צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

סורגים ישרים

סורגים ישרים מהווים אחת מהאופציות הטובות עבור מי שרוצה להתקין סורגים לחלונות בבית או בעסק שישמשו כהגנה מפני פריצות וגם כסורג בטיחות לילדים. בעמוד זה תמצאו את כל המידע על סורגים ישרים, החל ממחיר התקנת סורגים ישרים ועד היתרונות לעומת סורגים אחרים. דרכנו תוכלו להשוות בין מתקיני סורגים באזורכם ולחסוך עד 37% במחיר!

התקנת סורגים ישרים לחלונות 

בין אם אתם גרים בבית קרקע או בדירה בבניין ורוצים להגביר את תחושת הבטחון, להגן מפני פריצה או חלילה נפילה מחלון, כנראה שהתקנת סורגים לחלונות תהייה אחת מהדרכים העיקריות להשיג זאת. כיום קיימות בשוק אופציות ותצורות שונות לסורגים ובינהם סורגים מתקפלים, סורג בטן והאופציה הסטנדרטית והנפוצה ביותר - סורגים ישרים. סורג ישר הוא סורג אלומיניום או פלדה המיושר עם קו החלון ובעל מראה פשוט. הוא מקובע למסגרת החלון  ואינו ניתן לקיפול או הזזה.
 

מחיר סורגים ישרים

מחיר התקנת סורגים ישרים נקבע עפ"י פרמטרים שונים עליהם נפרט בהמשך העמוד, אך המחיר הממוצע עבור התקנת סורגים ישרים לחלון סטנדרטי (100X120 ס"מ) ינוע בין 450 - 600 ש"ח.

מחיר ממוצע לסורגים ישרים

מחיר ממוצע לסורגים ישרים: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

מה ישפיע על מחיר התקנת סורגים ישרים?

 • עובי הסורגים - העובי הסטנדרטי עבור סורג ישר יהיה 12 ס"מ אך יהיו מי שיבחרו בעובי של 14 ס"מ להגברת תחושת הביטחון. ככל שהסורג עבה יותר כך המחיר יקר יותר.
   
 • סוג הצביעה - אופן ואיכות הצביעה ישפיעו גם הם על מחיר סורג ישר. צביעה רגילה תהייה זולה יותר מצביעה אלקטרוסטאטית (כמו של מכוניות) אך פחות איכותית, אטומה ועמידה לאורך שנים.
   
 • גודל החלון - גודל הסורג יהיה כגודל החלון, וככל שיהיה גדול יותר כך גם מחיר הסורג יעלה. 
   
 • עיצוב - סורג ישר נחשב לסורג בעל מראה סטנדרטי ופשוט, אך מי שירצו יוכלו לבחור בתוספת אלמנט עיצוב בעלות נוספת. כמו כן בחירת צבע בהתאמה אישית עשויה גם היא לייקר את מחיר הסורגים.

מסגר מומלץ להתקנת סורגים ישרים

התקנת סורגים ישרים מבוצעת לרוב ע"י מתקין סורגים או מסגר שאחראי גם על ייצור הסורג וגם על התקנת הסורגים. לכן חשוב לוודא כי בעל המקצוע הינו בעל ניסיון, מקצועי ועם המלצות. ביצוע עבודה חובבנית עלולה לסכן חיים במקרים שהסורג לא איכותי או לא מותקן כראוי. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מבעל מקצוע מומלץ באזורכם להתקנת סורגים ישרים. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 37% במחיר!


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מה היתרונות בהתקנת סורגים ישרים?

אומנם סורגים ישרים הם בעלי מראה פשוט ולא בהכרח יהיו הבחירה הראשונה למי שמחפש סורגים יפים או סורגים מעוצבים, אך בהחלט יהיו להם יתרונות רבים גם ביחס לסוגי הסורגים האחרים:

 • מחיר זול ביחס לאחרים - סורגים ישרים הם האופציה הזולה ביחס לשאר סוגי הסורגים, בעיקר בשל העיצוב הפשוט והסטנדרטי.
   
 • מראה סטנדרטי - מראה הסורג הישר יכול להוות מצד אחד חסרון כפי שציינו למעלה, ומצד שני גם יתרון כיוון שהוא מתאים לכל בית או מבנה ולכן גם נחשב לנפוץ ביותר בישראל.
   
 • גם הגנה מפני פריצות וגם סורג בטיחות לילדים - ע"י התקנת סורגים ישרים תוכלו "לתפוס 2 ציפורים במכה אחת". בשל קיבוע הסורגים למסגרת החלון לעומת סורג מתקפל, אין חשש לפתיחה או הזזה שלהם ולכן יוכלו לשמש גם כסורג בטיחות לילדים המונע נפילה וגם כהגנה מפני פריצות או אפשרות לכניסה דרך החלון.

תו תקן עבור סורגים ישרים

בישראל קיים תו תקן לסורגים (ת"י 1635) המתייחס בעיקר לסורג ישר, והוא כולל את הדרישות הבאות:

 1. על הסורג להיות בנוי כך שלא יהיו מרווחים הגדולים מ- 10 ס"מ (בין המוטות או החללים השונים בסורג).
   
 2. יש לוודא כי חלקיו המתכתיים של הסורג יהיו עמידים מפני קורוזיה (חלודה).
   
 3. סורגים ישרים צריכים להיות עשויים ממוטות מלאים או פרופילים פתוחים ולא חלולים.
   
 4. אופן ההתקנה של הסורג ייעשה עפ"י הוראות היצרן.
 • חשוב לציין כי תו התקן אינו רשמי ומחייב, אך כאשר מדובר בבניין משותף כן חלה חובה לעמוד בדרישת התקן עפ"י תקנות התכנון והבנייה. 

שאלות ותשובות בנושא סורגים ישרים

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בהתקנת סורגים ישרים:

מה ההבדל בין סורג ישר לסורג בטן?

סורג ישר הוא סורג המיושר עם קו החלון, לעומת סורג בטן המעוצב עם בליטה כלפי חוץ בחלקו התחתון. שניהם עשויים מאלומיניום או פלדה ואינם ניתנים לקיפול או הזזה ומה שמבדיל בינהם הוא העיצוב בלבד.


סורג ישר מתאים גם כסורג בטחון לילדים?

כן. סורג ישר הוא סורג המקובע למסגרת החלון ואינו ניתן לפתיחה או הזזה, מה שמהווה יתרון עבור מי שמחפש גם פתרון למניעת נפילה מהחלון וגם הגנה מפני פריצות.


מהו מחיר סורגים ישרים לעומת סוגים אחרים?

סורגים ישרים נחשבים לסורגים בעלי עיצוב פשוט וסטנדרטי ולכן גם המחיר יהיה הזול ביותר מבין האפשרויות הקיימות. בעקבות כך סורג ישר הוא הסורג הנפוץ בישראל.