צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

תיקון סורגים

תיקון סורגים מתקפלים, רגילים, גלילה וחשמליים הכולל ריתוך לסורגים לאחר פריצה או לאחר פירוק והרכבה.  דרך מסגרנט ניתן לבצע השוואת מחירים בין מסגרים מומלצים ולקבל עד שלוש פניות בחזרה כבר עכשיו.

כמה עולה תיקון סורגים?

מחיר תיקון סורגים נע בין 400 - 600 ש"ח, התיקון כולל הרכבה מחדש של סורג (כולל ריתוך וקיבוע הסורג). תיקון לאחר פריצה או טיפול בסורג שננעל (החלפת מנעול).

מחיר ממוצע לתיקון סורג

מחיר ממוצע לתיקון סורג: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

באיזה מקרים צריך לבצע תיקון לסורגים?

ריכזנו לכם את המקרים בהם מבצעים ריתוך וכמובן תיקון לסורגים הן בחלונות הבית והן סורגי מרפסת ודלת:


  • לאחר פריצה: במידה ונעשה ניסיון או פריצה דרך הסורג - לעיתים תיקון לסורג עשוי להספיק ובמקרים אחרים יש צורך בהחלפה כוללת. בעת התקנת סורגים חדשים יש לבדוק שהקיבוע נעשה באמצעות דיבל ג'מבו המתאים לכך.

  • העברת פריט דרך החלון: במקרים מסוימים בהם יש להעביר ספה או מקרר דרך חלון אשר מותקנים עליו סורגים (במידה וכמובן הפריט אינו עובר בדלת או במעלית), יש לבצע פירוק לסורגים והתקנה מחדש הכוללת כמובן ריתוך.

  • התקנת מזגן חלון: רוצים להתקין מזגן חלון על גבי חלון בו מותקנים סורגים? פירוק הסורג ולאחר מכן ביצוע התאמות לרבות ריתוך וקיבוע יעשו את העבודה.

  • בלאי, התיישנות: הסורג החליד, התיישן וצריך כמה תיקונים? במידה ואינכם רוצים להשתדרג ולהחליף את הסורגים - תיקון ללא ספק הוא הדבר לו אתם צריכים. כמו כן, יש גם שירות צביעת סורגים דרך מסגרנט.
     

תיקון לסורג

תיקון סורגים מתקפלים

הבעיותה מרכזיות בסורגים מתקפלים הם מנגנון הסגירה והפתיחה שלהם, אשר מחליד עם הזמן ודורש תחזוקה. מעבר לכך - תיקון נוסף עשוי להיות החלפת מנגנון הנעילה (לרבות מנעול) ואף מסילה. בעזרת מסגרנט ניתן להזמין גם תיקון לסורגים מתקפלים.

השוואת מחירים לתיקון והתקנת סורגים

מסגרנט הנו פורטל מסגרות כלל ארצי המאפשר לבצע השוואת מחירים בין מסגרים ונותני שירות בתחום עבודות המסגרות השונות. במידה וקיימת בעיה בסורגים שלכם ואינכם יודעים אם תיקון נקודתי יסייע או שיש צורך לבצע החלפה והתקנה של סורגים חדשים, אנחנו יכולים לתת לכם את המענה המלא וכמובן שבאזורכם. דרך מסגרנט תקבלו מספר הצעות מחיר למטרת השוואת מחירים וכמובן בהתאמה לשירות המבוקש, השאירו פרטים בטופס או חייגו כבר עכשיו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים ריתוך לסורגים?

לא תמיד בעל המקצוע ימליץ לכם לבצע ריתוך ולעיתים יעדיף לוותר על העבודה או להמליץ לכם על התקנת סורג חדש במקום ריתוך הסורג הקיים. הסיבה היא שכאשר מבצעים ריתוך ברזל עשוים לפגוע בו. זה קורה כאשר הסורג עשוי מברזל דק יחסית וריתוך עשוי לגרום לחורים ונזק. כמובן שברוב המקרים לא תהיה בעיה לבצע ריתוך לברזל או כמובן לפלדה.