צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

סורגים לחלונות

רוצים להתקין סורגים לחלון? בעמוד שלפניכם תוכלו לראות מחירים של סורגים לחלון או לבית כולל חלונות גדולים וויטרינה וגם אילו סוגי סורגים קיימים (עם תמונות) כדי שתוכלו לבחור בצורה הטובה ביותר. מעבר לכך עם פורטל מסגרנט תוכלו למצוא סורגים בזול באמצעות השוואת מחירים וגם ניתן לכם כמה טיפים איך לבחור מתקין סורגים מומלץ על מנת שחווית התקנת הסורגים שלכם תהיה הטובה ביותר.

מחיר התקנת סורגים לחלונות

אז כמה עולה סורגים? מחיר התקנת סורגים הוא: 625 ש"ח בממוצע ( הטווח נע בין 600 - 650 ש"ח לחלון סטנדרטי) בגודל של 100X120 ס"מ. המחיר הוא להתקנת סורגים ישרים שהם הסורגים הסטנדרטים והנפוצים ביותר בישראל.

 

מחיר סורג לחלון מברזל בממוצע

מחיר סורג לחלון מברזל בממוצע: 625 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

איך מוצאים סורגים בזול? עם השוואת מחירים

בשביל למצוא סורגים בזול הדרך הטובה ביותר היא לערוך השוואת מחירים בין מסגרים. זה מפני שיש מספר דברים שמשפיעים על מחיר סורגים ואחד מהם הוא המסגר עצמו שמתקין לכם את הסורגים.

 

את השוואת המחירים שלכם תוכלו לעשות ממש כאן במסגרנט. התקשרו וקבלו מהצוות הטלפוני של פורטל מסגרנט עד 3 הצעות מחיר ממסגרים בעיר שלכם לצורך התקנת סורגים. השוואת מחירים יכולה לחסוך עד 39% במחיר ולעזור לכם למצוא סורגים זולים בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מחירים של סורגים לחלון ולבית

מחיר סורגים לחלון שהצגנו בפסקה הקודמת הוא של סורג ישר בסיסי לחלון סטנדרטי, עם זאת מחירים של סורגים משתנים בהתאם לעיצוב של הסורגים, סוג הסורג (על הסוגים השונים נרחיב בהמשך) ובהתאם לגודל המקום עליו מתקינים. הוספנו לכם רשימה של מחירי סורגים שונים. אם תרצו לראות מחירים נוספים שקשורים סורגים תוכלו להסתכל על מחירון הסורגים המלא כאן.

מחירים של סורגים

כמה עולה סורג ישר?

סוג הסורג הפשוט ביותר.


600 - 650 ש"ח
מה המחיר של סורג בטן?

המחיר הוא לחלון בודד.


1,000 - 1,100 ש"ח
כמה עולה סורג נפתח?

סורג נפתח על מסילת ברזל.


1,200 - 1,350 ש"ח
מחיר סורג מתקפל

המחיר הוא למטר.


1,200 - 1,350 ש"ח
כמה עולה דלת סורג?

לדלתות או חלונות גדולים.


700 - 1,000 ש"ח

הדפס מחירון


 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מה משפיע על מחיר התקנת סורגים?

מחיר סורגים חלונות משתנה בהתאם למספר דברים:

 • שיטת הצביעה: צביעת סורגים היא חשובה כי היא שומרת על הסורגים מפני תנאי מזג האוויר ופגיעות שונות לאורך השנים. שיטת הצביעה הבסיסית ביותר שלא מעלה את מחיר הסורגים לחלונות היא באמצעות ריסוס של צבעים סיליקונים. אם תרצו לבחור בשיטה יותר עמידה ואין לכם בעיה להוסיף עוד 5% למחיר התקנת הסורגים תוכלו לבקש צביעה באמצעות צבעים עמידים יותר כמו פוליאוריתן או צבע אקרילי דו רכיבי. עם זאת אם תרצו סורגים לחלונות שיחזיקו לאורך זמן רב יותר תוכלו לבקש צביעה בתנור עם איבוק אפוקסי. התוספת למחיר היא משמעותית ויכולה להגיע עד 100% תוספת למחיר הסורגים, אבל אלה סורגים שיחזיקו לזמן הארוך ביותר מבין שלוש האפשרויות.
   
 • צורה: הסורגים הפשוטים ביותר הם הסורגים הישרים, אבל יש מגוון של סוגי סורגים (עליהם נרחיב בפסקה הבאה) שהרבה פעמים נבחר אם נרצה עיצוב יותר אסתטי או כי הסורגים הישרים קצת מזכירים לנו בית כלא. לרוב תוספת מחיר של סורגים לחלונות עם עיצובים שונים תהיה בין 25% - 35% מהמחיר המקורי.
   
 • גלוון: המטרה של גלוון הסורגים היא מניעת החלודה. גלוון יכול להיות חם והוא יכול להיות קר. גילוון חם מעלה את העמידות של הסורגים לחלונות נגד חלודה, אבל הוא גם מייקר את מחיר הסורגים ב- 20% בערך. בנוסף לזה גילוון חם מוסיף מראה פחות חלק ויותר מחוספס ואין הרבה מסגרים שיעשו לכם אותו מפני שיש רק מקומות ספורים בארץ שעושים את הגילוון החם. ההבדל בשיטה עצמה הוא שגילוון קר מתבצע באמצעות ציפוי של אבץ וגלוון חם מתבצע באמצעות הטבלה של הסורגים באבץ בטמפרטורה גבוהה.
   
 • עובי: כשמדברים על עובי של סורגים לבית חשוב להבין מה המטרה של הסורגים. אם מדברים על סורגים לחלונות לצורך מניעה מפורצים העובי הנפוץ והמומלץ הוא 12 מ"מ מפני שהוא מספיק חזק ובטיחותי. יש אפשרות לעבות את הסורגים בעוד 2 מ"מ אם רוצים סורגים עוד יותר בטוחים נגד פורצים. מחיר סורגים לבית בעובי של 14 מ"מ יהיה גבוה יותר ב- 10% מאשר מחיר סורגים בעובי 12 מ"מ.
   
 • גודל החלון: מחיר התקנת סורג לחלונות סטנדרטי של 100X120 ס"מ הוא לא שווה למחיר התקנת סורגים לויטרינה, חלונות בלגיים או חלונות גדולים אחרים.

 

התקנת סורגים

אילו סוגי סורגים קיימים ואילו סורגים מומלצים?

יש מספר סוגי סורגים שונים שחשוב להכיר:

 • סורגים ישרים: כשאתם מחפשים סורגים פשוטים אתם חושבים על סורגים ישרים. זה סוג הסורגים הזולים ביותר ולמי שלא מחפש להשקיע יותר מדי כסף או לא מחפש סורגים מעוצבים או מיוחדים זה ללא ספק הסוג המתאים.
   
 • סורגי בטן: כמו שהשם שלהם מרמז סורגי בטן הם סוג סורגים שיש להם בליטה שנראית כמו בטן. היתרון המרכזי של בחירת סורגי בטן בתור הסורגים לחלונות הוא המראה. סורגים ישרים יכולים לתת לחלקנו הרגשה של בית סוהר אז הרבה נמנעים מכך. עוד יתרון של סורגי בטן בתור בחירתם בתור הסורגים לחלונות שלכם הוא שהם משאירים לכם שם חלל נוסף אם תרצו לשים עציצים, רק על תשכחו להשקות אותם.
   
 • סורגים שקופים: סורגים שקופים בהחלט תפסו תאוצה בשנים האחרונות עקב המראה הייחודי העיצובי שהם נותנים לעומת סורגי מתכת מאלומיניום, סורגים מברזל או פלדה. הם שקופים מה שמאפשר לראות דרכם את הנוף. הם פחות טובים במניעת פריצות מאשר סורגים ממתכת, אבל עדיין נחשבים בטיחותיים.
   
 • סורגים מתקפלים: סורגים מתקפלים הם סורגים שניתן לפתוח במקרה שצריכים כמו למשל אם זה משמש בתור דלת או בתור יציאה למרפסת. עקב כך שהסורגים האלו מתקפלים ניתן לשים אותם בצד של החלון בצורה שפחות תפריע אם רוצים לראות את הנוף מחוץ לחלון.

תמונות של סורגים לחלונות

הוספנו לכם תמונות של סורגים לחלונות כדי שיעזרו לכם לבחור איזה סוג סורג תרצו:

סורג בטן
בתמונה: סורג בטן

 

סורגים ישרים לחלונות

בתמונה: סורגים ישרים מברזל

 

דלת וחלונות עם סורגים

בתמונה: דלת סורגים

איך בוחרים מתקין סורגים מומלץ?

כשאתם בוחרים מתקין סורגים מברזל יש כמה דברים שאתם צריכים לוודא:

 • גלוון: כמו שהבנתם קודם גלוון מעלה את העמידות של הסורגים לאורך זמן ולכן חשוב לוודא שאכן הסורגים שלכם מגולוונים. חשוב לשים לב שלא רק הסורגים מגולוונים אלא גם הריתוכים שהמתקין מבצע מגולוונים. איך מוודאים זאת? אם אתם רואים שהברזל של הסורג הוא בצבע שחור מדובר בסורג לא מגולוון, אך אם הוא בצבע כסף הסורג כן מגולוון. כשמתקין הסורגים בא אליכם ודאו גם שהריתוכים שהוא עושה מגולוונים כדי שהם לא יחלידו. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מחפשים אחר מסגר לתיקון הסורגים רק שנה או שנתיים לאחר ההתקנה.
   
 • מסגרת: יש מתקיני סורגים שמתקינים סורגים לחלונות ולא שמים שום מסגרת או ששמים מסגרת דקה מדי. העובי המומלץ למסגרת של סורגים לחלונות הוא 2.5 מ"מ.
   
 • ליטוש: לצערנו יש מתקיני סורגים שיעשו רק 95% מהעבודה ולא ילטשו את הריתוכים שהם עשו. הבעיה המרכזית בכך שהריתוכים לא מלוטשים היא שמי שעובר החלון יכול להישרט מהברזל החד הלא מלוטש. גם אם אף אחד לא נפצע סורגים לא מלוטשים נראים פחות טוב מבחינת אסתטית.
   
 • צבע: צביעת סורגים לא נעשית בצורה ישירה על הברזל מפני שהוא יתקלף לאחר זמן יחסית קצר. מה עושים במקום זאת? מורחים שכבה של פריימר כדי שיקשר בין המתכת לבית הצבע והוא לא יתקלף. ודאו שמתקין הסורגים אכן מורח פריימיר לפני שהוא מיישם את הצבע.
   
 • עבודות קודמות: עוד דרך טובה לוודא שאתם בוחרים מתקין סוגרים מומלץ היא פשוט לבקש לראות עבודות קודמות שלו. תסתכלו בעיקר על הריתוכים ותראו האם הוא ביצע עבודה טובה או עבודה קצת יותר עצלנית.
   
 • שירותים נוספים: אם אתם צריכים תיקון לחלון, עבודת מסגרות נוספת בבית ואפילו תיקון תריס חשמלי, כדאי לבחור במתקין סורגים אשר יודע וספק לכם את כלל השירותים הנחוצים לכם בפעם אחת, זה יוזיל את המחיר בוודאות.
   
 • מחיר: אין מה לעשות מחיר התקנת סורגים לחלונות משתנה בין מתקין אחד לאחר, ולכן כבר בשיחה הראשונה חשוב לברר מה המחיר שהוא לוקח עבור ההתקנה. זה אחד היתרונות של מציאת מתקין סורגים באמצעות מסגרנט - אתם מקבלים עד 3 הצעות מחיר שונות כך שתוכלו להשוות.
   
 • אחריות: אחריות היא משהו שחשוב לוודא שאתם מקבלים ממתקין הסורגים - ובכתב. תקופת האחריות הנפוצה עבור התקנת סורגים לחלונות או לבית היא 3 שנים.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת להתקנת סורגים:
4 שנות אחריות 3 שנות אחריות  2 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני הסורגים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שימושים של סורגים לבית

לסורגים לבית יש שני שימושים עיקריים - הראשון הוא מניעת פריצת והשני הוא למען בטיחות הילדים. כשמתקינים סורגים לחלונות לצורך מניעת נפילות אפשר להשתמש בסוגרים יותר דקים, אין חובה להשתמש בסורגים מברזל ואפשר להיות מעט יותר יצירתיים בעיצובים. גם העובי של סורגים למען מניעת נפילה של הילדים צריך להיות רק 5 מ"מ. לעומת זאת סורגים לחלונות שמונעים פריצות מחוייבים להיות לפחות 10 מ"מ על פי תקן כשהעובי המומלץ הוא 12 או 14 מ"מ.

 

התקנת סורגים במקומות מיוחדים

התקנת סורגים לרוב היה על חלונות סטנדרטיים, אבל לפעמים יש אפשרות להתקין סורגים במקומות מעט שונים:

 • דלת סורגים: לרוב מורכבת מסורגים מברזל או מאלומיניום, אבל אם רוצים להתקין דלת סורג היא תהיה מפלדה כדי להבטיח מקסימום עמידות ובטיחות לאורך זמן. לרוב דלתות סורגים יהיו באזור המרפסת והם יעזרו לנו במניעת פורצים אם יש לנו חלונות מאוד גדולים.
   
 • סורגים לחלון גדול (ויטרינה או בלגי): התקנת סורגים לחלון גדול היא קצת יותר מורכבת וכמובן יותר יקרה מאשר התקנת סורגים לחלון רגיל - לרוב פי 2 במחיר לעומת אותו סוג סורג בחלון בגודל סטנדרטי.
   
 • מרפסת: במרפסת  הרבה פעמים נצטרך להתקין סורגים גדולים יותר. יש אפשרות של התקנת סורגים לויטרינה במידה וויטרינה היא היציאה שלנו למרפסת.
   
 • ממ"ד: ההבדל המרכזי בין סורגים לחלון בממד לבין סורגים בחלונות אחרים הוא הצורך של פתח מילוט בממ"ד. עקב כך שהממ"ד מוכרח לשמש בתור פתח מילוט במקרה הצורך סוג הסורגים צריך להיות מתקפל או הזזה.

 

אילו חברות סורגים גדולות יש בארץ?

יש כמה חברות סורגים בארץ, וכשאתם מזמינים מתקין סורגים תוכלו לוודא איתו מה מקור הסורגים שלו או לקנות בעצמכם על מנת לוודא שזו חברה שאתם סומכים עליה.

 • טרלידור: טרלידור זו כנראה החברה המפורסמת ביותר בכל מה שנוגע לסורגים בעיקר בכל מה שנוגע לסורגים נפתחים. אמנם סורגים זה מוצר הדגל שלהם, אבל הם התרחבו להרבה עבודות ברזל ואלומיניום שונות כמו שערים, פרגולות, גגונים, גדרות ועוד.
   
 • סורגית: הסורגים של סורגית הם סוגרים דקים שהם אפשריים להתקנת עצמית ובכך חוסכת לכם במחיר של התקנת סורגים חדשים. הסורגים של סורגית הם סורגים למניעת נפילה בלבד ולא מיועדים למניעת פריצות. עוד יתרון של הסורגים של סורגית הוא שהם ניתנים הזזה מדירה אחת לאחרת.
   
 • מקסידור: מקסידור היא חברה דרום אפריקאית ויש לה כמה דברים שמפרידים אותה מהמתחרים כמו פרופילים מלאים לסורגים מה שמחזק אותם לאורך זמן וגם נגד פריצות אפשריות.
   
 • אל סורג: אל סורג היא החברה שהביאה את בשורת הסורגים השקופים. אלה לא סורגים שמיועדים למניעת פריצה אלא יותר למניעת נפילה של ילדים או לצורך מניעה מדברים לפגוע בחלון.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

שאלות נפוצות על סורגים לחלונות

מה עוד רציתם לדעת על סורגים לחלונות?

איזה סורגים עדיף ומומלץ להתקין?

תלוי בשימוש כמובן ותלוי תקציב. ישנם כמה אפשרויות בהתאם לדרישות הלקוח וכמובן שניתן לשדרג כל דבר על פי התקציב.


מה חשוב לבדוק כאשר מתקינים סורגים?

חשוב לבדוק שאכן הסורגים מברזל מגולוון, שהריתוך נעשה כמו שצריך ושמקבלים אחריות על הסורגים והעבודה.


מה כדאי סורגים אלומיניום או פלדה?

פלדה מומלץ למניעת פריצות ואילו אלומיניום למניעת נפילות, אם רוצים גם וגם - אזי שפלדה.


האם יש הבדל בין סורג נפילה ובין סורג נגד פריצה?

כמובן - סוג החומר ממנו הוא עשוי בראש ובראשונה ומומלץ לבדוק מול חברת הביטוח האם יש דרישות כלשהן מצידם.


איפה בארץ אתם נותנים שירות?

דרכנו ניתן למצוא התקנת סורגים בירושלים, תל אביב ובכל הארץ.