צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

סורגים מברזל

מהם המחירים לסורגים מברזל, איך לדעת אם הם עמידים מספיק, מה משפיע על המחיר הסופי שלהם וגם האם מקבלים עליהם אחריות מצד המסגר? כל התשובות מתחת.

מהו מחיר לסורגים מברזל?

מחיר התקנת סורגים מברזל עשוי לנוע בין 600 - 1,200 ש"ח והסיבה להפרשי המחירים נגזרת מסוג העיצוב שתבחרו לסורג שלכם. מתחת נציג מחירים שאתם עשויים לשלם עבור התקנת סורג ברזל פר חלון.


מחירון סורגי ברזל

התקנת סורגי ברזל ישרים

מחיר לסורגי ברזל הצמודים לחלון. מדובר בסורג סטנדרטי שדומה לזה שמצוי בבתי הסוהר.


600 - 650 ש"ח
התקנת סורג ברזל עם בטן

מדובר בסורגים מברזל שמקנים תחושת מרחב תודות ל"בטן" שמצויה בחלקם התחתון.


1,000 - 1,200 ש"ח
התקנת סורגים מברזל מתקפלים

התקנה של סורגי ברזל שניתנים לפתיחה ונעילה באמצעות מנעול. הם יכולים להיפתח קדימה כמו שער, בהזזה הצידה ואפילו בקיפול. 


1,200 - 1,300 ש"ח

הדפס מחירון

איך לדעת אם מדובר בסורגי ברזל מגולוונים?

אז קודם כל חשוב לדעת שתהליך הגלוון מתבצע בברזל כדי להעניק לו עמידות בפני חלודה לאורך זמן, אך חשוב שתדעו שלא בכל מקרה תהליך הגלוון יתרחש.

 

ניתן לזהות סורגים מברזל שלא עבר גלוון במידה והתוצר הסופי של הברזל הוא בצבע שחור. במידה והברזל כן עבר את תהליך החיזוק, צבעו יהיה כסוף.

 

סורגים מברזל לחלון

מה ישפיע על מחיר סורגים מברזל?

יש כמה היבטים שעשויים להשפיע על המחיר שאתם צפויים לשלם בעבור התקנת סורגי ברזל:

 • עיצוב הסורג - ככל שיהיה מדובר בסורג מתוחכם יותר וכזה שמעוצב בצורה ייחודית, כמו סורג בטן או סורג מתקפל - כך תשלמו מחיר יקר יותר על התקנת סורגי ברזל.
   
 • גלוון - כפי שכבר כתבנו, תהליך גלוון נועד לשמור על סורג הברזל לאורך זמן וחשוב שתדעו שלא מדובר בתהליך שנכלל באופן אוטומטי, אלא כזה שניתן לביצוע בתוספת תשלום, כך שכדאי לוודא מול מסגר כמה הוא עולה כתוספת לייצור הסורג עצמו.
   
 • גודל החלון - אז כמובן, גם גודל החלון צפוי להשפיע על מחיר הייצור של סורגי ברזל שתבחרו להתקין. ככל שמדובר בחלון רחב וארוך יותר, כך המחיר צפוי להתייקר.
   
 • עובי הסורג - דעו כי העובי הסטנדרטי לסורגים מברזל הוא כ- 12 ס"מ ולכן במידה ואתם מעוניינים בסורג עבה יותר, אתם צפויים לשלם מחיר גבוה יותר.
   
 • מספר המסגרים שתשוו ביניהם - כפי שקראתם, מחירי ייסור סורגי ברזל הם די דינאמיים וכדי לקבל מחיר הגון מומלץ לברר מול מספר מסגרים לפני הבחירה הסופית. דעו כי תוכלו להשאיר פרטים מתחת, לקבל בחינם 3 מסגרים באזורכם, ביניהם תוכלו להשוות במחיר ייצורה ותקנת הסורג וכך למעשה תוכלו לחסוך בסכום הסופי שתשלמו.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

האם מסגר נותן אחריות על התקנת סורגי ברזל?

על ייצור והתקנה של סורגי ברזל מסגרים בד"כ יעניקו אחריות הנעה בין שנתיים לארבע שנים. דאגו לבקש את תעודת האחריות בכתב ואל תסתמכו על הצהרה בעל פה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות לסורגים מברזל:
4 שנות אחריות 3 שנות אחריות שנתיים אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מסגרים  אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.