צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

גדרות ברזל

בעזרת מסגרנט ניתן לבצע השוואת מחירים בין חברות ואנשי מקצוע העוסקים בגדרות ברזל לגינה ולביתכם הפרטי. רוצים לקבל מחיר זול ומשתלם? השאירו פרטים והתחילו לחסוך גם אתם בעבור גדר ברזל לבית שלכם!

מהו מחיר גדר ברזל לגינה?

בשוק ישנם המון סוגים של גדרות ברזל לגינה ותחת המונח נכנסים כמו המון סוגי חומרים שונים, אבל כאן אנו מדברים על מחיר גדר ברזל לגינה סטנדרטית עם ברזל מגולוון, המחיר מתומחר לפי מטר רץ ונע בין 700 - 900 ש"ח למטר.

מחיר ממוצע למטר גדר ברזל

מחיר ממוצע למטר גדר ברזל: 800 ₪

טווח מחיר גבוה 900 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

צפו בסרטון מיוחד שהכנו בנושא גדרות ברזל ומתכת

ראו מידע נוסף על גדר לגינה מברזל בסרטון הבא >>

הכירו את סוגי הגדרות ברזל לגינה ולבית הנפוצות ביותר:

  • גדר ברזל פשוטה: צורה רגילה ופשוטה ללא כל אלמנט עיצובי למעט צבע (במידה ורוצים). בדרך כלל מגיעה עם רווחים בין 2 - 3 ס"מ, ניתן גם להזמין צפופה - אך העלויות גבוהות יותר.

  • גדר ברזל משולבת עץ: שילוב בן עץ ובין ברזל יכול לתת אלמנט דקורטיבי ומיועדת לשימוש בתור גדר לגינה פרטית או לחצוץ בין שכנים ושכונת מגורים.

  • גדר ברזל מעוצבת: עיצובים בברזל זוהי ללא ספק עבודה למסגרים, אפשר למתג, אפשר לעשות צורות שונות וגימורים רבים, כמובן ניתן לשלב צביעה בהתאמה.

  • גדר משולבת זכוכית: מיועדת יותר להיות סביב בריכה, אך שילוב בין ברזל וזכוכית יכול להיות גם כחציצה בתוך גינה. כמו כן, שילוב חצי גובה של בטון וחצי גובה ברזל וזכוכית יכול להוות פתרון סביב לבית.

  • גדר ברזל אטומה: אנו מכירים את הגדרות עם העמודים בינהם - גדר אטומה למעשה היא ללא העמודים אלא חלק אטום לחלוטין אשר שומר על פרטיות.

גדר ברזל

השוואת מחירים במסגרנט חוסכת לכם כסף!

כפי שקראתם בפסקה העליונה, המחיר למטר של גדר ברזל לגינה נע בין כמה מאות שקלים ומתקרב לאלף ש"ח למטר! בעבור גדר מברזל מגולוון, ללא עיצוב ולדגם פשוט יחסית. כאמור אין גינה שהיא מטר בודד ולכן מדובר כאן על עסקה שתעלה לפחות כמה אלפי שקלים. ולמה אנו מסכמים לכם את כל זה? כי בעת ביצוע השוואת מחירים ניתן לחסוך עשרות אחוזים! זה עובד בצורה פשוטה ומהירה מאוד.

 

אתם משאירים פרטים בטופס או מחייגים אל המוקד האנושי שלנו. מקבלים בחזרה מספר הצעות מחיר ומתחילים להשוות. כמובן שלא נגבה מכם עמלה ואין שום התחייבות כלפינו.

על היתרונות של גדר מתכת לגינה

לגדר מתכת יש לא מעט יתרונות כאשר היתרון הבולט הוא העמידות של חומר הגלם בתנאי השונים וזה כלל לא משנה אם מדובר על ימי שמש חמים או לחילופין על ימים גשומים. יתרון נוסף הוא העובדה שניתן לעצב את הגדר במגוון דרכים שונות ולבחור בעובי פרופיל שמשתלב עם נראות הגינה הקיימת בצורה יפה ואסתטית. עוד יתרון של גדר מתכת לגינה הוא העובדה שמדובר בחומר חזק שקשה לפרוץ בקלות ולכן הגדר מספקת לנו הגנה טובה בפני פריצות אל תוך שטח החצר והבית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מדוע חשוב שברזל הגדר יהיה מגולוון?

גדר ברזל לגינה שמורכבת מברזל שאינו מגולוון, עשויה להחליד במהירות ובתוך זמן קצר להיפגע מנזקי מזג האוויר. ברזל שכן מגולוון כמעט ולא מחליד ובטח שלא בקלות. כאשר רוכשים גדר ברזל חשוב מאוד לוודא שאכן הברזל מגולוון ושבמידה וקיימת צביעה שהיא איכותית וגם נעשת כציפוי מעל לברזל מגלוון. כמו כן, ישנם חומרים אשר אינם מצריכים גלוון, למשל גדר אלומיניום לא צריכה לעבור את התהליך בגלל סוג המתכת ממנה היא עשויה.