צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

סורגים בתל אביב

מחפשים סורגים לבית בתל אביב? גרים בדירה גבוהה וצריכים סורגים לבטיחות הילדים? דרכנו תוכלו למצוא בקלות ובמהירות מסגר מומלץ בתל אביב להתקנה או תיקון של כל סוגי הסורגים. השאירו את הפרטים, קבלו עד 3 הצעות מחיר ומצאו את ההצעה הטובה והמשתלמת עבורכם!

התקנת סורגים בתל אביב לכל מטרה

הצורך בהתקנת סורגים נובע ממספר סיבות שלכל אחת מהן גם מותאם סורג אחר (עלים נפרט בהמשך). אלו הסיבות הנפוצות להתקנת סורגים בתל אביב:

 • סורגים נגד פריצות - סורג לחלונות או למניעת אפשרות כניסה לבית של פורצים/ גנבים. עפ"י התקן המומלץ, יש צורך בעובי של מינימום 10 מ"מ לכל סורג.
   
 • סורג בטיחות לילדים - סורג המשמש למניעת נפילת ילדים מהחלון. עפ"י התקן המומלץ,המרווח בין הסורגים לא יעלה על 10 ס"מ למניעת הוצאת ראשו של הילד והיתקעותו.

סורגים בתל אביב

מחיר התקנת סורגים בתל אביב

מחיר התקנת סורגים בתל אביב ינוע בין 600 - 650 ש"ח בממוצע עבור סורג ישר לחלון בגודל סטנדרטי (100 * 120 ס"מ). המחיר עשוי להשתנות בהתאם לסוג הסורג, כמות החלונות, מורכבות העבודה וכו'.

מחיר ממוצע להתקנת סורגים ישרים בתל אביב

מחיר ממוצע להתקנת סורגים ישרים בתל אביב: 625 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

התקנת כל סוגי הסורגים בתל אביב

קיימים סוגים שונים ומגוונים של סורגים בעיצובים שונים ולמטרות שונות. אלו סוגי הסורגים הנפוצים בתל אביב:

 • סורגים ישרים - הסוג הסטנדרטי והנפוץ ביותר. סורג אלומיניום /פלדה / ברזל במראה פשוט המיושר עם קו החלון ומקובע למסגרת ללא אפשרות של הזזה או קיפול.
   
 • סורגי בטן - סורג אלומיניום / פלדה בעל צורה מעוקלת (בטן) היוצרת מרווח ממסגרת החלון המאפשר הנחת עציצים או דברים עליו. סורג בטן בעל מראה קצת יותר עיצובי מסורג ישר שלעיתים יכול לשדר תחושה מנוכרת יותר. 
   
 • סורגים מתקפלים - סורגים הניתן לפתיחה, קיפול והזזה. מתאים לחלונות או ויטרינות יציאה לחצר ולחלון ממ"ד בו מחוייב להתקין סורג מתקפל בלבד ליציאת חירום בעת הצורך.
   
 • סורגים שקופים - סורג שקוף עשוי מחומר פולימרי חזק. סורג זה הפך בנים האחרונות לנפוץ מאוד עבור מי שמחפש סורג בטיחות לילדים עם מראה עיצובי ונעים המאפשר גם ראות מלאה של הנוף.

סורגים בתל אביב - איך תדעו מה מתאים לכם?

כפי שציינו, קיימים סוגים שונים של סורגים שכל אחד מהם מותאם למטרה אחרת. ריכזנו לכם בטבלה את סוגי הסורגים ולאיזו מטרה הם משמשים - כך שתוכלו להיעזר בעת קבלת ההחלטות:
 

סוג סורג לאיזו מטרה? לאיזה חלון?
סורגים ישרים נגד פריצות, בטיחות ילדים חלונות בחדרים / מטבח / דלת סורג
סורגי בטן נגד פריצות, חלקית לבטיחות ילדים חלונות בחדרים / מטבח
סורג מתקפל נגד פריצות, לחלון ממד חלונות בחדרים/ ממ"ד/ ויטרינה
סורגים שקופים סורגים ילדים  חלונות בחדרים / מטבח

תיקון סורגים בתל אביב

אם אתם מחפשים מסגר בתל אביב עבור תיקון של סורגים ולא בהכרח התקנה, תוכלו לקבל את השירות ממסגרים שלנו המספקים גם עבודות תיקון סורגים. ישנם מצבים שונים בהם יהיה צורך בתיקון הסורג. אלו המצבים הנפוצים:

 • לאחר פריצה - תיקון סורגים לאחר פריצה או ניסיון פריצה והחזרת הסורג למראה הקודם שלו. 
   
 • התקנת מזגן חלון - פירוק הסורג והתאמת צורתו לאחר התקנת מזגן חלון, בהתאם למידות ולצורה הנדרשת.
   
 • העברת פריט דרך חלון - פירוק סורגים לצורך העברת פריט דרך החלון והתקנה מחודשת לאחר מכן.
   
 • חבלה / התיישנות הסורג - תיקון של סורג בלוי או בעקבות מכה שנגרמה לו. 

השוו בין מסגרים בתל אביב וחסכו

התקנת סורגים הנה עבודה בעלות לא זולה שעשויה להסתכם באלפי שקלים. לכן אנו ממליצים שלא להסתמך על הצעת מחיר אחת, אלא לערוך השוואת מחירים ובכך לנסות לחסוך בעלויות. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר של מסגרים מומלצים בתל אביב עבור תיקון או התקנת סורגים, לערוך השוואת מחירים ולמצוא את ההצעה הזולה, המשתלמת והמתאימה ביותר עבורכם. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 39% במחיר!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

התקנת סורגים בתל אביב - לא רק לחלונות

התקנת סורגים בתל אביב לרוב תהייה עבור חלונות החדרים, אך לא רק. ישנם מקומום נוספים בהם ניתן להתקין סורגים וליצור מעטפת בטחון שלמה עבור הבית והשוהים בו. אלו המקומות הנוספים בהם ניתן להתקין סורגים:

 • דלת סורג - דלת עשויה מסורג ברזל או פלדה המיועדת להגנה נוספת נגד פריצות. מיועד עבור פתחים וכניסות בבית שאינם חלונות (דל כניסה / דלת שירות/ דלת יציאה לחצר וכ'). ניתן לעצב את דלת הסורג בשלל עיצובים ופרזולים שוניםלמראה נעים.
   
 • סורג למרפסת - סורגים המיועדים ליציאה למרפסת מחלון ויטרינה גדול. הסורגים המתאימים לכך יהיו סורגים מתקפלים (ניתנים לקיפול), סורגי הזזה (הזזים ביחד עם הויטרינה) או דלת סורג מובנת. 
   
 • סורג לחלון ממ"ד - סורגים מתקפלים המותאמים לגודל חלון הממ"ד (100 * 100 ס"מ) - בהתאם לקן הנדרש.

שאלות ותשובות בנושא סורגים בתל אביב

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בסורגים בתל אביב:

האם אתם מספקים התקנת סורגים לכל סוגי הסורגים?

כמובן, דרכנו ניתן למצוא מסגרים בתל אביב המספקים שירותי תיקון והתקנה לכל סוגי הסורגים כמו סורגים ישרים, מתקפלים, שקופים ועוד. ניתן לראות פירוט בעמוד.


המסגרים שלכם מספקים שירות ל תיקון סורגים?

בהחלט, ניתן למצוא דרכנו מסגרים המבצעים תיקון סורגים מכל סיבה: לאחר פריצה, לצורך התקנת מזגן חלון, בלאי, פירוק והתקנה להכנסת פריט מהחלון ועוד, כפי שפירטנו בעמוד.