צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

סורג מתקפל

מעוניינים להתקין סורג מתקפל למרפסת, לחלון או לממ"ד? בואו לגלות מה היתרונות של סורגים מתקפלים ולמצוא מסגריות שמתמחות בפעולה ההתקנה תוך שמירה על מחירים משתלמים למדי.

השוואת מחירים עבור התקנת סורגים מתקפלים

כפי שאתם בוודאי יודעים, ישנם סוגים רבים של סורגים אשר ניתן לשלב בחלונות הבית, ביציאה אל חצר הבית וגם במרפסת. אחד הסוגים הנפוצים הוא כמובן הסורג המתקפל. אם גם אתם מתעניינים בהתקנת סורגים מתקפלים בבית שלכם, כדאי לבדוק מה המחירים והעלויות ולדבר עם מספר מסגרים אשר מספקים את שירות הייצור וההתקנה של הסורג. אתר מסגרנט הוא למעשה פורטל אשר מרכז מסגריות מכל אזורי הארץ ומאפשר לכם לבחון את המחירים השונים ולבצע השוואת מחירים קלה ונוחה, עד למציאת בעל המקצוע שאיתו תרצו לעבוד.

התקנת סורג מתקפל

כמה עולה סורג מתקפל כולל הרכבה?

מחיר סורג מתקפל נקבע על סמך פרמטרים שונים כמו למשל סוג הנעילה, מידות הסורג ועיצוב הסורג. עבור סורג שאינו מעוצב, נהוג לשלם בדרך כלל סכום שנע בין 700 ש"ח ל-1,200 ש"ח (מחיר למטר רבוע) כאשר המחיר כולל את הייצור של הסורג ואת התקנתו בבית הלקוח. חשוב לציין שהמחיר המוצג אינו מחייב את בעלי המקצוע שאיתם תדברו במהלך התהליך והמחיר עשוי להשתנות בעקבות שיקוליו המקצועיים של המסגר שאיתו תעבדו. 

מחיר ממוצע עבור ייצור והתקנת סורג מתקפל

מחיר ממוצע עבור ייצור והתקנת סורג מתקפל: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1300 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

איפה נהוג להתקין סורגים מתקפלים?

היות והסורג המתקפל הוא פתרון שנחשב נוח ופרקטי למדי, ניתן לשלב אותו בכל רחבי הבית. סורגים מתקפלים 

  • סורג מתקפל למרפסת: הסורג מונע כניסה של גנבים ופורצים ונחשב לפרקטי וזאת מאחר והוא נפתח ונסגר בקלות. ניתן לשלב בו מנעול עם מפתח להגנה מירבית. סורגים מתקפלים למרפסת יכולים להגיע במגוון צבעים ועיצובים בהתאם לבקשת הלקוח.

  • סורג מתקפל לחלון: בדרך כלל נועד למנוע נפילה של ילדים קטנים מחלונות בקומות גבוהות. 

  • סורג מתקפל לממד: הסורג המתקפל משמש גם להגנה מפני כניסה אל הבית מחלונות הממ"ד. חשוב לציין שיש מגוון סורגים לממ"ד וחשוב להתייעץ עם מסגר מקצועי לפני ההתקנה ולוודא מה הכי מתאים עבורכם.

מהם היתרונות של סורגים מתקפלים לבית?

לסורגים מתקפלים יש לא מעט יתרונות שהופכים אותם למבוקשים מאוד כמעט בכל בית בישראל. ראשית, הסורג מספק הגנה מעולה לבית מפני פריצות וזאת בשל החיבורים והמבנה הייחודי שלו אשר מקשה מאוד על הפורצים. במרבית הסורגים תוכלו לשלב כמובן גם צילינדר ולנעול את הסורג באמצעות מפתח.

כמו כן, הסורג מספק פתרון עיצובי ואסתטי נהדר וזאת מאחר והוא ניתן לקיפול. כאשר הסורג מקופל הוא למעשה ממוקם בצידו של החלון או בצד הדלת והוא כמעט ולא מורגש. יתרון נוסף של סורגים מתקפלים הוא התחזוקה הפשוטה שהם דורשים. קל מאוד לנקות את הסורג ולתחזק אותו והוא גם עמיד מאוד לשמש חזקה או לגשמים ורוח.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מה העובי המומלץ לסורגים מתקפלים?

כאשר אנו בוחרים סורגים מתקפלים, נדרש ראשית כל לאפיין את מטרתם. האם ברצונכם למנוע כניסה אל הבית שלכם ולהגן עליו מפריצות, ההמלצה היא להתקין סורגים בעובי של 14 מ"מ ומעלה ובמקרים בהם המטרה היא הגנה מפני נפילה של ילדים (מהחלון או המרפסת) מספיק להתקין סורגים בעובי של 4-5 מ"מ.

תיקון סורגים מתקפלים לאחר פריצה

ניסו לפרוץ לכם הביתה? נגרם נזק לסורג? דרך פורטל מסגרנט ניתן למצוא עבודות מסגרות מכל הסוגים, כולל ריתוך ותיקון של סורגים מתקפלים. לעיתים יהיה נדרש לפרק את הסורג ולקחת אותו פיזית אל המסגריה לצורך התיקון אך במקרים אחרים ייתכן ובעל המקצוע יספק את התיקון בבית הלקוח. חשוב לזכור שגם במידה וקיבלתם אחריות על הסורג, היא אינה מכסה בדרך כלל נזקים הנגרמים מפריצה.