צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

דלת סורג

דלת סורג נחשבת לפתרון אסתטי ויפה שגם מספק הגנה מצוינת מפני פריצה לתוך הבית או העסק. קבלו עד שלוש הצעות מחיר עבור ייצור והתקנת דלתות סורגים למרפסת, לממ"ד, כניסת הבית או לכל מקום אחר ותוכלו לחסוך בעלויות.

מהי דלת סורג ולמה היא משמשת?

לאלו מכם שעדיין לא בטוחים מה זה בדיוק דלת סורג, הגיע הזמן שנעשה מעט סדר בנושא. מדובר במוצר עשוי ברזל או פלדה המספק לנו פתרון להגנה על הבית, מבלי לוותר על הנראות והאסתטיות. כלומר נוכל להתקין דלת שעשויה מסורגים ומגינה מפני פריצות ולעצב אותה במגוון רחב של עיצובים הכוללים שילוב של פרזולים מיוחדים ושדרוגים נוספים עליהם נפרט בהמשך. 

 

דלת סורג

מהו מחיר דלת סורג?

ראשית נציין כי מחיר דלת סורגים מוצג בדרך כלל לפי מטר רבוע בעוד נהוג לספק מחיר לדגם סטנדרטי נטול עיצובים מיוחדים או מנעול צילינדר. יחד עם זאת, ברוב המקרים המחיר כולל את תהליך המדידות המקדימות בבית הלקוח, ייצור דלת הסורג וכמובן פעולת ההתקנה בסופו של התהליך. המחיר למ"ר של דלת מסוג סורג העשויה מפלדה נע ברוב המקרים בין 600 ש"ח ל-1,000 ש"ח ומשתנה בין מסגר למסגר. מחיר דלת סורגים למרפסת יכול להיות יקר יותר במידה ונדרש לבצע גלוון לפלדה או במקרים בהם נוסיף מנעול.

מחיר ממוצע לייצור דלת סורג מפלדה (למ"ר)

מחיר ממוצע לייצור דלת סורג מפלדה (למ"ר): 800 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

סוגים של דלתות סורג שכדאי להכיר

אלו הם הסוגים הנפוצים של דלתות סורג, כאשר התאמה של הסוג הספיצפי מתבצע בחשיבה משותפת עם בעל המקצוע ועל ידי התאמת הפריט אל האזור הרצוי בבית שלכם. לעיתים נהיה מוכרחים לבחור בשיטת פתיחה מסוימת מכורח הנסיבות והמקום הקיים באזור בבית בו אנו מעוניינים להתקין את דלת הסורג.

 

התקנת דלת סורג מתקפלת: מכונה גם בפני רבים "דלת סורג אקורדיון" וזאת מאחר והסורגים מתקפלים בעזרת מנגנון מיוחד ומאפשרים פתיחה וסגירה של הדלת בקלות תוך הזזתם על גבי מסילה.

 

דלת סורגים הנפתחת עם ציר: ממש כמו בדלת רגילה, גם כאן הדלת נפתחת ונסגרת בעזרת ציר, כך שנוכל לפתוח אותה כלפי פנים או כלפי חוץ.

 

דלת בפתיחת כנפיים: בכל צד יש דלת עשויה סורג כאשר הפתיחה היא מהאמצע של שתי הדלתות. בין דלת אחת לשניה נהוג לשלב מנעול.

מה משפיע על המחיר של דלת סורגים?

הדברים אשר משפיעים על מחיר דלת סורגים הם סוג הפתיחה של הדלת (ציר? אקורדיון?) המידות המדויקיות שצריך לייצר, חומר הגלם ממנו נבחר לייצר את דלת הסורגים וגם כמובן התוספות השונות. כל תוספת כמו הוספה של מנגנון נעילה ואפילו עיצובים מיוחדים כמו פרזול בסגנונות חדשניים ומיוחדים, מייקרים את המחיר.

היכן נהוג לשלב את דלתות הסורג?

המקומות המרכזיים ביותר שבהם נהוג להתקין דלתות סורג הוא אזור המרפסת. בבתים רבים ניתן לראות כיום דלת מסורגים מאחר ומדובר בדרך טובה להקשות על הפורצים בניסיונות החדירה אל תוך שטחו של הבית. הסורגים העשויים מברזל או פלדה מאלצים את הגנבים והפורצים להשתמש בכלי עבודה חזקים שגם עושים לא מעט רעש בניסיונות הפריצה, מה שברוב המקרים גורם להם לעזוב את הבית שלכם ולהמשיך לבית הבא. כמו כן, דלת סורג מתאימה גם כדלת כניסה לבית מאחר והיא מספקת מראה מיוחד למדי ורבים רואים באופציה זו פתרון עיצובי מושלם לחזית הבית, שגם מספק הגנה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מדוע כדאי להזמין שירות דרך מסגרנט?

מסגרנט הוא פורטל גדול אשר מרכז בעלי מקצוע המספקים מגוון עבודות מסגרות בהתאמה אישית, לאחר הבנה של צרכי הלקוח המדויקים. ניתן להיעזר בפורטל בשביל להשוות מחירים בצורה קלה ונוחה עבור ייצור של שערים, סורגים, גדרות ומעקות וגם להזמין שירותים כמו תיקון סורגים לאחר פריצה או צביעה של סורג.

דלתות סורגים - שדרוגים ששווה לשקול

זכרו שניתן לשדרג מעט את דלתות הסורגים הפשוטות על ידי הוספה של מנעול צילינדר עם מפתח וגם באמצעות ביצוע תהליך כימי של גלוון הברזל, מה שעוזר להגן על דלת הסורג מתנאי מזג האוויר השונים ושומר על הסורג לאורך זמן במצב טוב יותר.