צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מעקה זכוכית למדרגות

בין אם זה במהלך שיפוץ, בנייה של בית חדש או פשוט כי אתם רוצים להחליף מעקה האפשרות של מעקה זכוכית למדרגות היא מאוד טוב ולא סתם היא תפסה תאוצה בשנים האחרונות. בעמוד שלפניכם תוכלו לראות מה המחיר של מעקה זכוכית למדרגות פנים וחוץ, למה כדאי לבחור בו, אילו צבעים וסוגי פרזולי קיימים ובסוף גם לקבל עד 3 הצעות מחיר שונות.

למה לבחור במעקה זכוכית למדרגות?

למעקה זכוכית למדרגות יש כמה יתרונות שבגללם אנשים בוחרים בו בשנים האחרונות:

 • מראה מודרני: אחד הסיבות המרכזיות שבגללן מעקה זכוכית למדרגות צובר פופולריות בשנים האחרונות היא המראה הנקי, מודרני וחדשני שהוא נותן.
   
 • קל לניקוי: מעקה זכוכית למדרגות הרבה יותר קל לניקוי מאשר מעקה מעץ או מברזל עקב העובדה שמדובר בחומר שקוף שמאפשר לראות את כל הלכלוכים וגם כי אין פינות קטנות שקשות לניקוי - הכל משטח אחד.
   
 • עמיד לאורך זמן: מעקות זכוכית למדרגות נשארים עמידים וחזקים לאורך זמן רב ונותנים ביטחון שאכן יהיו איתנו לשנים הקרובות מבלי שנצטרך לגעת בהם.
   
 • מכניס אור הביתה: מעקות זכוכית הם כמובן שקופים ולכן הם לא מונעים כניסה של אור לבית שלכם.

 

מעקה זכוכית למדרגות

צבעים של מעקות זכוכית למדרגות

לפני שאתם בוחרים את סוג הזכוכית למעקה הזכוכית שלכם כדי שתכירו את כל האפשרויות:

 • זכוכית רגילה: כשאומרים לכם זכוכית זה כנראה מה שאתם חושבים עליו, פשוט זכוכית שקופה רגילה. בזכוכית רגילה יש עופרת, לכן אם תסתכלו היטב תוכלו לראות גוון מעט ירוק.
   
 • אקסטרה קליר: אם תרצו זכוכית שקופה וחלקה לחלוטין למעקה המדרגות שלכם תוכלו לבחור בזכוכית אקסטרה קליר. הזכוכית הזו עברה תהליך של הוצעת העופרת, וזה ההבדל.
   
 • זכוכית חלבית: מכירים את הזכוכית מהמקלחונים שנותנת מראה אטום? זו זכוכית שהחלק הפנימי שלה צבוע בלבן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מחיר מעקה זכוכית למדרגות

מחיר מעקה זכוכית למדרגות נע בין 1,700 - 2,500 ש"ח למ"ר. המחיר משתנה בהתאם לעובי הזכוכית, סוג הזכוכית (מחוסמת או רבודה), צבע הזכוכית, סוג הפרזול והוספה של מאחז יד.

 

מחיר מעקה זכוכית למדרגות בממוצע למ"ר

מחיר מעקה זכוכית למדרגות בממוצע למ"ר: 2100 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 1700 ₪

 • אם אתם עדיין מתלבטים תוכלו לראות מחירון מעקות שיעזור לכם להחליט.

מה משפיע על מחיר מעקה זכוכית למדרגות

הזכרנו את זה בפסקה הקודמת עכשיו נרחיב על כל דבר שמשפיע על מחיר מעקה זכוכית למדרגות:

 • צבע הזכוכית: כמו שאמרנו יש 3 צבעים של מעקה זכוכית. אם תבחרו בזכוכית אקסטרה קליר או בזכוכית חלבית המחיר יהיה גבוה יותר.
   
 • עובי הזכוכית: מעקה למדרגות מזכוכית בנוי כך שיש 2 שכבות של זכוכית וביניהם יש משטח PVC. בעבר התקן של מעקות זכוכית למדרגות חייב 10X10 כלומר 2 משטחים של זכוכית בעובי של 10 ס"מ. כיום יתר נהוג להתקין זכוכיות עם עובי של 8X8. התקנת מעקה זכוכית עם זכוכית עבה יותר יהיה יקר יותר.
   
 • מאחז יד: אם תרצו להוסיף מאז יד למעקה הזכוכית למדרגות שלכם תהיה תוספת למחיר. הרבה פעמים נרצה להוסיף מאחז יד אם יש לנו בבית אנשים מבוגרים או אנשים בעלי מוגבלויות.
   
 • סוג הפרזול: נרחיב בהמשך על איך מתבצעת התקנת מעקה זכוכית למדרגות, אבל בינתיים נגיד בקצרה שיש 3 סוגים של פרזול למעקות זכוכית למדרגות: מנטים, עמוד ושתול כשהמחירים ביניהם משתנים.

 

מעקה זכוכית שתול למדרגות

השוואת מחירים בין מעקות זכוכית למדרגות

כמו שראיתם מחיר מעקות זכוכית למדרגות יכול להשתנות בהתאם להרבה מאוד דברים, ובמיוחד כשמדובר על מחירים גבוהים כאלו תוכלו לקבל פערים משמעותיים בין הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים.

 

לכן כשאתם מתקשרים לצוות הטלפוני של מסגרנט תקבלו עד 3 הצעות מחיר שונות להתקנת מעקות זכוכית למדרגות. ככה תוכלו לערוך השוואת מחירים שתעזור לכם לחסוך משמעותית במחיר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

סוגי פרזול למעקה זכוכית למדרגות

כמו שאמרנו קודם, כשאתם מתקינים מעקה זכוכית למדרגות יש 3 סוגי פרזול שונים. בואו נכיר אותם:

 • מנטים: מנטים הם מעין עיגולים קטנים שמחזיקים את המעקה. הם נמצאים בתחתית המעקה והם לא מפריעים לחלק הנראה של משטח הזכוכית ובכך הם נותנים מראה מינימליסטי ונקי.
   
 • עמודים: אפשרות שנייה כשאתם מתקינים מעקה זכוכית למדרגות היא עמודי אלומיניום או נירוסטה שנמצאים באמצע הזכוכית. לרוב עמודי אלומיניום הם הבחירה המומלצת עקב המחיר הזול יותר שלהם והמראה. אם תהיתם מה המחירים אז עמוד נירוסטה בודד יעלה בין 400 - 500 ש"ח ועמוד אלומיניום יעלה בין 300 - 350 ש"ח.
   
 • מעקה שתול: מעקה שתול בעצם מחובר לבסיס הרצפה שמתחתיו וכל מה שתראו מעליו זה זכוכית ותו לא. מעקה שתול ניתן לעשות רק בשלב בנייתו של הבית או כשאתם עושים עבודת ריצוף מחדש או שיפוץ של הבית.

 

מעקה זכוכית למדרגות פנים עם מנטים

איך לבחור מעקה זכוכית למדרגות?

לפני התקנת מעקה זכוכית למדרגות יש כמה בחירות שתצטרכו לעשות שכדאי להכיר:

 

מה תצטרכו לבחור מה האפשרויות?
מיקום פנים או חוץ
צבע המעקה רגילה, אקסטרה קליר או חלבית
עובי הזכוכית 8*8 או 10*10
פרזול מנטים, עמוד או שתול

תחזוקה של מעקה זכוכית למדרגות

התחזקה של מעקה זכוכית למדרגות היא מאוד פשוטה, במיוחד אם מדובר במעקה זכוכית למדרגות פנים שמתלכלך הרבה פחות. כל מה שתצטרכו לעשות זה פעם בשבוע לעבור עם מטילת לחה כדי לנקות לכלוכים ואבק.

 

בנוסף אם מדובר על מעקה זכוכית למדרגות פנים, כלומר הוא נמצא בתוך הבית שימו לב לא לשים רהיטים קרוב מדי למעקה כדי שהם לא יישברו.

 

מעקה זכוכית למדרגות עם עמודים

שאלות נפוצות על מעקה זכוכית למדרגות

מה לעשות אם נשברה הזכוכית של המעקה?

אם נשברה הזכוכית של המעקה, מה שלא נפוץ בכלל, אין צורך להחליף את כל המעקה ותוכלו להחליף רק את הלוח השבור.


כמה זמן לוקחת התקנת מעקה זכוכית למדרגות?

הזמן תלוי בגודל העבודה. נוכל להגיד שבדרך כלל למעקה זכוכית למדרגות בודד ניתן להשיג בפחות מיום עבודה שלם.


איפה אוכל לקבל שירות מכם?

ניתן לקבל שירות התקנת מעקה זכוכית למדרגות בצפון, במרכז, בדרום ובכל רחבי הארץ.