומרים איכותיים שבעזרתם צובעים את הסורג וברוב המקרים בעל המקצוע יבצע את הצביעה ללא תהליך פירוק.


האם נדרש לבצע ניקיון לסורג לפני תהליך הצביעה?

בהחלט! מומלץ לנקות היטב את המעקה מאבק ולכלוך, על מנת לאפשר לצבע החדש להיקלט בצורה טובה יותר ולהתחבר למתכת בקלות.


מפני מה מגינה שכבת הצבע שנמצאת על הסורג?

הצבע למעשה הוא לא רק פתרון אסתטי אלא גם מסייע בהגנת הסורג מפני נזקי מזג אוויר כמו רטיבות היוצרת קורוזיה ונזקים נוספים.