צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

סורגים בחיפה

גרים בחיפה? מחפשים מתקין סורגים מומלץ? בודקים אפשרות להתקנת סורגי בטיחות לילדים? דרכנו תוכלו למצוא מתקין סורגים מקצועי ומומלץ בקלות ובמהירות ום לחסוך זמן וכסף יקר! השאירו את הפרטים, ערכו השוואת מחירים וחסכו עד 39% במחיר!

התקנת סורגים בחיפה ע"י מתקין מומלץ

אם עברתם לבית חדש ואתם מחפשים מתקין סורגים לייעוץ והתקנה - בין אם מדובר על סורג למניעת פריצות או דווקא סורג לבטיחות ונגד נפילת ילדים, תצטרכו מתקין מקצועי ובעל ניסיון שיידע לבצע את העבודה בצורה הטובה והבטיחותית ביותר. התקנת סורגים שאינה מתבצעת בצורה נכונה ויסודית עלולה חלילה לעלות בחיי אדם.
 

לכן, כדי למצוא מתקין סורגים מומלץ ובעל הניסיון הדרוש. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממתקיני סורגים מומלצים בחיפה, לערוך השוואת מחירים ולמצוא את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.
 

סורגים בחיפה

מחיר התקנת סורגים בחיפה

מחיר התקנת סורגים בחיפה ינוע בממוצע בין 450 - 600 ש"ח. המחיר מתייחס לסורג ישר ועבור חלון בגודל סטנדרטי. מחירי התקנת סורגים משתנים בהתאם לגודל החלון וסוג הסורג הנבחר (ניתן לראות פירוט על סוגי הסורגים בהמשך העמוד).

מחיר ממוצע להתקנת סורגים בחיפה

מחיר ממוצע להתקנת סורגים בחיפה: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

התקנת סורגים בחיפה - סוגים נפוצים

קיימים סוגים שונים של סורגים הניתנים להתקנה בכל בית ולמטרות שונות. לפניכם רשימה של הסוגים הנפוצים הקיימים כיום בשוק:

 • סורגים ישרים: האופציה הסטנדרטית והנפוצה ביותר (וגם הזולה ביותר) היא התקנת סורגים ישרים - סורגים בצורה ישרה עשויים לרוב מאלומיניום או פלדה, המקובעים למסגרת החלון ואינם ניתנים לקיפול או הזזה. 
   
 • סורגי בטן: סורגים מעוצבים עם סוג של בליטה המקנה להם את שמם - סורגי בטן. סורגים אלו בעלי מראה מעוצב יותר מסורגים ישרים (שעלולים לעיתים ליצור תחושה של כלא) ובעלי מרווח הנוצר בין החלון לסורג בחלוק התחתון שמשאיר חלל ומקום בו ניתן לשים עציצים או כל דבר אחר שתרצו.
   
 • סורגים שקופים: סורגים מחומר פוליקרבונט בצבע שקוף ובעובי של כ - 10 מ"מ לפחות. סורגים שקופים אומנם יפים יותר ובעלי מראה ניטרלי המתאים לכל סגנון עיצובי אך משמשים בעיקר נגד בטיחות ונפילת ילדים ופחות נגד פריצות (ביחס לסורג ברזל / אלומיניום). 
   
 • סורגים מתקפלים: סורגים הניתנים לקיפול או הזזה בעת הצורך ואינם מקובעים למסגרת החלון באופן הרמטי. סורגים מתקפלים יהיו מתאימים לחלונות, דלתות או פתחים המשמשים כיציאה למרפסת או לחצר. כמו כן חשוב לדעת כי כאשר רוצים להתקין סורגים בחלון ממ"ד התקן מחייב התקנה של סורג מתקפל ולא סורג מקובע.

אחריות התקנת סורגים בחיפה 

תקופת האחריות הנפוצה על התקנת סורגים לחלונות בחיפה או התקנת דלת סורג היא כ- 3 שנים בממוצע. כמובן שזה עשוי להשתנות בין מתקין אחד לאחר ויש לוודא זאת עם המתקין טרם ביצוע העבודה ואף לקבל זאת בכתב. 
 

משך תקופת האחריות הממוצעת להתקנת סורגים בחיפה:
5 שנות אחריות 3 שנות אחריות שנתיים אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני סורגים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

השוו מחירים בין מתקיני סורגים מומלצים בחיפה

התקנת סורגים, בעיקר כשמדובר במספר חלונות, עשויה להוביל להוצאה כספית גבוהה ולכן אנו מציעים שלא להסתמך על הצעת מחיא, אלא לבצע השוואת מחירים. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממתקיני סורגים בחיפה מומלצים ובעלי ניסיון ובכך לערוך השוואת מחירים ולמצוא את ההצעה הזולה והמשתלמת ביותר עבורכם. השוואת מחירים הנה כלי יעיל וטוב עבור מי שרוצה לנסות להוזיל בעלויות ולא לבזבז כסף מיותר. השאירו את הפרטים, השוו מחיר וחסכו עד 39% במחיר!
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

תיקון סורגים בחיפה 

מעבר לייעוץ והתקנת סורגים, מתקיני סורגים בחיפה מספקים גם שירות של תיקון סורגים עבור סוגי התקלות השונות. קיימים מקרים רבים שיובילו לפגיעה או חבלה בסורגים ואף פירוק יזום שלהם. אלו המצבים הנפוצים שלאחריהם יהיה צורך בתיקון הסורג:

 • תיקון סורג לאחר פריצה / ניסיון פריצה - אם חלילה פרצו לכם לבית, כנראה שעשו זאת ע"י הוצאת הסורג או פגיעה בו, שאיפשרה להם להכנס או להוציא דברים דרך החלון. במקרים כלו יהיה צורך בתיקון של הסורג ולפעמים גם בהחלפה הכוללת שלו.
   
 • פירוק סורג לצורך העברת פריטים מהחלון - ישנם מקרים בהם יש צורך בהכנסת ריהוט או פריטים לבית והאופציה היחידה היא דרך החלון, המחייבת את פירוק הסורג הקיים. מתקין סורגים בחיפה יספק עבורכם שירוק גם של פירוק וגם של התקנה מחדש. 
   
 • פירוק והתאמת סורג לחלון מזגן - כאשר מתקינים מזגן חלון על חלון עם סורגים, יש צורך בפירוק הסורג הקיים, התנת המזגן על החלון והתקנת הסורג החדש בהתאמה. מתקין סוריגם בחיפה יידע לבצע את העבודה בהתאם לצורך. 

סורגים בחיפה - שאלות ותשובות

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בהתקנה או תיקון סורגים בחיפה: 

האם מתקיני סורגים בחיפה מבצעים גם התקנות וגם תיקונים?

בהחלט. דרכנו תוכלו למצוא מתקין סוריגם בחיפה עבור עבודות התקנה או תיקון של סורגים.


כמה עולה התקנת סורגים בחיפה?

מחיר מוצע להתקנת סורגים בחיפה ינוע בין 450 - 600 ש"ח בממוצע עבור סורג ישר ולגודל חלון סטנדרטי. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לגודל החלון וסוג הסורג, כפי שפירטנו בעמוד.