צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

גדרות אלומיניום

בעזרת מסגרנט תוכלו לבצע השוואת מחירים בעבור גדרות אלומיניום לגינה ולבית ממגוון סוגים שונים, השאירו פרטים או חייגו והתחילו לקבל פניות כבר עכשיו! בצעו השוואה והגיעו אל גדרות אלומיניום בזול!

מהו מחיר גדר אלומיניום לגינה?

ישנם כמה סוגים של גדרות אלומיניום, אך בגדול המחיר משתנה על פי כמות החומר בה משתמשים - אם הגדר מלאה (גימור משני הצדדים ולא רק צד "יפה" אחד, המחיר זול יותר). אנו מדברים על גדר סטנדרטית, כמובן שיש מחירים זולים יותר ויקרים יותר. אך מחיר גדר אלומיניום סטנדרטי נע בין 500 - 700 ש"ח למטר.


גדר אלומיניום - מחיר למטר

גדר אלומיניום - מחיר למטר: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

הכירו את סוגי גדרות אלומיניום המעוצבות:

 • קלאסית בצבעים: גדר קלאסית ללא עיצוב מיוחד, מגיעה בדרך כלל בצבע שחור או לבן (כיום נפוץ גם אפור כהה).

 • גדר אלומיניום הייטק: אחד מהדגמים הנפוצים ביותר של גדר האלומיניום היא דגם הייטק. הוא עשוי מפסי אלומיניום לרוחב, מעין שלבים דקים עם מרווחים צפופים.

 • גדר דמוי עץ מאלומיניום: היא נראת כמו גדר מעץ, אך זולה יותר באופן משמעותי ובעלת מאפיינים של אלומיניום (לא מצריכה תחזוקה ולא מחלידה), פתרון אידאלי לאוהבי העץ.

 • גדר מעוצבת: חומר האלומיניום קל לעיצוב, באמצעות תבניות ניתן ליצור דגמים שונים עם המון טקסטורות, כך שגדר מעוצבת מאלומיניום הפך לאחד מהדברים הנפוצים בשוק.

 • שילוב זכוכית או עץ: פרופיל האלומיניום יכול לשמש כמחזיק ותומך בזכוכית ובעץ. אך לא דיי בכך שהוא גם יפה ולכן משתמשים בו לשילוב בין זכוכית ולעיתים גם עץ כחלק מהפאן העיצובי.

 • גדר אטומה עשויה אלומיניום: רוצים בידוד והפרדה מוחלטת מהרחוב או השכן? ניתן לעשות גדר אטומה לחלוטין עשויה אלומיניום, כמו כן - גם גדר ברזל אטומה היא אפשרות ( רק מאסיבית יותר ).
   

גדר אלומיניום

איך מתבצעת התקנת גדר אלומיניום?

על מנת לבצע התקנת גדר אלומיניום יש צורך לבצע את הדברים הבאים:

 • תכנית עבור התקנת גדרות האלומיניום - הדבר הראשוני שיש לעשות זה לבצע תכנון מקיף וליצור מתווה לצורך ביצוע העבודה. מומלץ להתקין מוטות ולקשור עם חוט בין המוטות בכל המקומות אשר בהם תעבור הגדר אלומיניום.
   
 • חומרים - קנו את כל החומרים שתצטרכו לצורך ביצוע ההתקנה של הגדר. 
   
 • נתקלת במדרון? - במידה ונתקלתם במדרון, רוב האנשים יעדיפו להטות את הגדר על מנת שיהיה מרווח אחיד מתחת לגדר. חשוב מאוד שלא יהיה רווח מתחת לגדר במיוחד אם יש לכם כלבים או ילדים קטנים שיוכלו לצאת מתחת לגדר. וכמובן שזה הרבה יותר אסתטי כאשר גובה הגדר אחיד.
   
 • קדימה לחפור - מתחילים בחפירה! סדרו את כל הלוחות של גדרות האלומיניום בשורה לכל אורך הקווים שעשיתם בשלב הראשוני ובדקו שאכן זה ישר ותקין. במידה ולא, בצעו את השינויים הנדרשים. ניתן להתחיל לחפור על ידי מחפר או מקדח. בידקו בהוראות יצרן את העומק והקוטר שיש לחפור.
   
 • ממקמים את הגדרות אלומיניום - לאחר שביצעתם את כל השלבים הקודמים, עכשיו יש להציב את כל העמודים של השער והעמודים הפינתיים. לאחר שבדקתם שהם אכן מתאימים לשם, מוזגים בטון לתור החורים על מנת שיתפסו חזק את הגדרות.
   
 • שלבי סיום - לאחר שסיימתם למקם את כל העמודים של השער והפינות, התחילו לחבר את שאר חלקים הגדר למקומות שלהם. חיפרו חורים המתאימים באמצעות שימוש במדדים שהגיעו יחד עם החומרים של הגידור. יש להכניס את לוחות הגדר אל תוך למקום שלהם ולאחר מכן להכניס את העמודים. לאחר שביצעתם את זה והכל תקין ניתן לקבע באמצעות בטון.


  את הלוחות, הבריגו כמו שרשום בהוראות היצרן. יש לציין שבמידה וצריך להתאים את האורך של אחד הלוחות ניתן לבצע זאת באמצעות מסור.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

ארבעת היתרונות של גדר אלומיניום


 1. ניתן לעיצוב בקלות: אלומיניום הוא חומר גמיש (יחסית) ומאפשר עבודה עיצובית קלה ונוחה. לכן ניתן להגיע איתו לרמות גימור שונות, סוגי עיצובים רבים וצביעה במגוון צבעים, ללא ספק אחד הפתרונות האידאלים ליישום גדר בגינה.

 2. חומר קל משקל ויציב: בגלל שהחומר קל הוא מאפשר בניה לגובה מבלי צורך בחיזוק משמעותי. הוא גם עמיד ויציב כך שהוא אידאלי ולכן בניית גדר אלומיניום לבית נפוצה כלכך.

 3. עמיד בפני מפגעי מזג האוויר: האלומיניום אינו מחליד, לא דוהה בשמש חמה וגשם לא יזיק לו. חומר איכותי יחזיק מעמד שנים.

 4. לא מצריך תחזוקה: אין שום תחזוקה שצריך לבצע לגדר, לעומת גדר עץ אשר מצריכה חידוש או גדר ברזל שצריכה צביעה מחדש במידה והחלידה. בנוסף - הוא מודורלי כך שאם נפגע חלק אפשר להחליף רק אותו ולא מקטע או את הגדר כולה.

כיצד להשיג גדרות אלומיניום במחירים זולים?

הפתרון שמציע פורטל מסגרנט הוא השוואת מחירים בין נותני שירות ובעלי מקצוע העוסקים בעבודות מסגרות, אם הנכם מתעניינים בגדר אלומיניום בחצר ביתכם, ללא ספק אנו המקום הנכון. אצלנו תוכלו לקבל עד שלוש פניות מאנשי המקצוע הנכונים אשר נמצאים באזורכם. תבצעו בינהם השוואת מחירים ובכך להגיע למחיר אופטימלי בעבורכם! זאת הדרך הנכונה לבצע השוואה ובאמת להתקין גדרות אלומיניום זולות מבלי לפגוע באיכות המוצר.

 

גדר אלומיניום לגינה

איך תבחרו גדר אלומיניום לגינה?

לפני שהולכים ובוחרים גדר אלומיניום לגינה, יש צורך לבדוק כמה דברים על מנת שתהיו מרוצים ממנה עד השמיים:

 • למה אתם קונים את גדר האלומיניום? - האם זה לצורך אבטחה לבית? האם זה ליופי? קודם כל יש לשאול את השאלות האלו על מנת שתוכלו להמשיך בבחירת הגדר.
   
 • בצעו סקר שוק והגדירו תקציב - בדקו את עלויות הגדר אצל כל מיני בעלי מקצוע וחברות שונות, דרך הפורטל תוכלו לדבר עם כמה חברות שונות בקלות.
   
 • שכנים - דברו עם השכנים ואמרו להם שאתם עומדים להתקין גדר. וודאו שהגדר לא תחסום להם את הנוף. ואם כן, וודאו שזה מקובל עליהם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

איך תבחרו מתקין להתקנת גדר אלומיניום?

על מנת שתמצאו מתקין מומלץ להתקנת גדרות אלומיניום יש צורך לבדוק כמה דברים לפני הבחירה:

 • ביקורות - לאחר שתקבלו את שמו של המתקין, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם בוחרים נכון.
   
 • מחיר - בקשו הצעת מחיר על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף.
   
 • ניסיון - וודאו שהוא בעל ניסיון בתחום על מנת שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

שאלות על גדר אלומיניום ששאלתם אותנו:

האם ניתן להחליף צבע לגדר אלומיניום?

ניתן לצבוע בצבע מתכת מתאים, אך צביעה מקצועית עדיפה.


האם אלומיניום מחליד?

לא - חומר האלומיניום אינו מחליד וזהו היתרון הגדול של גדרות מסוג זה.


יש צורך לקבע גדר אלומיניום?

כמובן, כל גדר צריכה קיבוע ביציקת בטון תחתיה או רצפה תומכת מספקת.