צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

סורגים שקופים

כמו ששמוליק קראוס אמר לנו רואים רחוק רואים שקוף, ולפעמים אנחנו רוצים להסתכל בחלון ולראות את הנוף במקום עמוד ברזל. בעמוד תוכלו לראות מחירים של סורגים שקופים, ממה הם עשויים, האם הם בטיחותיים ומה החסרונות והיתרונות כדי שתוכלו לבחור בין סורגים שקופים לרגילים. בנוסף תוכלו לערוך השוואת מחירים ולחסוך במחיר הסופי.

כמה עולה סורג שקוף למטר?

מחיר למטר סורגים שקופים נע בין 700 - 900 ש"ח עם ממוצע של 800 ש"ח. המחיר כולל את הסורגים עצמם ואת ההתקנה שלהם. במידה ותרצו להתקין סורגים שקופים במספר חלונות כמו במקרה של בית גדול או משרד המחיר יהיה נמוך יותר ויכול להגיע ל 500 - 600 ש"ח למטר. במידה וההתקנה מורכבת יותר, לדוגמה אם אין גישה נוחה, המחיר יהיה גבוה יותר והוא יכול לנוע בין 1,100 - 1,400 ש"ח למטר.

 

מחיר התקנת סורגים שקופים בממוצע למטר

מחיר התקנת סורגים שקופים בממוצע למטר: 800 ₪

טווח מחיר גבוה 900 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

ראו מחירים של סורגים שקופים

לפניכם מחירים שונים של סורגים שקופים. תוכלו לראות גם מחירים נוספים במחירון הסורגים.

מחירון סורגים שקופים

מחיר סורג שקוף

600 - 800 ש"ח
מחיר סורג שקוף למרפסת

900 - 1,200 ש"ח
סורג שקוף עם בטן

600 - 1,000 ש"ח
סורג גלילה שקוף לחלון

700 - 1,100 ש"ח

הדפס מחירון

ממה עשויים סורגים שקופים?

סורגים שקופים עושיים מחומר שנקרא 'פוליקרבונט' שהוא חומר שיכול לעמוד בטמפרטורות גבוהות והוא קשה לשבירה. אותו חומר משמש גם ליצירת מרצפות ואפילו לבנייה מחיצות חסינות ירי. כמו שהשם מרמז החומר הזה שקוף והוא מאפשר לראות דרכו, שזה יתרון משמעותי לחלונות (במיוחד אם הנוף יפה).

 

חיתוך סורגים פוליקרבונט

האם סורגים שקופים בטיחותיים?

להתקנת סורגים לחלונות יש שני שימושים: מניעת פריצות ומניעת נפילות. לפני שאתם מתקינים סורגים שקופים ודאו שהסורגים עונים על הצורך שלכם, במיוחד אם מדובר בסורגים שקופים. הסיבה שאנחנו מציינים במיוחד במקרה של סורגים שקופים הוא כי כל אחד רשאי מבחינת החוק להתקין סורגים שקופים. בשביל לוודא שהסורגים השקופים שאתם מתקינים בטיחותיים ודאו שיש להם אישור ממכון התקנים, ושהם עמידים בעוצמת דחיפה של 50 ק"ג.

 

חסרונות של סורגים שקופים

חושבים להתקין סורגים שקופים, חשוב שתראו את החסרונות:

 • ניקיון: את הסורגים השקופים תצטרכו לנקות אחד לחצי שנה בממוצע על מנת לוודא שהם לא יצהיבו. אחרי שסורגים שקופים מצהיבים כנראה שלא תוכלו להחזיר אותם לשקיפות הקודמת שלהם, אז תצטרכו להתמיד בזה. בניגוד לסורגים ברזל שאותם צריך לצבוע רק אחת לכמה שנים.
   
 • אוויר: סורגים שקופים יכולים לחסום אוויר ואם הם מותקנים בכל החלונות ופתחי האוויר שלכם זו יכולה להיות מעט בעיה. הפיתרון לבעיה הוא להתקין סורגים שקופים לצד סורגים מברזל.
   
 • שוק: בשוק הסורגים השקופים אין רגולציה, כלומר אין חובה להשיג אישור או תעודה על מנת להתקין סורגים שקופים באופן חוקי. לכן חשוב מאוד שתבדקו שלמתקין או חברת ההתקנה יש אישור של מכון התקנים כדי לוודא שהסורגים השקופים שלכם יהיו בטוחים ואיכותיים.

 

כל כמה זמן לנקות סורגים שקופים בממוצע
6 חודשים
7 חודשים משך זמן 5 חודשים

יתרונות של סורגים שקופים

אם אתם לא בטוחים האם להתקין סורגים שקופים כדאי שתכירו גם את היתרונות:

 • תצפית: אחד היתרונות הבולטים של סורגים שקופים הם העבודה שהם שקופים שעוזרת לכם לראות את הכל מעבר לחלון בלי הפרעה של מוטות ברזל באמצע. אם יש לכם נוף יפה מחוץ לבית ללא ספק מומלץ לשקול התקנה של סורגים שקופים.
   
 • אסתטיקה: יתרון נוסף הוא העובדה שסורגים שקופים יותר אסתטיים מאשר סורגי מתכת. כמובן יותר אסתטיים מאשר סורגים ישרים שלצערנו הרבה פעמים מזכירים לנו בית סוהר, אבל גם סורגים מעוצבים עדיין פחות יפים מאשר דשא או נוף יפה.
   
 • תחזוקה: אמרנו קודם שהתחזוקה של סורגים שקופים היא חיסרון כי תצטרכו להתמיד בו אחת לחצי שני אחרת הסורגים השקופים יהפכו להיות סורגים צהובים, אבל התחזוקה היא גם יתרון כי ניקיון של סורגים שקופים כולל העברת מטלית לחה. לעומתה תחזוקה של סורגי מתכת היא הרבה יותר מורכבת והיא דורשת צביעה אחרת הם יחלידו.

 

נוף מהחלון

אחריות על התקנת סורגים שקופים

תקופת האחריות על סורגים שקופים נעה בין 5 - 10 שנים. האחריות מכסה שברים בסורגים ולפעמים היא תכסה גם נגד הצהבה אם אתם עומדים בתחזוקה הנדרשת.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת לסורגים שקופים:
10 שנות אחריות 7 שנות אחריות 5 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ המתקינים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

סורגים שקופים או רגילים, מה כדאי להתקין?

לא בטוחים אם להתקין סורגים שקוים או סורגי מתכת? ראו את הטבלה היפה שהכנו עבורכם כדי לסכם את הנושא:

 

פרמטר בדיקה סורגים שקופים סורגי מתכת
תחזוקה ניקיון עם סמרטוט אחת לחצי שנה צביעה נגד חלודה אחת לכמה שנים
אחריות 5 - 10 שנים 2 - 4 שנים
תצפית אין הפרעה יש הפרעה
אוויר יכולים לחסום אוויר לא חוסמים אוויר

סוגים של סורגים שקופים

 • סורגים שקופים נפתחים: למי שמעדיף את יש האפשרות של התקנת סורגים שקופים שנפתחים ונסגרים. זה יתרון גם למי שדואג שלא יהיה מספיק אוויר אחרי התקנת הסורגים.
   
 • סורגים שקופים נגד פריצה: יש גם סוג של סורגים שקופים נגד פריצה. לפני ההתקנה עצמה ודאו שאתם אומרים למתקין מה הצורך שלכם מהסורגים כדי שידע להבין את הסורגים הנכונים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

איפה מתקינים סורגים שקופים?

תוכלו להתקין סורגים שקופים במקומות שונים בבית:

 • סורגים שקופים לחלונות: המקום הברור ביותר שבו מתקינים סורגים שקופים הוא לחלונות כמובן. עוזרים נגד פריצה תוך כדי שמירה על הנוף מחוץ לחלון.
   
 • סורגים שקופים למרפסת: מקום נוסף שבו תוכלו להתקין סורגים שקופים  הוא במרפסת. היתרון של התקנת סורגים שקופים במרפסת הוא שהחלונות הרבה יותר גדולים ויש הרבה יותר נוף לנצל.

השוואת מחירים לסורגים שקופים

רוצים לערוך השוואת מחירים לסורגים שקופים? תוכלו לעשות אותה כאן ועכשיו עם מסגרנט. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממתקיני סורגים שקופים באזור המגורים עבור ההתקנה. השוו בין הצעות המחיר וחסכו עד 37% בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

שאלות נפוצות על סורגים שקופים

האם סורגים שקופים מגנים נגד פריצות?

במידה מסוימת כן, אך כמובן שלא כמו סורגי הברזל אשר עמידים יותר.


ממה עשוי הסורג השקוף?

מחומר אשר נקרא פוליקרבונט ובעובי של כ-10 מ”מ לפחות.


האם סורגים שקופים מצהיבים?

סורג איכותי מצופה בחומר נגד קרינת UV, דבר אשר צריך למנוע הצהבה שלו.


מהו תו התקן?

תו התקן הישראלי למניעת נפילה אשר נקרא תקן ASTM F2006.


האם יש סורג שקוף נפתח?

כן, מותקן על גבי מסילה (כמו חלון) אשר ניתן לנעילה.