צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מעקות זכוכית לבריכה

מעקות זכוכית לבריכה מספקים לנו את השילוב המושלם בין מוצר בטיחותי למוצר בעל מראה יפה ויוקרתי. גלו את כל המידע על המוצר והזמינו התקנה במחיר מעולה.

התקנת מעקות זכוכית לבריכה במחיר זול

מתגוררים בבית פרטי? יש לכם בריכה בחצר? רוצים למנוע כניסה של הילדים אל אזור הבריכה או פשוט לתחום אותה בצורה שתספק הגנה? מעקות זכוכית לבריכה הם ככל הנראה הפתרון.

 

כאשר מדובר על התקנת מעקות, נוכל למצוא מספר רב של מחירים בתחום ולכן חשוב לקבל מספר הצעות מחיר, להכיר את טווח המחירים לעבודה מסוג זה ולנסות להוזיל עלויות.

 

דרך פורטל מסגרנט, תוכלו למצוא מתקין מקצועי במחיר זול, תוך בחינת מחירי השוק. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פנייה כאן באתר ואנו נחזור אליכם עוד היום עם מידע בנושא והצעות מחיר אמיתיות. 

 

מעקה זכוכית לבריכה

כמה עולה להתקין מעקה מזכוכית בבריכה?

המחיר עשוי להשתנות בשל סוג המחברים (תוספנים / מסילה) כמו גם הדגם הספציפי של הזכוכית. טווח המחירים נע בין 1,200 ל-2,800 ש"ח למ"ר.

 

מחיר ממוצע להתקנת מעקה זכוכית בבריכה

מחיר ממוצע להתקנת מעקה זכוכית בבריכה: 2000 ₪

טווח מחיר גבוה 2800 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

מעקה זכוכית לבריכה - יתרונות מרכזיים:

  • המעקה אינו מחליד: אחד היתרונות של מעקות זכוכית על פני מעקות ברזל או מתכת, הוא העובדה שהמעקה אינו מחליד. מאחר ואנחנו מדברים על אזור בו יש לחות ורטיבות, נרצה מוצר איכותי שיחזיק מעמק למשך זמן רב מבלי להחליד.
     
  • מראה יוקרתי: בשביל לשמור על המראה האלגנטי והיוקרתי של החצר, נוכל להתקין את מעקות זכוכית לבריכה, מאחר והם משתלבים נהדר ולא משתלטים או גונבים את הפוקוס מהבריכה עצמה.
     
  • בטיחות: נכון, רובנו חושבים כי זכוכית עשויה להיות פחות חזקה בהשוואה לחומרים אחרים כמו אלומיניום או ברזל אך בפועל, כאשר מתקינים מעקה זכוכית לבריכה, נהוג להשתמש בזכוכית בטיחות מחוסמת או בזכוכית טריפלקס - בעלת שלוש שכבות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

כיצד מחברים מעקה זכוכית מסביב לבריכה?

כאשר מזמינים זגג לצורך התקנת המעקה, הוא יבחן את אזור הבריכה ויחליט מה החיבור המתאים ביותר. השיטה הנפוצה ביותר היא התקנה של עמודים מיוחדים מנירוסטה שאליהם מחברים את הזכוכית עם תופסני חביקה או התקנת מסילה אשר בתוכה נתקין את מעקה הזכוכית. אם תרצו לקבל מראה נקי יותר, האופציה של התקנת תופסן טבעות / תופסן חביקה תהיה מתאימה יותר למטרה מאשר התקנה של מסילה.

 

התקנת מעקות זכוכית בבריכה

האם קיים תקן למעקה זכוכית לבריכה?

כאשר מתקינים מעקות זכוכית לבריכה, יש לעבוד על פי תקן בטיחות מסוים. תקן זה מתייחס לעובי של הזכוכית, אשר חייב להיות בעובי של 8X8 מ"מ לפחות וגם לסוג הזכוכית, אשר חייבת להיות זכוכית מחוסמת טריפלקס.

 

זכוכית הטריפלקס עשויה מ-3 שכבות ובעת ניפוץ, הזכוכית נסדקת לרסיסים קטנים אשר מקטינים את הפגיעה באדם. בחלק מהזכוכיות נוכל למצוא גם חומרים פלסטיים מיוחדים אשר שילוב נועד למנוע פיזור של הרסיסים.