צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מעקות הייטק

כאשר מדובר על מעקות מעוצבים, אפשר לומר כי מעקות הייטק הם ללא ספק אחת מהאופציות המובילות בתחום. מתכננים להתקין מעקה בסגנון זה במרפסת לצד המדרגות? השאירו פנייה או חייגו אלינו כעת ותוכלו לקבל הצעת מחיר בתוך דקות ספורות.

מעקות הייטק למדרגות והמרפסת

מעקות הייטק הם למעשה מעקות אשר עשויים מפרופיל אלומיניום. עיצוב המעקה מאופיין בפסים מאוזנים (מקבילים לרצפה) לכל אורכו של גוף המעקה, במרווחים שווים ואחידים. מעקות דגם הייטק נחשבים למעוצבים ומודרניים והם מתאימים מאוד גם כמעקה למדרגות וגם למי שמחפש מעקה למרפסת.

 

התקנת מעקות הייטק

עלות להתקנת מעקה הייטק

התמחור המדויק נקבע על סמך גודל המעקה ולכן נוכל לספק הערכת מחיר לפי מטר רץ. מבדיקות שערכנו, מחיר מעקה הייטק נע בין 1,500 ל-2,300 ש"ח למטר רץ, כאשר מחיר זה כולל את ההתקנה בבית הלקוח ואת עלות המוצר.

 

מחיר מעקה הייטק (למטר רץ)

מחיר מעקה הייטק (למטר רץ): 1900 ₪

טווח מחיר גבוה 2300 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

מעקות דגם הייטק - יתרונות מרכזיים:

  • עמידות: מאחר ומדובר במעקה אלומיניום, נוכל למצוא בו יתרונות רבים כמו ההתמודדות המעולה של חומר זה עם תנאי מזג האוויר השונים. לכן, נהוג להתקין מעקות דגם הייטק במרפסות וגם במדרגות הנמצאות מחוץ לבית, כמו ירידה ליחידת דיור וכדומה.
     
  • ניראות: למעקות הייטק יש מראה חדשני ומודרני ולכן נהוג לשלב אותם גם במשרדים, בתי עסק, מפעלים וכדומה. רוב המעקות אשר קיימים כיום, מאופיינים בקווים מאונכים ולכן מעקה בסגנון הייטק שונה מאוד בנוף ומעניק מראה ייחודי.
     
  • בטיחות: אומנם ישנם סוגים שונים של מעקות הייטק אך ברוב הגדול של המקרים, נוכל לראות כי פרופילי האלומיניום קרובים מאוד זה לזה, מה שעוזר לשמור על בטיחות מקסימאלית ומונע נפילה של ילדים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

עיצוב, ייצור והתקנת מעקות הייטק

עבודה מסוג זה, חייבת להתבצע על ידי גורם מקצועי ומנוסה. השלב הראשון בעבודה עם מסגר מקצועי היא שלב האיפיון, בו מגדירים מה בדיוק רוצים ובאילו מידות מדובר. לאחר מכן, המסגר מכין את המוצר בהתאם למפרט ובסיום מגיע להתקין אותו בבית הלקוח. מהרגע שבו בוצעו המדידות ועד התקנה המעקה, עשויים לעבור מספר שבועות וחשוב לקחת זאת בחשבון.