צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מעקות למרפסת

מעקות למרפסת במגוון סוגים וגדלים כולל אפשרות להתאמה אישית. מצאו מסגר במחיר מעולה להתקנת מעקה במרפסת שלכם ובצעו השוואת מחירים משתלמת שתחסוך בעלויות.

מעקות למרפסת עושים דרך 'מסגרנט'

מחפשים לבנות מעקה למרפסת הבית? היום מעקות למרפסת הם לא רק דרך נהדרת להגן מפני נפילה של הילדים וליצור סביבה בטוחה יותר אלא מדובר באלמנט עיצובי של ממש אשר משדרג כל חלל. אפשר למצוא היום מגוון עיצובים ופרזולים וכמובן גם צבעים שונים של מעקות שיכולים לשוות למרפסת שלכם מראה יוקרתי ומיוחד. רוצים לקבל הצעת מחיר לבניית מעקה למרפסת? השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

מעקות למרפסת

מה צריך לדעת על מעקה למרפסות?

ראשית, חשוב לדעת שישנו תקן מסוים באשר לגובה המעקה. תקן מעקה למרפסת צריך להיות בגובה של לפחות 105 ס"מ. שנית, את המעקה נדרש לחבר לאזור המרפסת באמצעות ברגי ג'מבו גדולים על מנת לייצר יציבות מקסימאלית ולקבע אותו בצורה טובה. על מנת למנוע חלודה מהברזל, נדרש להעביר אותו תהליך של גלוון שמכסה את המעקה בשכבה של אבץ. 

מה המחיר עבור מטר מעקה למרפסת מברזל?

מחיר למטר רץ של מעקה מברזל

מחיר למטר רץ של מעקה מברזל: 850 ₪

טווח מחיר גבוה 1300 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

 

אחריות על מעקות ברזל למרפסת

מסגרים רבים מספקים כיום אחריות על סוגי מעקות שונים ובין היתר גם עבור מעקות ברזל למרפסת. במסגרת האחריות. לרוב משך האחריות הוא למספר שנים (שנתיים או שלוש) ובאמצעותה אפשר לטפל בברגי ג'מבו שלא הותקנו כראוי או לחילופין לבצע תיקוני צבע למעקה או חלודה שנוצרה במהלך השנים. וודאו לפני תחילת העבודה אל מול בעל המקצוע שלכם כמה זמן אחריות הוא מספק ומה כלול בה וזאת על מנת למנוע הפתעות בהמשך.
 

מעקה למרפסת

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מה משפיע על המחיר המעקות למרפסת?

בדרך כלל המחיר מושפע ממגוון שיקולים כמו גודל המעקה שלכם (שנגזר כמובן מגודלה של המרפסת אך גם מכמות וסוג הקישוטים שבחרתם לשלב במעקה. ככל שיהיה מדובר במעקה מורכב ומעוצב יותר, כך המחירים עולים. כמו כן, גם חומר הגלם ישפיע ואם תרצו להתקין מעקה אלומיניום במרפסת, המחיר שלו יהיה שונה מהתקנה של מעקה ברזל פשוט.

 

בנוסף, על מנת להרים את המעקה אל הקומה שלכם, נדרש להשתמש לעיתים במנוף ולכן העלות של מעקה שיותקן בקומות עליונות תהיה גבוהה יותר. אנו ממליצים לבחון את המחירים אצל מספר מסגרים המספקים את שירותי מסגרות וזאת במטרה לוודא שקיבלתם מחיר משתלם.