צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מעקות זכוכית למרפסת

השוואת מחירים להתקנת מעקה זכוכית למרפסת

מתכננים להתקין מעקה זכוכית למרפסת? לא בטוחים באיזה מתקין לבחור? דרך פורטל 'מסגרנט' תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מספר בעלי מקצוע בתחום, אשר מספקים שירותי . בשביל להתחיל בהשוואת המחירים, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פנייה באחד מהטפסים באתר או לחילופין לחייג אל מספר הטלפון ולקבל מענה מהיר.

 

התקנת מעקה זכוכית במרפסת

מה משפיע על המחיר של מעקות זכוכית למרפסת?

ישנם מספר פרמטרים אשר משפיעים על המחיר של מעקות זכוכית למרפסת ועשויים לייקר או להוזיל את עלות העבודה בצורה משמעותית. אלו הפרמטרים המרכזיים:

 • עובי הזכוכית: אפשר לומר כי ככל שהזכוכית במעקה שלכם תהיה עבה יותר, כך המחיר של המוצר יתייקר. כאשר מדובר על מעקות זכוכית למרפסת, יש תקן מסוים (נסביר בהרחבה בהמשך) ולכן לא נוכל לבחור בזכוכית אשר קטנה מעובי מסוים, של 8 מ"מ וזאת בשביל לשמור על הבטיחות.
   
 • אורך המעקה: נהוג לתמחר את העבודה לפי מ"ר וככל שתזדקקו למעקה גדול וארוך יותר, כך המחיר יתייקר. אגב, לא פעם כאשר מתקינים מעקות זכוכית למרפסת גדולה מאוד, המחיר פר מ"ר עשוי דווקא להיות נמוך יותר ואפשר להשיג עסקה משתלמת עם "הנחת כמות".
   
 • צורת המעקה: הצורה של המעקה עשויה לייקר גם היא את מחיר העבודה. ככל שנדרש לבצע התאמות ושינויים, המחיר יהיה גבוה יותר. לעומת זאת במצבים בהם נדרש להתקין מעקה ישר, לא נדרש לבצע חיתוכים מסובכים ולכן המחיר זול יותר.
   
 • שקיפות וצבע הזכוכית: הזכוכית הרגילה והנפוצה ביותר היא זכוכית שקופה אך במידה ותרצו לשדרג את הדגם הפשוט, תוכלו לבחור בזכוכית אקסטרה קליר בעל שקיפות טובה יותר וללא אותו גוון בצבע ירוק שאנו רואים בדרך כלל בזכוכית הסטנדרטית. ניתן גם לבחור בזכוכית חלבית וזאת במצבים בהם נרצה לקבל מראה אטום. היתרון של זכוכית חלבית הוא שהיא מייצרת פרטיות למי שיושב במרפסת אך חשוב לזכור גם כי היא תסתיר את הנוף.
   
 • שיטת ההתקנה: ניתן להתקין מעקה זכוכית למרפסת במספר שיטות, כאשר האופציה הנפוצה מכולן היא התקנה על תופסני מתכת. התופסנים מייצרים מראה נקי וזולים הרבה יותר מאשר האופציות האחרות. שיטת ההתקנה השניה היא התקנה של מעקה זכוכית במרפסת על גבי עמודים מברזל, נירוסטה או אלומיניום (קראו על מעקות אלומיניום למרפסת) וקיימת גם אפשרות נוספת והיא התקנה של מעקה עם בסיס אשר מותקן מתחת לריצוף. אופציה זו לא תמיד אפשרית ולרוב תהיה רלוונטית כאשר בונים בית חדש או מבצעים שיפוץ מקיף באזור המרפסת.

כמה עולה מעקה זכוכית למרפסת?

להלן מחירון אשר מציג דוגמאות לעלויות של מעקות זכוכית למרפסת, כולל התייחסות לעובי הזכוכית, הצורה, השקיפות ושאר הפרמטרים אשר ישפיעו על המחיר הסופי.

 

מעקה זכוכית למרפסת - מחירים ועלויות

מחיר מעקה מזכוכית שקופה למרפסת

זכוכית ישרה בעובי של 8x8 מ"מ, מחיר למ"ר.


1,300 - 2,200 ש"ח
עלות מעקה משופע מזכוכית רגילה

מעקה מזכוכית שקופה בעובי של 10x10 מ"מ, מחיר למ"ר.


2,400 - 2,800 ש"ח
מעקה ישר מזכוכית אקסטרה קליר

מעקה מזכוכית חלבית בעובי של 10x10 מ"מ, מחיר למ"ר.


2,600 - 3,300 ש"ח
עלות התקנת מעקה זכוכית אקסטרא קליר משופעת

מחיר למ"ר, זכוכית בעובי של 10x10 מ"מ.


3,300 - 3,900 ש"ח
מחיר להגבהת מעקה זכוכית למרפסת

הגבהה של כ-35 ס"מ. המחיר הוא למטר רץ.


500 - 1,000 ש"ח

הדפס מחירון

תקן להתקנת מעקה זכוכית במרפסת

בשביל למנוע אסון, התקנת מעקה זכוכית במרפסת מחייבת עבודה לפי תקן מסוים. על פי תקן זה, עובי המעקה חייב להיות לפחות 8x8 מ"מ. מבחינת הגובה של המעקה, יש להקפיד על כך שהגובה יהיה 105 ס"מ (ומעלה) מהרצפה של המרפסת.

 

מבחינת סוג הזכוכית, התקן להתקנת מעקה זכוכית במרפסת מחייב עבודה עם זכוכית מחוסמת (חזקה הרבה יותר מזכוכית סטנדרטית) ויש להקפיד גם על עבודה עם זכוכית רבודה, כלומר כזו בעלת שכבה פלסטית בין שתי שכבות הזכוכית.

 

היתרון של זכוכית רבודה הוא שהיא אינה מתנפצת לרסיסים וכך במקרה שהזכוכית נשברה, החתיכות נשארו דבוקות זו לזו והסיכון לסובבים נמוך בהרבה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מעקה זכוכית במרפסת - יתרונות מרכזיים:

מה היתרונות של מעקה למרפסת מזכוכית על פני מעקות למרפסת אשר עשויית מחומרים אחרים כמו ברזל למשל? ראשית, הזכוכית מאפשרת להתבונן בנוף והיא אסתטית ונקייה למדי. בנוסף, הניקוי של מעקה זכוכית פשוט יחסית (ראו בפסקה הבאה) וניתן לעשות זאת באמצעות חומרי ניקיון סטנדרטיים. יתרון נוסף הוא שהזכוכית מגיעה בסוגים ועיצובים שונים ואפשר בהחלט לקבל מראה ייחודי ומעוצב אשר משדרג את כל המראה של המרפסת.

איך לנקות מעקה זכוכית במרפסת?

רבים תוהים איך מנקים מעקה זכוכית במרפסת וכיום יש מספר שיטות מומלצות לביצוע ניקוי של הזכוכיות. השיטה הראשונה היא שימוש במין וסבון, כאשר הניקוי מתבצע באמצעות נייר עיתון.

 

שיטה נוספת אשר תשמש אותנו לניקוי מעקה זכוכית במרפסת היא שימוש בחומר לניקוי חלונות, תוך שימוש במטלית לחה. ניתן גם להשתמש בספוג ולנגב את המים מהזכוכית באמצעות מגב.

 

מעקות זכוכית למרפסת

מעקה זכוכית למרפסת שמש או בגג

ניתן להתקין מעקה זכוכית במרפסת סטנדרטית, מרפסת שמש ואפילו על מרפסות גג. המוצר נוח ופרקטי ואם תבחרו בזכוכית שקופה, לא תצטרכו לוותר על הנוף וזה ללא ספק אחת הסיבות שמעקה זכוכית למרפסת הפך לפופולארי כל כך. בשלב הראשון בעל המקצוע יגיע בשביל לקחת מידות ורק לאחר שתסכמו על המראה ואופן ההתקנה של המעקה, יתחיל תהליך הייצור ובסיומו גם ההתקנה.

שאלות על מעקות מזכוכית למרפסת

מה השלבים בהתקנת מעקה זכוכית מרפסת?

תחילה יש לחבר את התופסנים או להתקין את העמודים ולאחר מכן נדרש לחבר אליהם את הזכוכיות עצמן. לכל השלבים הללו קודם ביקור מקדים בבית הלקוח לצורך לקיחת מידות.


מה עדיף מעקה זכוכית עם עמודי ברזל או נירוסטה?

בדרך כלל עמודי נירוסטה נראים יותר טוב, מצד שני הם גם יותר יקרים מעמודי ברזל ולכן הכל תלוי בתקציב שלכם.