צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

סורג בטן

מתעניינים בסורגי בטן לחלונות ביתכם? מחפשים אחר כאלו מעוצבים או רק למען מניעת נפילה או פריצה? דרך מסגרנט תוכלו לבצע השוואת מחירים בין שלושה נותני שירות שונים העוסקים בתחום ונמצאים באזורכם.

מהו המחיר לסורג עם בטן?

מחיר סורג בטן בסיסי (אשר לא כולל אלמנטים עיצוביים), נע בין 500 - 700 ש"ח ליחידה, כאשר מזמינים סורגים לכל הבית (החל מ-5 יחידות). השירות כולל את הסורגים והתקנה. במידה ומדובר על יחידה בודדת המחיר עשוי להיות גבוה יותר ב-10% עד 20% מהמחיר המוצג.


מחיר ממוצע לסורג בטן יחיד

מחיר ממוצע לסורג בטן יחיד: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

הכירו את היתרונות של סורגי הבטן

מניעת פריצות בראש ובראשונה וכמובן מניעת נפילה, אלו הם היתרונות למעשה של כל סורג ברזל לחלון. אך מעבר לכך סורג בטן מספק לנו עוד כמה יתרונות ופתרונות, כמו למשל אפשרות להניח אדנית על גביו אשר מחוץ לחלון הבית.

 

לתת לילדים לצפות בנוף מהחלון מבלי לחשוש מנפילה ואחסון של כדורים או צעצועים אחרים. יתרון נוסף ואהוב הוא הויזואליות של סורגי הבטן, כאשר הם לא צמודים אל החלון ולא משרים תחושה של "כלא".סורגי בטן

השוואת מחירים עושים במסגרנט ובאמת חוסכים!

פורטל מסגרנט מאפשר לכל גולשיו לבצע השוואת מחירים בין חברות, מסגרים ומסגריות בהתאם לבקשתו. הפריסה הארצית מאפשרת לתת מענה בכל אזור ברחבי הארץ ולקבל לפחות שלוש הצעות מחיר. ככה שמבלי לחפש אחר פתרונות במקום אחר - כאן תוכלו לקבל הכל במקום אחד ובמהירות.

 

כמו כן, חשוב לציין שאין התחייבות או תשלום כלשהו בעבור שירות השוואת המחירים. אז התחילו כבר עכשיו והשאירו פרטים, אנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מה חשוב לבדוק כאשר מזמינים סורג בטן?

הפרמטר החשוב ביותר הוא האם הברזל מגלוון, דבר אשר עשוי למנוע חלודה בהמשך ובלאי של סורג הבטן. כמו כן, עובי הברזל וסוגו ובמידה והוא צבוע - האם הצביעה בתנור.

 

פרמטר נוסף הוא לוודא בעת ההתקנה שאכן בוצע עבודת קיבוע וריתוך כמו שצריך והסורג יציב וישר. אנו ממליצים לבקש אחריות ולשאול מה היא כוללת, טרם סגרתם עסקה.

סורג שקוף עם בטן, היש דבר כזה?

פחות נפוץ ולא תמצאו אצל כל מסגר או חברה העוסקת בסורגים, אבל אכן קיים פתרון שכזה בתחום של סורגים שקופים. למעשה על גבי קונסטרוציה של ברזל או אלומיניום. מוסיפים את הלוחות השקופים בצורה אלכסונית. האמנם לא נוצרת בדיוק בטן - אלא יותר משלוש. שנותן את הנפח הדומה לסורגים עם בטן.