צריך עבודת מסגרות?
צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

הגבהת מעקה למרפסת

מחפשים בעל מקצוע שיסייע לכם בהגבהת מעקה מרפסת? רוצים להגן על הילדים ולמנוע סכנות? באמצעות אתר 'מסגרנט' מקבלים עד שלוש הצעות מחיר שונות ממסגרים באזור מגוריכם ומשווים מחירים בקלות.

הגבהת מעקה למרפסת במחיר משתלם

לכל מי שיש בבית ילדים, מכיר את החשש הזה מהשארתם באזור המרפסת. בין אם מדובר בדירות הממוקמות בקומות גבוהות ובין אם מדובר בקומות נמוכות, הרצון להגן על הילדים מפני נפילה, מביא כל הורה לחיפוש אחר בעל מקצוע מומלץ להגבהת מעקה למרפסת. כיום ניתן למצוא מחירים מצוינים עבור הגבהה של מעקה וזה כלל לא משנה אם מדובר במעקה זכוכית או מעקה ברזל. 

הגבהת מעקה למרפסת

מהי עלות הגבהת מעקה מרפסת?

ראשית, חשוב להבין שמחיר הגבהת מעקה למרפסת תלויה בחומר ממנו מבוצעת ההגבהה. הגבהת זכוכית בדרך כלל עולה יותר מאשר הגבהת ברזל קלאסית.

 

עבור הגבהת ברזל, תשלמו בדרך כלל סכום אשר נע בין 350 ש"ח ל-550 ש"ח ובדרך כלל הגבהה של זכוכית, תייקר את המחיר בכמה מאות שקלים (בממוצע 650 ש"ח).

 

כמובן שהמחירים מתייקרים במידה ומדובר בהגבהה מיוחדת הכוללת עיצוב מעוטר המצריך עבודה נוספת של בעל המקצוע. על כן, מומלץ לבצע השוואת מחירים של הגבהת מעקה מרפסת על מנת לוודא שקיבלתם מחיר משתלם והוגן.


מחיר ממוצע להגבהת מעקה העשויה מחומר ברזל

מחיר ממוצע להגבהת מעקה העשויה מחומר ברזל: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

הגבהת מעקה למרפסת - ברזל או זכוכית?

רוב ההגבהות הקיימות כיום בשוק עשויות מחומר הברזל או מזכוכית. ברוב המקרים נהוג לבצע התקנה של אותו החומר בהתאם לסוג המעקה המקורי וזאת על מנת ליצור זרימה והמשכיות למעקה הקיים שלכם.

 

כלומר, במידה וקיים מעקה זכוכית, ננסה להמשיך אותו באמצעות הגבהת מעקה זכוכית. יחד עם זאת, ניתן בהחלט לבצע התקנה של הגבהה מזכוכית על מעקה ברזל ולהפך.
 

כאשר מייצרים הגבהה למעקה, חשוב להבין שלכל חומר יש את היתרונות והחסרונות שלו. למשל, הזכוכית נחשבת לחומר אשר חוסם את האוויר הזורם במרפסת, בעוד הברזל מאפשר תנועה וזרימת אוויר. יחד עם זאת, הזכוכית מאפשרת להתבונן בנוף מבלי שתקועים לנו מול הפנים סורגי ברזל.

שאלות נפוצות בנוגע להגבהת מעקה מרפסת

ריכזנו עבורכם מספר שאלות גולשים באשר להוספת הגבהה למעקה המרפסת, כולל תשובות של מומחי פורטל 'מסגרנט'

מה מייקר את העלות של תוספת מעקה למרפסת?

בדרך כלל, המרכיבים אשר משפיעים על המחיר הם מורכבות דרכי הגישה למרפסת עבור ביצוע ההתקנה, גובה הדירה (קומה) עיצובים מיוחדים של ההגבהה וכמובן חומר הגלם (ברזל או זכוכית)


ממה עשוי אלמנט החיבור של הגבהת המעקה?

בדרך כלל, נהוג להשתמש בחומר הנירוסטה, אשר נחשב לחומר מצוין למטרה זו מאחר והוא אינו מחליד.


האם בעלי המקצוע מספקים אחריות על הגבהת המעקה למרפסת?

אחריות לא תמיד מסופקת עבור הגבהה של מעקה ונדרש לבחון זאת מראש מול בעל המקצוע. חלק מהחברות מעניקות אחריות למספר שנים עבור אביזרי הקיבוע והתפיסה של ההגבהה. 


כך תבחרו מתקין עבור הגבהת מעקה

היות וכיום ניתן למצוא מתקינים רבים אשר מספקים פעולת התקנה של הגבהת מעקה עבור המרפסת, הבחירה בין בעלי המקצוע השונים נעשית קשה יותר.

 

אנו ממליצים לכם לבחור בבעל מקצוע אשר יכול להגיע ולבצע את העבודה בזמן הקרוב מבלי שתצטרכו להמתין תקופה ארוכה בעקבות זמינות נמוכה או עומס בעבודה בו הוא נמצא כעת.

 

בנוסף, כדאי למצוא חברה אמינה ומקצועית בעלת וותק וניסיון שכבר ביצעה בעבר התקנות רבות של מעקות מסוגים שונים ויש לה גם תיק עבודות להראות לכם. כך תהיו בטוחים שהיא יודעת לבצע את העבודה בצורה טובה. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

הגבהת מעקה מרפסת להגנה מפני נפילת ילדים

אין כל צל של ספק שהסיבה המרכזית עבור התקנה של הגבהת מעקה במרפסת היא הגנה מפני נפילת ילדים. הגובה התקני של מעקה צריך להיות 110 ס"מ ונמדד כמובן מרצפת המרפסת שלכם.

 

חשוב להבין, אין הנחייה באשר לגובהו המקסימלי של המעקה ולכן תוכלו ליצור הגבהה בכל גובה רצוי. אם יש לכם מעקה למרפסת שברצונכם לבצע בו את ההתאמות הדרושות ולהוסיף את הגובה הנדרש, תוכלו להיעזר בשירות של אתר מסגרנט ולקבל הצעות מחיר עוד היום.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה