צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מעקות

צריכים מעקות למדרגות הבית או לגינה? דרך מסגרנט ניתן לקבל מספר הצעות מחיר לצורך הזמנת מעקה מדרגות לבית ולביצוע השוואת מחירים מהירה, המשיכו לקרוא וגלו מידע נוסף, מחירים ועוד.

השוואת מחירים בעבור מעקות למדרגות

מחפשים אחר מעקות לבית? בין אם זה לפנים או חוץ, דרך מסגרנט תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל מחירים זולים בעבור מעקות למדרגות במגוון סגנונות עיצובים שונים ומכל החומרים. השיטה שלנו מהירה ונוחה, לא מחייבת אתכם בשום עמלה וללא כל התחייבות. זה עובד כך - משאירים פרטים או מחייגים, במהירות מקבלים עד שלוש הצעות מחיר ומתחילים להשוות בין נותני השירות אשר קרובים לאזרוכם את המחירים המוצעים. כעת תוכלו לבחור בהצעה הטובה והזולה ביותר בעבורכם.

מעקות למדרגות

מהו המחיר למעקה למדרגות?

מחיר מעקה למדרגות משתנה על פי סוג החומר ועיצובו - הוא מתומחר לפי מטר. ככל שהפרויקט גדול יותר כך המחיר למטר ירד, אך הפרמטר העיקרי אשר קובע את המחיר תמיד יהיה סוג החומר. לא הרחבנו על כלל סוגי המעקות, אך תוכלו לעבור אל מחירון המעקות כאן על מנת להבין את המחירים השונים. אם זאת כיום המעקה הנפוץ ביותר למדרגות הוא הברזל המגלוון, אשר מחירו נע בין 800 - 1,200 ש"ח למטר (ברזל שאינו מגלוון עשוי להחליד ומחירו זול במחצית ממחיר הברזל המגלוון והמומלץ יותר)

מחיר ממוצע למטר מעקה מגלוון

מחיר ממוצע למטר מעקה מגלוון: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

איזה מעקות יש לבית פרטי?

סוגי המעקות למדרגות הבית מתחלקים קודם כל ל-2 סוגים, פנים לתוך הבית וחוץ לגינה ולחצר. הנה הסוגים הנפוצים ביותר:


  • מעקות שתולים: בדרך כלל מתאימים לחוץ הבית אך ישנם כאלו אשר עושים בהם שימוש בתוכו. לרוב יהיו עשוים מזכוכית והשם נובע מכך שהם "שתולים" ברצפה או האדמה ולמעשה זוהי התמיכה שלהם.

  • מעקות יוקרה: שילוב אלומיניום וזכוכית יתנו לכם אלמנט של מעקה יוקרתי ויפה, ככל שהחומר מקבל יותר טיפול וגמיש יותר כך גם מראו יהיה איכותי ויוקרתי יותר.

  • מעקה מעץ: מי לא מכיר? ברוב הבתים היותר ישנים נעשה שימוש כמעט רק במעקות מברזל, אך כיום מבינים שהמראה פחות מתאים ומשתמשים במעקות אלומיניום, ברזל וזכוכית.

  • מעקות מעוצבים מברזל: ברזל האמנם חזק, אך הגימורים הרבים ואפשרויות הצביעה נותנים את האפשרות לבצע מגוון אפשרויות רבות במעקות הברזל המעוצבים, אשר חזקים ויצבים לאורך זמן.

  • מעקות אלומיניום לחצר: למה אלומיניום? כי הוא חומר איכותי וגמיש אשר אינו מחליד. לכן מתאים יותר לשמש בתור גדרות בגינה ובכלל - בחוץ. כמובן שינשם כאלו אשר יעשו בו שימוש בתוך הבית, אך זה פחות מומלץ כי אינו חזק כמו הברזל ואם אין סיבה למניעת החלדה - עדיף להשתמש בברזל.

>> כמובן שקיימים עוד מעקות לא רק בעבור מדרגות, הנה כלל סוגי המעקות השונים:

 

איך בוחרים מעקה ומה חשוב לבדוק לפני? צפו בסרטון הבא וגלו:

 

מהו תקן המעקות?

במעקות למדרגות קיימים כ-שני תקנים האחד פנים והשני חוץ:

תקן מדרגות פנים מספר 1142 אומר כי: גובה המעקה צריך להיות כ-105 ס"מ עד לחלק המשופע שם צריך להיות בגובה של לפחות 90 ס"מ. תחילת המעקה נמדדת על פי המיקום הראשוני של המדרגה. הרווחים צריכים להיות במקסימום כעשרה סנטימטרים בין רכיבי המעקה.

התקן השני אשר מספרו 2142: מדבר על בטיחות בחוץ ומתייחס לא רק למעקות חוץ ולמניעת נפילה אלא על אלמנטים נוספים הקשורים בכך.