צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

סורג לממ"ד

איזה סוג מתאים לממ"ד? מה מחייב התקן ומהו המחיר לאותו הסורג? כל המידע והאפשרות לבצע השוואת מחירים כאן בפורטל מסגרנט.

השוו מחירים בין סורגים לממ"ד

מתכננים להתקין סורג בממ"ד? דרך מסגרנט תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מתקיני סורגים מאזורכם, במהירות ובפשטות! איך? משאירים פרטים או מחייגים, אנו דואגים לשלוח לכם עד שלוש פניות של מסגרים מאזורכם ואתם מתחילים להשוות בין ההצעות. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות.

סורגים לממד

כמה עולה לעשות סורג בחדר ממ"ד?

בממ"ד צריך סורג נפתח - על סוגי הסורגים המתאימים לחדר המוגן נרחיב בפסקה הבאה. את המחיר תדעו כבר עכשיו, מחירו של סורג המתאים לממ"ד נע בין 800 - 1,200 ש"ח. למידע נוסף אודות מחירי הסורגים.

מחיר ממוצע לסורג לממד

מחיר ממוצע לסורג לממד: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

איזה סורג מתאים לחלון בממ"ד?

בגלל שבחלונות ממ"ד יש חשיבות לפתח המילוט סוג הסורג צריך להיות כזה שנפתח, הסורגים המתאימים לכך הם סורגי הזזה אשר נמצאים על גבי מסילה ועם מנעול למניעת פתיחה על ידי הילדים.

סורג מתקפל או סורג פתיחה, מה עדיף?

בואו נעשה סדר בין שני סוגי הסורגים, יש סורג פתיחה אשר נפתח כלפי חוץ (בעל 2 כנפיים) ויש סורג הזזה אשר זז הצידה, הנה פירוט מורחב אודות הסוגים:


  • סורג הזזה: נפתח אל תוך הקיר או מתקפל בצורה של אקורדיון. מיועד בעיקר לחלונות ממ"ד גדולים, כך שגם במידה ואינו יכול להיכנס אל תוך הקיר - הוא לא חוסם את הפתח המינמלי למטרת חילוץ במידת הצורך.

  • סורג נפתח: בעל 2 כנפיים ויכול להיפתח כלפי חוץ - פחות נפוץ. אך שמיש במידה והממ"ד בעל חלון קטן - כך שלא יהיה חסימה כלשהי של שטח יציאה דרך חלון הממ"ד.