צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מעקות אלומיניום למרפסת

דרך פורטל מסגרנט, תוכלו למצוא מסגר מקצועי לצורך ייצור מעקות אלומיניום למרפסת, בכל עיצוב וגודל רצוי. רוצים לבחון את מחירי השוק? נשמח לעזור לכם לקבל מספר הצעות שונות ממסגרים מומלצים.

מעקות אלומיניום למרפסת - יתרונות מרכזיים:

היתרון הגדול והמרכזי ביותר שיש למעקות אלומיניום למרפסת הוא העמידות של החומר. למעשה האלומיניום אינו מחליד ואפשר לומר שהוא מתמודד בצורה מצוינת עם גשמים עזים ורוחות. מעקה אלומיניום במרפסת מאפשר לנו לשלב גם זכוכית ונהוג ליצור מסגרת אלומיניום, כאשר המעקה עצמו עשוי מזכוכיות, אשר יאפשרו לכם להתבונן בנוף מבלי ששדה הראייה חסום.

 

התקנת מעקה אלומיניום במרפסת

מחיר להתקנת מעקה אלומיניום למרפסת

נהוג לתמחר את מחיר המעקה לפי מטר מרובע, כאשר טווח המחירים נע בין 500 ש"ח למ"ר ל-1,000 ש"ח למ"ר. כפי שצוין קודם לכן, נהוג לשלב מעקה אלומיניום למרפסת עם זכוכית ולכן סוג הזכוכית הנבחרת, ישפיע על המחיר. אם יהיה מדובר על זכוכית סטנדרטית (4 מ"מ) המחיר יהיה זול יותר, אך אם תרצו מעקה אלומיניום במרפסת עם זכוכית טריפלקס (יש גם זכוכית מחוסמת) תצטרכו לשלם מעט יותר.

 

מחיר ממוצע להתקנת מעקה אלומיניום במרפסת

מחיר ממוצע להתקנת מעקה אלומיניום במרפסת: 750 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

 

>> גלו מידע נוסף על התקנת מעקה אלומיניום

מעקה למרפסת מאלומיניום - תהליך ההתקנה

השלב הראשון בהתקנת מעקה למרפסת מאלומיניום הוא שלב המדידות. המסגר יגיע אליכם הביתה וימדוד בצורה מדויקת את המידות של המרפסת. לאחר מכן יהיה עליו להתקין את התשתית של עמודי המתכת ובמידת הצורך יבצע חיזוק לעמודים באמצעות בטון, בכל זאת - מדובר במעקה שחייב להיות יציב ובעיקר בטוח לשימוש.

 

בשלב הסופי בהתקנת מעקה אלומיניום למרפסת הוא חיבור המעקה עצמו, בגובה התקני שלו - 110 ס"מ. גובה זה נועד למנוע נפילה ולכן חשוב לוודא שהמסגר אכן עובד לפי נהלי הבטיחות השונים, מה שנועד למנוע אסון. מבחינת לוח הזמנים, התהליך של ייצור ולאחר מכן התקנת המעקה, עשויה לקחת בין שבוע וחצי לשלושה שבועות.

 

מעקות אלומיניום למרפסת

התקנת מעקה אלומיניום למרפסת בזול

פורטל מסגרנט, מאפשר לכם להכיר טוב יותר את מחירי השוק ובכך להוזיל את עלויות ההתקנה. הדרך הראשונה לעשות זאת היא על ידי ביקור במחירון המעקות באתר שלנו והדרך השנייה היא על ידי קבלת מספר הצעות מחיר שונות ממסגריות מומלצות, לפי אזור המגורים שלכם או המקום בו נדרש לבצע את ההתקנה.