צריך עבודת מסגרות?
צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

גדרות אלומיניום

בעזרת מסגרנט תוכלו לבצע השוואת מחירים בעבור גדרות אלומיניום לגינה ולבית ממגוון סוגים שונים, השאירו פרטים או חייגו והתחילו לקבל פניות כבר עכשיו! בצעו השוואה והגיעו אל המחירים הזולים ביותר.

מהו מחיר גדר אלומיניום לגינה?

ישנם כמה סוגים של גדרות אלומיניום, אך בגדול המחיר משתנה על פי כמות החומר בה משתמשים - אם הגדר מלאה (גימור משני הצדדים ולא רק צד "יפה" אחד, המחיר זול יותר). אנו מדברים על גדר סטנדרטית, כמובן שיש מחירים זולים יותר ויקרים יותר. אך מחיר גדר אלומיניום סטנדרטי נע בין 500 - 700 ש"ח למטר.

מחיר למטר לגדר אלומיניום

מחיר למטר לגדר אלומיניום: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

הכירו את סוגי גדרות האלומיניום המעוצבות:


 • קלאסית בצבעים: גדר קלאסית ללא עיצוב מיוחד, מגיעה בדרך כלל בצבע שחור או לבן (כיום נפוץ גם אפור כהה).

 • גדר אלומיניום הייטק: אחד מהדגמים הנפוצים ביותר של גדר האלומיניום היא דגם הייטק. הוא עשוי מפסי אלומיניום לרוחב, מעין שלבים דקים עם מרווחים צפופים.

 • גדר דמוי עץ מאלומיניום: היא נראת כמו גדר מעץ, אך זולה יותר באופן משמעותי ובעלת מאפיינים של אלומיניום (לא מצריכה תחזוקה ולא מחלידה), פתרון אידאלי לאוהבי העץ.

 • גדר מעוצבת: חומר האלומיניום קל לעיצוב, באמצעות תבניות ניתן ליצור דגמים שונים עם המון טקסטורות, כך שגדר מעוצבת מאלומיניום הפך לאחד מהדברים הנפוצים בשוק.

 • שילוב זכוכית או עץ: פרופיל האלומיניום יכול לשמש כמחזיק ותומך בזכוכית ובעץ. אך לא דיי בכך שהוא גם יפה ולכן משתמשים בו לשילוב בין זכוכית ולעיתים גם עץ כחלק מהפאן העיצובי.

 • גדר אטומה עשויה אלומיניום: רוצים בידוד והפרדה מוחלטת מהרחוב או השכן? ניתן לעשות גדר אטומה לחלוטין עשויה אלומיניום, כמו כן - גם גדר ברזל אטומה היא אפשרות ( רק מאסיבית יותר ).
   

גדר אלומיניום

ארבעת היתרונות של חומר האלומיניום


 1. ניתן לעיצוב בקלות: אלומיניום הוא חומר גמיש (יחסית) ומאפשר עבודה עיצובית קלה ונוחה. לכן ניתן להגיע איתו לרמות גימור שונות, סוגי עיצובים רבים וצביעה במגוון צבעים, ללא ספק אחד הפתרונות האידאלים ליישום גדר בגינה.

 2. חומר קל משקל ויציב: בגלל שהחומר קל הוא מאפשר בניה לגובה מבלי צורך בחיזוק משמעותי. הוא גם עמיד ויציב כך שהוא אידאלי ולכן בניית גדר אלומיניום לבית נפוצה כלכך.

 3. עמיד בפני מפגעי מזג האוויר: האלומיניום אינו מחליד, לא דוהה בשמש חמה וגשם לא יזיק לו. חומר איכותי יחזיק מעמד שנים.

 4. לא מצריך תחזוקה: אין שום תחזוקה שצריך לבצע לגדר, לעומת גדר עץ אשר מצריכה חידוש או גדר ברזל שצריכה צביעה מחדש במידה והחלידה. בנוסף - הוא מודורלי כך שאם נפגע חלק אפשר להחליף רק אותו ולא מקטע או את הגדר כולה.

כיצד להשיג גדרות אלומיניום במחירים זולים?

הפתרון שמציע פורטל מסגרנט הוא השוואת מחירים בין נותני שירות ובעלי מקצוע העוסקים בעבודות מסגרות, אם הנכם מתעניינים בגדר אלומיניום בחצר ביתכם, ללא ספק אנו המקום הנכון. אצלנו תוכלו לקבל עד שלוש פניות מאנשי המקצוע הנכונים אשר נמצאים באזורכם. תבצעו בינהם השוואת מחירים ובכך להגיע למחיר אופטימלי בעבורכם! זאת הדרך הנכונה לבצע השוואה ובאמת להתקין גדרות אלומיניום זולות מבלי לפגוע באיכות המוצר.

שאלות ותשובות בנושא:

האם ניתן להחליף צבע לגדר אלומיניום?

ניתן לצבוע בצבע מתכת מתאים, אך צביעה מקצועית עדיפה.


האם אלומיניום מחליד?

לא - חומר האלומיניום אינו מחליד וזהו היתרון הגדול של גדרות מסוג זה.


יש צורך לקבע גדר אלומיניום?

כמובן, כל גדר צריכה קיבוע ביציקת בטון תחתיה או רצפה תומכת מספקת.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה