צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

צביעת מעקות

צביעת מעקות ברזל, עץ, אלומיניום וסוגי מתכות שונים למטרת חידוש והסרת חלודה הן בבית, במרפסת ובאופן חיצוני. רוצים לדעת מהו המחיר ולקבל מספר פניות מבעלי מקצוע באזורכם? השאירו פרטים או חייגו כבר עכשיו!

מהו המחיר לצביעת מעקות?

תמחור עבודת צביעה למעקה ברזל או עץ נע על פי מטר רץ. העבודה כוללת שיוף ו-2 שכבות צבע אקרילי המתאים לכך. המחיר לצביעת מעקה נע בין 50 - 90 ש"ח למטר רץ. ככל שהעבודה גדולה יותר ויש יותר מטרים לצבוע, המחיר פר מטר עשוי לרדת.

מחיר ממוצע לצביעת מעקות

מחיר ממוצע לצביעת מעקות: 70 ₪

טווח מחיר גבוה 90 ₪

טווח מחיר נמוך 50 ₪

איזה סוגי מעקות ניתן לחדש ולצבוע במסגרנט?

הנה סוגי המעקות השונים בהם ניתן לבצע חידוש וצביעה דרך פורטל מסגרנט:


  • צביעת מעקה ברזל (גם מגלוון): למעשה השירות הנפוץ ביותר, מרבית המעקות למדרגות או למרפסת עשוים מברזל ולכן קיים ביקוש גדול.

  • צביעת מעקה עץ: בבתים ישנים או מפאת נראות עיצוביות ישנם מעקות עץ במדרגות, החסרון שלהם הוא הבלאי המצריך צביעה תקופתית. בשונה מסוגי המתכת, כאן צריך לבצע שיוף ולצבוע בחומר המתאים לעץ.

  • חידוש מעקה מתכת: מתכת לסוגיה למעט אלומיניום או נירוסטה - עשויה להחליד ועל מנת לחדש אותה יש להיפטר ראשית מהחלודה ורק לאחר מכן לצבוע.

  • צביעת מעקות אלומיניום: לרוב יתבצע באמצעות צביעה בתנור, אך ניתן גם לצבוע על גבי צבע קיים עם החומר המתאים, למידע נוסף על מעקות אלומיניום.

במסגרנט ניתן למצוא שירותי חידוש וצביעה נוספים, למשל צביעת סורגים וכמו כן - עבודות מסגרות שונות ומגוונות.

צביעת מעקות

צביעת מעקה במדרגות, במרפסת ובפרט בבית

קיימים שני סוגי מעקות מרכזיים בבית, האחד בתוכו - מעקה למדרגות והשני מחוצה לו - מעקה למרפסת. בעבור שניהם ניתן לקבל שירות חידוש וצביעה כמובן. השוני המרכזי בינהם הוא החשיפה לשמש ולאקלים, דבר אשר יחייב צביעה בחומר מתאים. כך למשל כאשר תצבעו מעקה במרפסת תצטרכו שימוש בחומר אשר עמיד בפני גשמים וקרני שמש. כמו כן - מומלץ ורצוי שכבת הגנה למניעת חלודה.

שאלות נפוצות בנוגע לחידוש מעקות

ריכזנו את השאלות הנפוצות ביותר בנושא צביעה וחידוש מעקות ברזל, עץ וסוגי המתכות השונים:

האם לצבוע ישר על מעקה ברזל חלוד?

לא - ראשית יש לטפל בחלודה ורק לאחר מכן לצבוע. צביעה על חלודה לא תפתור את הבעיה שתחזור עם הזמן.


יש צורך להתייחס שונה לברזל מגולוון?

מבחינת שימוש בצבע? לא. מה שכן - ברזל שאינו מגולוון עשוי להחליד ולכן מומלץ להשתמש בחומר למניעת חלודה.


האם מומלץ לבצע צביעת מעקה ברזל בתנור?

כן - זוהי השיטה טובה ועמידה מאוד.


איך מבצעים חידוש למעקה עץ?

על מנת לחדש מעקה מעץ יש לבצע ראשית שיוף והסרה של שכבת הצבע או הלכה הקיימת, אחרת לא יהיה ניתן לצבוע בצורה איכותית אשר תחזיק מעמד לאורך זמן. אם אין לכה צביעת שכבה על גבי שכבת צבע קיימת אפשרית.

 

הסרת הלכה תתבצע באמצעות שיוף ורצוי שבאמצעות מכשיר חשמלי אשר יכול להסיר את השכבה המגנה עד להגעה אל העץ. לאחר מכן תבוצע צביעה כפולה (2 ידיים) בצבע המתאים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

כיצד לטפל במעקה מתכת עם חלודה?

צביעה ישירה על חלודה תעלים אותה לזמן מה, אך היא תחזור ולא ניתן להסתיר אותה רק בשיטה הזו. לכן ראשית יש לטפל בחלודה באמצעות קילוף ושימוש בחומרים למניעת חזרתה. לאחר מכן רק לבצע צביעה על גבי החלודה הנמצאים במעקה.