צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

ציפוי מעקה מרפסת

מה זה בכלל ציפוי מעקה מרפסת? למה הוא משמש וגם כמה עולה להתקין אותו? כל התשובות מתחת.

מהו ציפוי מעקה למרפסת?

ציפוי או 'חיפוי' מעקה מרפסת הוא למעשה פתרון להצללה והסתרה המיושם על מעקות זכוכית שקופים במרפסות. ציפוי המעקה עשוי לסייע בכמה היבטים, הכוללים בין היתר את הצורך בפרטיות, בהגנה מהשמש ואפילו במראה עיצובי יותר - עליכם נסביר בהמשך הדף.
 

ציפוי מעקה מרפסת

כמה עולה ציפוי לזכוכית מרפסת?

מחיר ציפוי למעקה במרפסת זכוכית, בדומה לצביעה של מעקות - צפוי לנוע בין 50 - 90 ש"ח למ"ר. כמובן שהעבודה צפויה לכלול ניקוי מקדים של הזכוכית הקיימת או לחילופין - החלפתה בזכוכית שיוצרה מלכתחילה עם ציפוי חלבי או מוצלל.


מחיר ציפוי מעקה מרפסת למטר בממוצע

מחיר ציפוי מעקה מרפסת למטר בממוצע: 70 ₪

טווח מחיר גבוה 90 ₪

טווח מחיר נמוך 50 ₪

ציפוי מעקה מרפסת - הסוגים הנפוצים

כיום ניתן ליישם ציפוי מעקה למרפסת משני סוגים עיקריים: ציפוי חלבי וציפוי מוצלל:

  • ציפוי חלבי למעקה מרפסת - אז במידה והדבר היחיד שמפריע לכם כיום זה מראה הרחוב שלכם מהמרפסת או העובדה שהשכנים כל הזמן נועצים בכם מבטים, דעו כי ניתן לפתור זאת ע"י ציפוי חלבי, שביכולתו ליצור תחושה אינטימית. בנוסף - ניתן לבקש ממסגר לייצר את הציפוי במגוון עיצובים וצבעים, כך שגם נראות המרפסת תשתפר פלאים.
     
  • ציפוי מוצלל - כאן מדובר בציפוי מעקה למרפסת שתפקידו להשרות תחושה אינטימית בחלל גם כן ויחד עם זאת - להגן עליכם מקרני שמש מזיקות החודרות לאזור. עם ציפוי מוצלל ניתן להפחית בשימוש בקרם ההגנה שלכם גם כאשר אתם יוצאים למרפסת. ואם עד כה לא ידעתם שהשמש שחודרת למרפסת מזיקה - עכשיו אתם יודעים כיצד להתנהל הלאה.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מדוע יש צורך בציפוי מעקה מרפסת?

הצורך בציפוי מעקה מרפסת נובע מהצורך של אנשים לפרטיות שלהם במסגרת מגורים בבניינים משותפים. כיום עקב התרבות האוכלוסייה והיקפי הבנייה הגוברים, רבים בישראל מרגישים חוסר נעימות לצאת אל המרפסת היות והם חשופים לעיניי כל בכל רגע נתון, כך שגם אם מדובר על מרפסת עם מעקה בטוח ועמיד - הם יחששו מלצאת אליה.

 

ונכון, לא כל העולם סובב סביבכם, אך אתם לא חושבים שיהיה יותר נעים לשתות קפה או להרגע בחיק המשפחה בצורה אינטימית מבלי שאף אחד מסתכל?