צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

סורגים בירושלים

מחפשים להתקין סורגים בירושלים? לפניכם תראו מחירון של התקנת סורגים בעיר ותוכלו לערוך השוואת מחירים בשביל לחסוך במחיר ההתקנה. בנוסף תראו אילו סוגי סורגים קיימים ואילו מומלצים וגם איך לבחור מתקין סורגים מומלץ.

מחירון התקנת סורגים בירושלים

לפניכם מחירון התקנת סורגים בירושלים של סוגי סורגים נפוצים. אם לא מצאתם את סוג הסורג שלכם תוכלו להסתכל במחירון הסורגים המלא.

מחירון סורגים בירושלים

כמה עולה להתקין סורגים ישרים?

המחיר הוא לחלון בודד.


450 - 600 ש"ח
כמה עולה להתקין סורג שקוף?

מחיר סורג שקוף ישר.


600 - 800 ש"ח
מה המחיר של סורגי בטן?

המחיר לחלון אחד.


500 - 700 ש"ח
כמה עולים סורגים מעוצבים?

המחיר הוא לסורג בטן מעוצב.


450 - 750 ש"ח

הדפס מחירון

כמה אחריות מקבלים עבור התקנת סורגים בירושלים?

עבור התקנת סורגים בירושלים נהוג לקבל אחריות של 2 - 4 שנים. ודאו שאתם מקבלים את האחריות הזו בכתב לאחר שמתקין הסורגים ביצע את ההתקנה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
4 שנות אחריות 3 שנות אחריות שנתיים אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני הסורגים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

התקנת סורגים בירושלים עם מתקין מומלץ

בשביל למצוא מתקין סורגים מומלץ להתקנת סורגים בירושלים יש כמה דברים שמומלץ לבדוק:

 • אחריות: כמו שציינו קודם ודאו שאתם מקבלים אחריות עבור התקנת הסורגים בירושלים וודאו שאתם מקבלים אותה בכתב.
   
 • גלוון: על מנת לוודא שהסורגים יחזיקו מעמד לאורך זמן חשוב לוודא שהסורגים והריתוכים מגולוונים. איך יודעים זאת? מוודאים שהם בצבע כסוף ולא בצבע שחור.
   
 • צבע: על מנת שהצבע ישאר על הסורגים לאורך זמן חשוב לוודא שמתקין הסורגים מורח שכבה של פריימר שתשמש בתור חומר מקשר בין הצבע לברזל עצמו.
   
 • ליטוש: לא כל מתקין סורגים בירושלים ילטש את הריתוכים שהוא עשה, והבעיה עם זה היא שמי שעובר ליד החלון לאחר מכן יכול להישרט.
   
 • מחיר: מחיר התקנת סורגים הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם לסוג הסורג וגם בהתאם למתקין עצמו.

 

סורגים בירושלים

התקנת סורגים בירושלים בזול עם השוואת מחירים

כמו שעכשיו אמרנו לכם מחיר התקנת סורגים בירושלים הוא לא קבוע והוא משתנה גם בהתאם למתקין. לכן פורטל מסגרנט לא רק עוזר לכם לוודא שאכן אתם בוחרים במתקין סורגים מומלץ ועוזר לכם לבחור את סוג הסורג המתאים לכם (בפסקה הבאה), אלא הוא גם עוזר לכם לחסוך עם השוואת מחירים.

 

התקשרו לפורטל מסגרנט או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממסגרים בירושלים על מנת שתוכלו לערוך השוואת מחירים. השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם עד 39% במחיר הסופי והשירות ניתן בחינם - לכן אל תפספסו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

אילו סוגי סורגים קיימים בשוק ואילו מומלצים?

יש כמה סוגי סורגים, חלקם פשוטים יותר, חלקם מעוצבים בצורה שונה וכמובן שהמחיר שלהם שונה. לא תמיד קל לדעת מה מתאים ולכן פורטל מסגרנט כאן כדי לעזור לכם. בואו נראה אילו סוגי סורגים נפוצים:

 • סורגים ישרים: כמו ששמם מרמז סורגים ישרים הם ישרים והם סוג הסורגים הבסיסיים. הם לרוב ימנעו פריצות וימנעו מהילדים ליפול, אך הסיבה שהם מאבדים פופולריות היא כי הם מזכירים לנו יותר מדי בית סוהר, וזה לא מה שאנחנו רוצים בבית.
   
 • סורגי בטן: סורגי בטן הם בחירה יותר נפוצה בתור סורגים בירושלים בכלל היתרון העיצובי שלהם. הם לא מאבדים מהיעילות של ההגנה נגד פורצים או ממניעת הנפילה של הילדים והם גם נראים יותר אסתטיים. מעבר לכך הם משאירים מקום שהרבה פעמים נהוג לגדל בו צמחים וזה נחמד ליד החלון.
   
 • סורגים מעוצבים: סורגים מעוצבים מיועדים למי שרוצה ויכול להשקיע עוד כמה מאות שקלים על העיצוב ובכך לקבל מראה הרבה יותר מיוחד. הם יכולים להגיע בהתאמה אישית, אבל תוכלו גם לראות דוגמאות של סורגים מעוצבים כאן.
   
 • סורגים שקופים: אם מניעת פריצות היא לא השיקול המרכזי שלכם בבחירת סורגים בירושלים תוכלו בהחלט לבחור בסורגים שקופים. הם לא עשויים מתכת, אבל עדיין ימנעו מהילדים ליפול. השיקול המרכזי בבחירה שלהם הוא האלמנט העיצובי.

 

סוג סורג למה לבחור בו?
סורג ישר מחיר זול, מגן מפני פורצים
סורג בטן מעוצב, מחיר טוב, מגן מפני פורצים
סורגים מעוצבים מעוצב יפה, מגן מפני פורצים
סורג שקוף שקוף, מגן מפני נפילה של ילדים

איפה נהוג להתקין סורגים בירושלים?

התקנת סורגים בירושלים לרוב מתבצעת בחלונות הרגילים של הבית, אבל יש עוד כמה מקומות מעט מיוחדים שמומלץ להכיר:

 • דלת: לפעמים נרצה להתקין דלת סורג כדי לעזור לדלת או לויטרינה בהגנה מהפריצות או כי נרצה להוסיף אלמנט עיצובי (או גם וגם).
   
 • חלון ממ"ד: כשמתקינים סורגים בממ"ד הם חייבים להיות נפתחים על מנת שיהיה ניתן לפתוח או להזיז אותם בעת הצורך. יש אפשרות להתקין סורג הזזה ויש אפשר להתקין סורג מתקפל לחלון הממ"ד.
   
 • חלון גדול: אם רוצים להתקין סורגים בירושלים לחלון גדול כמו ויטרינה או בלגי שימו לב שההתקנה היא יותר מורכב ולכן המחיר הוא בהתאם.